Hersey cok sacma bir haldi.. Cidden paylasmaya ihtiyacim var

Kendinizi suclamayin lutfen, bu adamin niyeti eglenmekmis sadece. O gay arkadasla da gayet takilmis, her sehirde takilacak birini aramis. Bi de belli ki sosyallesmeyi cok seven bir insan. Size gosterdigi bu ilgiyi herkese gosteriyor gibi. Size bu konuyla ilgili upuzun bir mesaj yazmistim. Lutfen kendinizi her sucladiginizda onu okuyun :)
Bi de bu bey terazi burcu mu merak ettim.
Evet:) Tesekkur ederim.

Sadece tabi burada ben bir ozet geciyorum su oldu su oldu diye, ve anlik duygumu yansitiyorum ama arkada bircok konusmada var. Kendisi cok sosyal, etrafinda hep insanlar var. Ve iletisimi normalde cok kuvvetli. Ama bana gosterdigi ilgiyide herkese gostermiyordur ya 😬 Biz cidden bir iliski halindeydik gece gunduz konusur halde, duygusallik, hisler, iliskimiz, gecmis, gelecek, cinsellik ne konusulursa iste hayatinda olan kisi ile. Eglenmek istemeside sorun degil aslinda buradayken, ilk defa Amerika disina cikisi, daha once Avrupaya hic gelmemis. Benim disimda bu da onu cokca heyecanlandiracak birsey elbette gezip eglenecek. Sadece evet o geceki negatif konusmadan sonra, tekrar netlik kazanmasi icin ve tekrar gorusme icin ufak bir caba bekledim, ve istemiyorsada beni gecistirerek ekmesini degil daha acik bir sekilde soylemesini. Cok sinirli ve kirgindim ona ama simdi bugun seytan sagdan soldan 'senin sucun senin sucun' diye baskiliyor, mesajlari tekrar okuyorum onda suc bulamiyorum simdide. pufft

Bu arada Basak burcu:)

Sadece tabi burada ben bir ozet geciyorum su oldu su oldu diye, ve anlik duygumu yansitiyorum ama arkada bircok konusmada var. Kendisi cok sosyal, etrafinda hep insanlar var. Ve iletisimi normalde cok kuvvetli. Ama bana gosterdigi ilgiyide herkese gostermiyordur ya 😬 Biz cidden bir iliski halindeydik gece gunduz konusur halde, duygusallik, hisler, iliskimiz, gecmis, gelecek, cinsellik ne konusulursa iste hayatinda olan kisi ile. Eglenmek istemeside sorun degil aslinda buradayken, ilk defa Amerika disina cikisi, daha once Avrupaya hic gelmemis. Benim disimda bu da onu cokca heyecanlandiracak birsey elbette gezip eglenecek. Sadece evet o geceki negatif konusmadan sonra, tekrar netlik kazanmasi icin ve tekrar gorusme icin ufak bir caba bekledim, ve istemiyorsada beni gecistirerek ekmesini degil daha acik bir sekilde soylemesini. Cok sinirli ve kirgindim ona ama simdi bugun seytan sagdan soldan 'senin sucun senin sucun' diye baskiliyor, mesajlari tekrar okuyorum onda suc bulamiyorum simdide. pufft

Evet haklisiniz, keske sizinle daha olgun bi sekilde iletisime gecerek bitirseymis aranizdaki muhabbeti, gecistirmektense.
Gezmek eglenmek herkesin hakki. Ama size yansitilan ben eglenmek istiyorumdansa, iliski istiyorum gibi bir yaklasim olmus sorun orda baslamis.
Bence ne kendinizi ne karsi tarafi suclayin. Hayatin bi parcasi galiba bu tarz durumlar. Olacagi varsa olurdu diyorum ben hep. Sizin icin de zor olucakti zaten uzak mesafe iliskisi.

Sizi sürekli gecistiren erteleyen+yüzleşmekten kaçan birine hala suçluluk hissetmeyin

Daha once soyle bir konu actim ( bilenler biliyor :) ), eski mudurumle flort ile alakali. Mudurumle olanlar

O bu ay buraya geldi 1 ayligina Amerikadan. Biz ise oncesinde 3 ay kadardir flort ediyorduk yazisarak. Plani 1 hafta benim bulundugum sehirde kalmak sonraki 3 hafta da 3 faskli sehirde bulunmakti. Beni heryere israrla davet etti, tum planlarina beni dahil ettigini soyluyordu. Ilk rotasyonu olan benim sehrimde harika bir 1 hafta gecirdik. Cok romantik. cok eglenceliydi. Son gun partiledik ve ben biraz degil baya sarhostum ve once kahkalar atiyordum sonra sarildim aglamaya basladim o gidecek diye, -o da agladi-, sonra agzimdan 'arkadas mi kalsak' cikiverdi. O da sinirlendi cikti gitti. Sonra mesajla biraz duzelttik gibi oldu o gece.

Ertesi gun diger sehre gidecekti ve gittide. O zamandan beri biraz soguga yakin konusmalarimiz oldu, ama hala benim oraya gitmem plan dahilindeydi. Carsamba gunu sordum bugun geleyimmi diye. 'Persembe aksami cok toplantim var persembe gece gel' dedi. Sonra persembe citi cikmadi gitmedim. Cuma yada cumartesi gunu gel dedi. Bende 'o zaman cumada anlastik:)' dedim. Cuma yazdim, 'bugun gelecegini bilmiyordum, bugun dinlenmeyi planliyordum, yarin gel' dedi. Yarin dedigi cumartesi ve onunda son gunu. Gunu birlik gitmenin mantikli olmayacagini dusundum ve o da 'eger diger sehirde daha fazla vakit gecirebileceksek, o zaman elbette digerine gel, cunku ben senle daha fazla vakit gecirmek istiyorum' dedi. Tamam dedim bende bozuk olmama ragmen. 2 gundur ise konusmuyoruz.

Bugun sirketteki diger ayni pozisyondaki meslektasimin 14-19 subatta izinli olacagini gordum ve sordum 'islerini devrettinmi birine yoksa bana mi devredeceksin?' diye. Bana dedi ki John (attim adi) ile bulusacagim o sehre gidecegim o yuzden izin aldim'. Kendiside erkek (ama gay) bu arada. John bizim ikimizinde muduruydu ayni sirkette calisirken.
John ise beni o sehre davet ediyordu. Bu arada bu niye 14 subatta gidiyor oraya?? Bide niye gitmesine gerek var onuda anlamadim onumuzdeki hafta John zaten onun sehrinde olacak. Son 1 haftalik rotasyonu o sehirdi..

Ay kafam cok karisik.... Bana roman mi yaziyorsun falan demeyin lutfen (bi onceki konuma bu tarz yorumlar gelmisti), tum yazdiklarimda asiri durustum
Ya çok üzgünüm ama adam bir hafta gezmiş tozmus eglenmis dahada gözü yok sizde boşuna peşine dusup gün verip geleyim mi diye sormayın derim.

Mimozacim işin buralara gelmesine üzüldüm.
Bir ilişkiyi bitiren şey karsilikli konuşulmayan beklentilerdir.
Ama çok belirsiz konu var.
İlk onceligi ne olursa olsun sen olmalıydın.
Carlos meselesi canımı sıktı.
Son mesajı inancıyim dediği mesaj. Seninki de carlosla iyi eğlenceler mi?
Sonra tekrar mesaj falan attı mı?
Atmadiysa boşver ya.
Kendini de suçlama.
Hatalar olabilir ama tepkisi çok büyüktü üstelik sarhostun.
Senin geleceğini bir bile ekti seni ki teyitlesmissiniz. Bunun iki anlamı var. Ya mesajını okumadı, yani sallayarak okumadı ki bak sen günlerdir tüm mesajları dönüp dönüp okuyorsun.ikincisi ise senden daha eğlenceli planları vardı.
Dibine kadar gelmişken bu fırsatı kaçırmış.
Eski kız arkadaşının arkasından söyledikleri, beraber zaman gevirmeleri vb de can sikiciydi. Sürekli yordu seni şöyle mi böyle mi diye bilmem farkında mısın?
İlişkinin en güzel anları ilk başlarıdır. Böyle olmamaliydi.
Akışa bırak. Yazarsa bile bilemiyorum hep sanki bir belirsizlik olacakmış gibi.

Mimozacim işin buralara gelmesine üzüldüm.
Bir ilişkiyi bitiren şey karsilikli konuşulmayan beklentilerdir.
Ama çok belirsiz konu var.
İlk onceligi ne olursa olsun sen olmalıydın.
Carlos meselesi canımı sıktı.
Son mesajı inancıyim dediği mesaj. Seninki de carlosla iyi eğlenceler mi?
Sonra tekrar mesaj falan attı mı?
Atmadiysa boşver ya.
Kendini de suçlama.
Hatalar olabilir ama tepkisi çok büyüktü üstelik sarhostun.
Senin geleceğini bir bile ekti seni ki teyitlesmissiniz. Bunun iki anlamı var. Ya mesajını okumadı, yani sallayarak okumadı ki bak sen günlerdir tüm mesajları dönüp dönüp okuyorsun.ikincisi ise senden daha eğlenceli planları vardı.
Dibine kadar gelmişken bu fırsatı kaçırmış.
Eski kız arkadaşının arkasından söyledikleri, beraber zaman gevirmeleri vb de can sikiciydi. Sürekli yordu seni şöyle mi böyle mi diye bilmem farkında mısın?
İlişkinin en güzel anları ilk başlarıdır. Böyle olmamaliydi.
Akışa bırak. Yazarsa bile bilemiyorum hep sanki bir belirsizlik olacakmış gibi.
Tesekkurler yorumunuz icin. Evet haklisiniz.

O gece Carlos bana onlarin bir selfie fotosunu atti ve ses kaydi atmis 'Mimoza nasilsin napiyosun. Ben bugun John ileydim, yemege gittik sonrada birseyler icmeye gittik. Muhabbet ederken senin buraya gelmen gerektigini ve cok istedigini soyledi, o yuzden uygun bilet bulursan gelme imkanin olur mu? Benim evimde senin icin bir opsiyon olabilir istersen, bir extra oda var seni misafir ederim. Umarim gelirsin' gibi biseyler demis. Bende 'cok sevindim eglenmenize, ama uzgunum onumuzdeki hafta musait degilim gelemeyecegim' dedim. Sonra benimki bes dakika sonra 'bu gece konusalim mi' yazdi. Ama cok gec aradi, uyukluyordum konusamadim.

Sonrada ses cikmadi taa ki dune kadar. Havaalanindan mesaj atti, havaalanindayim simdi ucagimi bekliyorum, bura cok soguk ora nasil? Bu aksamki planin ne? falan gibi gunluk hicbisey yok gibi mesajlar atti. Bende normal konustum, sonrada 'bence konusmamiz lazim ne dersin' dedim, o da 'Ooooo! evet neden olmasin aksam donunce sakin bir an bulursam yazarim' dedi. Yazmadi da. Cok sikti bu durum acikcasi. Ben bu levelde iletisimiz olsun istemiyorum karman corman. Bi an once konussak ex mi next mi net karar versek iyi olacak.

Tesekkurler yorumunuz icin. Evet haklisiniz.

O gece Carlos bana onlarin bir selfie fotosunu atti ve ses kaydi atmis 'Mimoza nasilsin napiyosun. Ben bugun John ileydim, yemege gittik sonrada birseyler icmeye gittik. Muhabbet ederken senin buraya gelmen gerektigini ve cok istedigini soyledi, o yuzden uygun bilet bulursan gelme imkanin olur mu? Benim evimde senin icin bir opsiyon olabilir istersen, bir extra oda var seni misafir ederim. Umarim gelirsin' gibi biseyler demis. Bende 'cok sevindim eglenmenize, ama uzgunum onumuzdeki hafta musait degilim gelemeyecegim' dedim. Sonra benimki bes dakika sonra 'bu gece konusalim mi' yazdi. Ama cok gec aradi, uyukluyordum konusamadim.

Sonrada ses cikmadi taa ki dune kadar. Havaalanindan mesaj atti, havaalanindayim simdi ucagimi bekliyorum, bura cok soguk ora nasil? Bu aksamki planin ne? falan gibi gunluk hicbisey yok gibi mesajlar atti. Bende normal konustum, sonrada 'bence konusmamiz lazim ne dersin' dedim, o da 'Ooooo! evet neden olmasin aksam donunce sakin bir an bulursam yazarim' dedi. Yazmadi da. Cok sikti bu durum acikcasi. Ben bu levelde iletisimiz olsun istemiyorum karman corman. Bi an once konussak ex mi next mi net karar versek iyi olacak.
Dönüş yolunda ancak aklına geldiniz yani? O kadar görüşme imkanınız varken, bütün ihtimaller sıfırlanınca.
Ne konuşmak istediniz ki her şey ortada? Ex mi next mi konusunun kararı vermek için illa sözlü bir onaya da gerek yok. O durum da gayet ortada. Lütfen bu adamla daha fazla bu konuyu konuşmayın.

Dönüş yolunda ancak aklına geldiniz yani? O kadar görüşme imkanınız varken, bütün ihtimaller sıfırlanınca.
Ne konuşmak istediniz ki her şey ortada? Ex mi next mi konusunun kararı vermek için illa sözlü bir onaya da gerek yok. O durum da gayet ortada. Lütfen bu adamla daha fazla bu konuyu konuşmayın.
Yani biraz bu mesajlari kesmesi lazim. Kafami karistirmasinda bende yoluma bakayim. Onu kaybetmemek istemek, iliski yoksa yinede bana iki gune bir yazmasini istemek degildi aslinda. Ayda yilda napiyosun nasilsin denir yada bi ihtiyacin soracagin olursa yazarsin falan. Ama benim ona hislerim var, bana bu siklikta, florte devam ediyormusuz gibi yazmasi beni cok karistirir. Ama 'Bana bidaha mesaj atma' da denmez. Yine de devam ederse, aramayi beklemeyerek mesaj yoluyla aramiza sogukluk girdigini, iletisimimizin volumunu dusurmeyi istedigimi soyleyecegim

Yani biraz bu mesajlari kesmesi lazim. Kafami karistirmasinda bende yoluma bakayim. Onu kaybetmemek istemek, iliski yoksa yinede bana iki gune bir yazmasini istemek degildi aslinda. Ayda yilda napiyosun nasilsin denir yada bi ihtiyacin soracagin olursa yazarsin falan. Ama benim ona hislerim var, bana bu siklikta, florte devam ediyormusuz gibi yazmasi beni cok karistirir. Ama 'Bana bidaha mesaj atma' da denmez. Yine de devam ederse, aramayi beklemeyerek mesaj yoluyla aramiza sogukluk girdigini, iletisimimizin volumunu dusurmeyi istedigimi soyleyecegim
Demeyin takibi bana mesaj atma diye. Bence mesajlarına geç cevap vererek ya da aşırı samimi cevap vermeyerek araya mesafe koyabilirsiniz.
Aramıza soğukluk girdi vb diyerek aranızdaki durumu daha “awkard” bir seviyeye taşırsınız bence. Eğer ilerde bu insanla arkadaşlığınızı devam ettirmek istiyorsanız bu konuşmayı yapmanız buna engel olur.
Mesajlarda soğuk olarak aranıza mesafeyi koyun ve akışına bırakın derim ben. Kendinizi iyileşmiş hissettiğinizde devam edersiniz bu arkadaşlığa.

X