Herkes kv dert yanar ben kp’den🤣

Başlıkta da belirttiğim gibi herkes kayınvalidesinden dert yanar bende kayınpederden yana dertliyim 🤣 Eşim tek çocuk. Kayınpederle birlikte çalışıyorlar , yaklaşık 5 yıllık evliyim , adam evlendiğimden beri 15 dk bir eşimi arıyor 🤣 Şimdi diyeceksiniz ne güzel oğluna düşkün ama bu durum beni darlıyor artık.. eşimde üzülür diye tersleyemiyor 🙄 Arama nedenleri gündüzleri iş için genelde ama örnek vereyim bi aradığında iki konuyu sorabileceğini yerde peş peşe arıyor onun haricinde saçma sapan şeyler için arıyor mesele bu akşam maç izliyordu eşim gol oldu aradı bak nasıl gol oldu diye maç boyu elli kere aradı. Maç bitti (kp diyet yapıyor ) şunu yedim bi seferlikten bişey olur mu diyor 🙄🙄 Laf çarpıyorum arada ben annemle bu kadar konuşmuyorum bu ne böyle diye ne diyim üzülüp küsüyor diyor. Napcaz böyle dostlarrr
Bunu annem yapardı abime yengemde çok rahatsız olurdu. Zamanla abim anneme tepki gösterdi bazen açmadı noldu yine anne dedi alışmışsın ondan dedi konuşmayı kısa kesti. Eskisi kadar sık araşmıyorlar. Eşiniz alıştırmış o yüzden :)

Eşiniz bazen telefonu sessize alip koysun kenara. Cidden dediginiz sıklıkta arıyorsa sıkıntı, 5 senedir bu durumdan bikmamasi da ilginç, yeni evliyken boyle abarti hareketler yapan aileler oluyor ama 5 sene çoook bunun için. 🙄
En başta bu kadar aşırı değildi sanki yada ben mi takılmıyordum fazla emin değilim. Son 2 senedir aşırı aşırı..

Bu kadar kısa aralıklarla araması hiç normal değil.Açmayınca ısrarla arayıp kapıya dayanma potansiyeli de var gibi.
Kayınvalideniz konuşsun,özel zamanlarda zırt telefon hiç hoş değil.

Arasin ya fani dunya bu dunyadan gocer giderse cok uzulursunuz yaslilar cocuk gibi olur
Ne alakası var
Bu dünya yaşlıya da fani gence de fani
Her an birileri ölebilir diye hayat mı yaşanır
Konu sahibi kayınpederinin 15dk da bir aramasını istemedi diye mi vicdan azabı çekecek
Yaşlı dediğiniz adam oğluyla birlikte aktif çalışacak kadar genç farkındaysanız
Peki Allah gecinden versin konu sahibi yada eşi yarım saatlerini bile kayınpedersiz geçirememişken ikisinden biri ölürse ne olacak.kayınpederde bir gün yüzü göstermedim insanlara karı koca yarım saat bile rahat bırakmadım gece demedim mahremiyet demedim aradım diyip üzülecek mi
Üzülse ne olacak hayat bitmiş telafisi yok

Bunu annem yapardı abime yengemde çok rahatsız olurdu. Zamanla abim anneme tepki gösterdi bazen açmadı noldu yine anne dedi alışmışsın ondan dedi konuşmayı kısa kesti. Eskisi kadar sık araşmıyorlar. Eşiniz alıştırmış o yüzden :)
Kayınvalidem yapsa neyse :)
Arasin ya fani dunya bu dunyadan gocer giderse cok uzulursunuz yaslilar cocuk gibi olur
Kayonpederim yaşlı değil 50 yaşında gayet aktif ve dinç çok şükür :)

Başka bir yöntem de kv ye dantelli gecelik hediye edebilirsiniz. Bir akşam arayamaz en azından :KK31:
Şu mesajımı yineliyorum konu sahibi. Kp nin yaşını gördüm daha gençmiş bir değil bir kaç tane alabilirsin :KK70:

Bu arada eşiniz üzmek istemiyormuş ama 15 dakikada bir aramanın birini açmazsanız da üzülmez abartmasın. Bi akşam 2 aramasından birini açmasın. Açtırtmayın başka işiniz olsun. Geceyi beklemeden sevişsin falan :KK45: Sonra da müsait değildik dersiniz. Alışır bence bir süre sonra.

En olmadı kv ye size torun yapcaz ama babam müsade etmiyor diyiverin :)

Çoğu kişi hafife almış ama cidden berbat bir durum. Tam diyordum ki benimkiler kadar kötüleri yok ama gün geçmiyor ki çıkıyor 😂. Allah sabır versin bacım. Eşin rahatsız olmuyor mu ya hiç? Hiç mi bişey demiyor böyle dk başı aranmaya?

X