Herkes kv dert yanar ben kp’den🤣

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Başlıkta da belirttiğim gibi herkes kayınvalidesinden dert yanar bende kayınpederden yana dertliyim 🤣 Eşim tek çocuk. Kayınpederle birlikte çalışıyorlar , yaklaşık 5 yıllık evliyim , adam evlendiğimden beri 15 dk bir eşimi arıyor 🤣 Şimdi diyeceksiniz ne güzel oğluna düşkün ama bu durum beni darlıyor artık.. eşimde üzülür diye tersleyemiyor 🙄 Arama nedenleri gündüzleri iş için genelde ama örnek vereyim bi aradığında iki konuyu sorabileceğini yerde peş peşe arıyor onun haricinde saçma sapan şeyler için arıyor mesele bu akşam maç izliyordu eşim gol oldu aradı bak nasıl gol oldu diye maç boyu elli kere aradı. Maç bitti (kp diyet yapıyor ) şunu yedim bi seferlikten bişey olur mu diyor 🙄🙄 Laf çarpıyorum arada ben annemle bu kadar konuşmuyorum bu ne böyle diye ne diyim üzülüp küsüyor diyor. Napcaz böyle dostlarrr

Akşamları eskisi kadar sık açmasın telefonu eşiniz. Acil bir durum olursa sizden de ulaşırlar zaten. Eşiniz kendisi de dertliyse 1, 2 kez tatlılıkla söylesin ama pek değişmez bence.

Linç is coming diyorsun yani…. Elbette etmiyor aşırılığı ediyor sadece. Yemek yerken , sabahın köründe , afedersiniz yatarken , film izlerken her an..
Neden linç edeyim. Hemen gardınızı almayın. Bu aşırılığa dur diyecek eşiniz.sorun kp değil eşinizde

Eşiniz bir saatten sonra telefonunu kapatacak ya da sessize alacak. Veya sabredeceksiniz, adam fitne fesat çıkarmıyorsa bırakın arasın, belli ki o emzirmiş oğlunu, evden çıkışına alışamamış
Bişey olur diye de komple kapatmasını istemiyorum aslında Allah korusun vebali ağır olur üzülürüm. Fitne çıkarmıyor sağolsun iyidir ama sürekli arıyor olması aşırı darlıyor :/ kv daha anlayışlı valla çağrı atar müsaitsek döneriz bilir yani.. kp eşim açmayınca beni arıyor eşimi istiyor🤣

Sizi bu şekilde aradığını düşünün mesela.
Böylesi daha iyi dersiniz muhtemelen.

Eşiniz rahatsız değilse sizin yapabileceğiniz bir şey yok gibi duruyor.
Umursamamaya çalışın.

Bişey olur diye de komple kapatmasını istemiyorum aslında Allah korusun vebali ağır olur üzülürüm. Fitne çıkarmıyor sağolsun iyidir ama sürekli arıyor olması aşırı darlıyor :/ kv daha anlayışlı valla çağrı atar müsaitsek döneriz bilir yani.. kp eşim açmayınca beni arıyor eşimi istiyor🤣
Tahmin etmiştim. Bu durumda ikiniz de sessize alacaksınız ve kv ararsa açacaksınız. kv ye biraz çıtlatsanız azıcık dizginlemez mi

Anladığım kadarıyla sizi araması değil sürekli araması rahatsız ediyor, eşiniz ne diyor bu duruma o da rahatsız mi?
Babasına sürekli arama diyemiyorsa geç cevap versin, müsait değildim, yemek yiyorduk, film izliyorduk diye devamlı gec acarsa belki babasida akşamları sürekli rahatsız etmemesi gerektiğini anlar

Kim olursa olsun sürekli birinin araması gerçekten rahatsız eder. Adam oğlunu sürekli kontrol altına almaya, kendinden bir parça olarak görmeye alışmış. Bu evlilikle ilgili bir durum değil insanlar bir yaştan sonra bireyselleşmeli. Eşiniz bu noktada ne düşünüyor ne hissediyor sürekli aranmaktan, bir de özel bir durumda da arayınca ne yapıyor eşiniz. Eminim ki açmayınca rahatsız oluyor kalbinde bir tedirginlik oluyordur.

X