Hersey cok sacma bir haldi.. Cidden paylasmaya ihtiyacim var

makul bir açıklama gelirse görüşeceksiniz o halde. peki, bu durumda nasıl bir açıklama gelmeli?
Ay hicbisey yetmez aslinda.. Sadece eger ' su su nedenden oturu boyle davrandim ama detayli konusup halledebiliyormuyuz gorelim' vs, gibi bisey gelirmi acikliga kavusturmak icin dusunmustum. Ama son o ekmelerine o kadar bozugumki bu bile ise yaramayabilir

Ay hicbisey yetmez aslinda.. Sadece eger ' su su nedenden oturu boyle davrandim ama detayli konusup halledebiliyormuyuz gorelim' vs, gibi bisey gelirmi acikliga kavusturmak icin dusunmustum. Ama son o ekmelerine o kadar bozugumki bu bile ise yaramayabilir

o zaman bir açıklama için açık kapı bırakarak hiç kendi zamanından çalma

hic bi erkek hoslandigi kadin icin ay bugun dinlenecegim, su gun olmaz vs demez.

Ertesi gun diger sehre gidecekti ve gittide. O zamandan beri biraz soguga yakin konusmalarimiz oldu, ama hala benim oraya gitmem plan dahilindeydi. Carsamba gunu sordum bugun geleyimmi diye. 'Persembe aksami cok toplantim var persembe gece gel' dedi. Sonra persembe citi cikmadi gitmedim. Cuma yada cumartesi gunu gel dedi. Bende 'o zaman cumada anlastik:)' dedim. Cuma yazdim, 'bugun gelecegini bilmiyordum, bugun dinlenmeyi planliyordum, yarin gel' dedi. Yarin dedigi cumartesi ve onunda son gunu. Gunu birlik gitmenin mantikli olmayacagini dusundum ve o da 'eger diger sehirde daha fazla vakit gecirebileceksek, o zaman elbette digerine gel, cunku ben senle daha fazla vakit gecirmek istiyorum' dedi. Tamam dedim bende bozuk olmama ragmen. 2 gundur ise konusmuyoruz.
bugun yazdi.. 'Az sonra Carlos (atmasyon isim) ile bulusacagim 😲... Seninlede bu hafta yada haftaya gorusebilirmiyiz? Seni tekrar gormeyi cok istiyorum bunun pesini birakmayacagim, cok inatciyimdir biliyorsun hahhaa' yazmis... Bende 'haberim var:) Umarim oyledir hahh, Carlosla cok eglen:)' yazdim....

Pufff 👀 neden bu kadar karmasik yaa
e yani seni defalarca ekmiş bi insana da kalkıp haberim var carlosla eğlen mi yazdın gerçekten ?
hele ki cumada anlaştık kısmından sonra bugün geleceğini bilmiyordum, dinlenmeyi planlıyordum diyen birine ?
ya arkadaşlar aşk, sevgi, hoşlanma, tutku böyle bişey değil
benim dünyanın en geri zekalı en toksik eski sevgilim bile yapmadı şunu bana
o salak bile asla beni ekmemiştir
bugün gelme, yarın gel. aa yok yarın da gelme haftaya gel. ay yok ben bilmem kimle vakit geçiricem sen fi tarihinde gel ...
okurken sinir oldum
adam seninle pinpon topu gibi oynamış sende ona gülücüklerle dolu bi cevap yazmışsın
cepte olmanın kitabını yazmışsın resmen :)

peki bu durumu nasıl tersine çevirebilirsin ?
biraz uğraşırsın ama imkansız değil. bu adam tekrar görüşme muhabbeti yaptığında, planım var deyip geçeceksin
soğuk bi tavırla ama
gülücüklerle falan değil
" planım var, başka zaman umarım " gibi gayet soğuk biçimde dönüş yapacaksın
bakalım demiş ya hani bunun peşini bırakmıcam diye, sahiden peşine düşecek mi görüşmelerin ?
onu da anlamış olursun
adam dinlenmeyi planlıyordum deyip seni ekmiş ya bu kaçıncı seviye bi dalga geçmektir

e yani seni defalarca ekmiş bi insana da kalkıp haberim var carlosla eğlen mi yazdın gerçekten ?
hele ki cumada anlaştık kısmından sonra bugün geleceğini bilmiyordum, dinlenmeyi planlıyordum diyen birine ?
ya arkadaşlar aşk, sevgi, hoşlanma, tutku böyle bişey değil
benim dünyanın en geri zekalı en toksik eski sevgilim bile yapmadı şunu bana
o salak bile asla beni ekmemiştir
bugün gelme, yarın gel. aa yok yarın da gelme haftaya gel. ay yok ben bilmem kimle vakit geçiricem sen fi tarihinde gel ...
okurken sinir oldum
adam seninle pinpon topu gibi oynamış sende ona gülücüklerle dolu bi cevap yazmışsın
cepte olmanın kitabını yazmışsın resmen :)

peki bu durumu nasıl tersine çevirebilirsin ?
biraz uğraşırsın ama imkansız değil. bu adam tekrar görüşme muhabbeti yaptığında, planım var deyip geçeceksin
soğuk bi tavırla ama
gülücüklerle falan değil
" planım var, başka zaman umarım " gibi gayet soğuk biçimde dönüş yapacaksın
bakalım demiş ya hani bunun peşini bırakmıcam diye, sahiden peşine düşecek mi görüşmelerin ?
onu da anlamış olursun
adam dinlenmeyi planlıyordum deyip seni ekmiş ya bu kaçıncı seviye bi dalga geçmektir
Benim 2 yillik zekasina ve karakterine hayran oldugum mudurum. Florte baslamak gibi bir hata yaptik.. Ben iliskiyi %100 kesecek seviyede araya negatiflik yada kin sokmak istemiyorum, cunku aslinda onu insan olarak cok seviyorum. O cok adaletli ve sevecen oldu hep, beni cok iyi yerlere getirdi. Benim suan Avrupa da bu sartlarda yasamamin sebebi o. Yeri geldi 18 saat calistim, saniyesine kadar hakkimi verdi hem maddi hem manevi. Ve o zamanlar aramizda bir hoslanma yada birsey asla yoktu, hakkim neyse onu tamamen verdi, onun hakkaniyetli karakteri sayesinde ben olmam gerektigi yerdeyim. Ilk is deneyimim bu degildi, herkes bunu vermiyor emin olun, belki manevi olarak taktir ederek evet onceki deneyimlerimde de oldu, ama aksiyona gelince yeterli seyi yapmamislardi.Ayrica o sadece bana degil baska her hakedene hakkini veriyordu.

Flort bambaska bir boyut. Kalbim kirilsada bu son seylere, olaylara daha pozitif tepkiler vermeyi sectim. O nedenle bu tam olarak cepte olmak degil. Eger benimle konusmayi, ve ciddi ciddi gorusmeyi talep ederse, yine ayni pozitiflikte davranarak - trip atarak degil- reddedecegim sanirim. Ama bu onu hala sevdigimi, ve herseye ne kadar kirildigimi degistirmiyor tabi...

Umarim yakinda konusur ya en azindan bunu sonlandiririz acikca, ya da gecerli sebepler duyarim

Gaydense biseksüel olarak düşünürdüm ama bunu da kenara bırakacak olursam size olan ilgisi ve ısrarı sadece yakın olduğunuz sürece geçerli olacaktır. Bazı insanlar konfor alanından çıkmak yerine hali hazırda zaten eğlendiği biriyle yola devam etmek ister. Sizinle romantik hisleri olduğundan değil diğer şehirlerde de beraber takılabilmek için ısrarı. Siz olmazsınız başkası olur gibi.

Benim 2 yillik zekasina ve karakterine hayran oldugum mudurum. Florte baslamak gibi bir hata yaptik.. Ben iliskiyi %100 kesecek seviyede araya negatiflik yada kin sokmak istemiyorum, cunku aslinda onu insan olarak cok seviyorum. O cok adaletli ve sevecen oldu hep, beni cok iyi yerlere getirdi. Benim suan Avrupa da bu sartlarda yasamamin sebebi o. Yeri geldi 18 saat calistim, saniyesine kadar hakkimi verdi hem maddi hem manevi. Ve o zamanlar aramizda bir hoslanma yada birsey asla yoktu, hakkim neyse onu tamamen verdi, onun hakkaniyetli karakteri sayesinde ben olmam gerektigi yerdeyim. Ilk is deneyimim bu degildi, herkes bunu vermiyor emin olun, belki manevi olarak taktir ederek evet onceki deneyimlerimde de oldu, ama aksiyona gelince yeterli seyi yapmamislardi.Ayrica o sadece bana degil baska her hakedene hakkini veriyordu.

Flort bambaska bir boyut. Kalbim kirilsada bu son seylere, olaylara daha pozitif tepkiler vermeyi sectim. O nedenle bu tam olarak cepte olmak degil. Eger benimle konusmayi, ve ciddi ciddi gorusmeyi talep ederse, yine ayni pozitiflikte davranacagim sanirim. Ama bu onu hala sevdigimi, ve herseye ne kadar kirildigimi degistirmiyor tabi...

Umarim yakinda konusur ya en azindan bunu sonlandiririz acikca, ya da gecerli sebepler duyarim
inanılmaz sinir oldum yaptığın yoruma.
merak etme bu adam seni bırakmaz çünkü her zaman koyduğu yerdesin
yani hep elinin altındasın
gider gezer erkeklerle mi kadınlarla mı artık kimse onlar, kimle canı isterse onunla takılır
sonra döner dolaşır sana gelir
bu mu sahiden istediğin ?
kabul etmesen de bal gibi ceptesin
konuşmak ve ciddi görüşmek neden onun talebine kalan bişey mesela ?
senin isteklerinin bi önemi yokmuş gibi eğer o isterse durumuna göre hareket etmeye karar veriyorsun ?
oyuncak mısın mesela sen? bugün gelme yarın gel. yok yarın da gelme şu gün gel
yahu sevgililer gününü elalemin adamıyla geçiriyor herif
siz daha yenisiniz , adamın o hafta seninle plan yapması gerekirdi
yani ben bu kızı 100 kere ektim bari sevgililer gününde onunla olayım demek yok adamda
farkında mısın ?
senin hiçbir hayatın başka hiçbir işin gücün planın olamazmış gibi sana resmen bugün gelme yarın gel
ay yok yarın da gelme şu gün gel diyor
sonra alay eder gibi heey merhaba, önümüzdeki ay seni görmek istiyorum falan diyor
o gün geldiğinde yine bişey uydurur, hani demiş ya geleceğini söylediğin zaman dinlenecektim
hani cumada anlaşmanıza rağmen adamın o kadar umurunda değil ki sana , bugün geleceğini bilmiyordum diyor
sen yap planları, sana beyefendi herhangi bi gün sallasın, şu gün gel desin
sen yola çıktığında da sana , ımm ben bugün evde boş boş tv izlemeyi planlıyordum sen yarın gel der
sen de ondan sonra bunları içinde biriktire biriktire inanılmaz bi değersizlik hissiyle koca bi depresyona girersin .
düşünüyorum bi insan başka bi insana daha nasıl bi saygısızlık edebilir diye ?
cumada anlaştık diyorsun, cuma geleceğin zaman "dinlenicem ben gelme" diyor ya
benim evdeki kedim 2 gün kendisine az ilgi göstersem 3. gün tavır alıp suratıma bakmamaya başlıyor yanıma gelmiyor
ama tabi senin tercihin. sen evde beklemeye devam et, bi gün gerçekten canı isterse tekrar görebilirsin kendisini .

inanılmaz sinir oldum yaptığın yoruma.
merak etme bu adam seni bırakmaz çünkü her zaman koyduğu yerdesin
yani hep elinin altındasın
gider gezer erkeklerle mi kadınlarla mı artık kimse onlar, kimle canı isterse onunla takılır
sonra döner dolaşır sana gelir
bu mu sahiden istediğin ?
kabul etmesen de bal gibi ceptesin
konuşmak ve ciddi görüşmek neden onun talebine kalan bişey mesela ?
senin isteklerinin bi önemi yokmuş gibi eğer o isterse durumuna göre hareket etmeye karar veriyorsun ?
oyuncak mısın mesela sen? bugün gelme yarın gel. yok yarın da gelme şu gün gel
yahu sevgililer gününü elalemin adamıyla geçiriyor herif
siz daha yenisiniz , adamın o hafta seninle plan yapması gerekirdi
yani ben bu kızı 100 kere ektim bari sevgililer gününde onunla olayım demek yok adamda
farkında mısın ?
senin hiçbir hayatın başka hiçbir işin gücün planın olamazmış gibi sana resmen bugün gelme yarın gel
ay yok yarın da gelme şu gün gel diyor
sonra alay eder gibi heey merhaba, önümüzdeki ay seni görmek istiyorum falan diyor
o gün geldiğinde yine bişey uydurur, hani demiş ya geleceğini söylediğin zaman dinlenecektim
hani cumada anlaşmanıza rağmen adamın o kadar umurunda değil ki sana , bugün geleceğini bilmiyordum diyor
sen yap planları, sana beyefendi herhangi bi gün sallasın, şu gün gel desin
sen yola çıktığında da sana , ımm ben bugün evde boş boş tv izlemeyi planlıyordum sen yarın gel der
sen de ondan sonra bunları içinde biriktire biriktire inanılmaz bi değersizlik hissiyle koca bi depresyona girersin .
düşünüyorum bi insan başka bi insana daha nasıl bi saygısızlık edebilir diye ?
cumada anlaştık diyorsun, cuma geleceğin zaman "dinlenicem ben gelme" diyor ya
benim evdeki kedim 2 gün kendisine az ilgi göstersem 3. gün tavır alıp suratıma bakmamaya başlıyor yanıma gelmiyor
ama tabi senin tercihin. sen evde beklemeye devam et, bi gün gerçekten canı isterse tekrar görebilirsin kendisini .
ne diyosunuz ya anlamiyorum??? ne alaka 'ceptesin'?? Ben oraya gidecegim, florte devam edecegim mi dedim? ne derse desin onu onaylayip uygulayacagim mi dedim?

Konusmak ve ciddi gorusmek onun talebinde cunku eger ortada yanlis anlasilmalar varsa, onun aciklama yapmasina ihtiyac var benim degil. Ben bu saatten sonra konusma yada gorusme talebinde bulunmam. Onun disinda bir aksiyon almiyorum zaten.

Ama dedigim gibi %100 iletisimi kesecek sekilde sert davranmayacagim, ama daha da kirilmama mani verecek birseye izin vermeyecegim.

ne diyosunuz ya anlamiyorum??? ne alaka 'ceptesin'?? Ben oraya gidecegim, florte devam edecegim mi dedim? ne derse desin onu onaylayip uygulayacagim mi dedim?

Konusmak ve ciddi gorusmek onun talebinde cunku eger ortada yanlis anlasilmalar varsa, onun aciklama yapmasina ihtiyac var benim degil. Ben bu saatten sonra konusma yada gorusme talebinde bulunmam. Onun disinda bir aksiyon almiyorum zaten.

Ama dedigim gibi %100 iletisimi kesecek sekilde sert davranmayacagim, ama daha da kirilmama mani verecek birseye izin vermeyecegim.
anlamadığının herkes farkında da neyse :)

bir önceki yorumunu değiştirmişsin, "reddedeceğim" kısmını sonradan eklemişsin
benim alıntıladığım kısımda reddedeceğim kelimesi yok :)
böyle yapacağını bilseydim hiç yorum yapmazdım konuna
hiç olmadı bu .
insanları saf yerine koymaya gerek yok sanal bi ortam burası , ayıp.

bir önceki yorumunu değiştirmişsin, "reddedeceğim" kısmını sonradan eklemişsin
benim alıntıladığım kısımda reddedeceğim kelimesi yok :)
böyle yapacağını bilseydim hiç yorum yapmazdım konuna
hiç olmadı bu .
insanları saf yerine koymaya gerek yok sanal bi ortam burası , ayıp.
niye ya :KK70: hahha, dogru yazdimmi diye yorumu gonderdikten sonra okudum, 1 dk icinde duzenleme yaptim kelimelerde ama sen benden hizliymissin. Niye kandirayim insanlari ve seni hahhaha

Size sert olun ortalığı dağıtın demiyoruz ama tavrınız o kadar ezikce duruyor ve nasıl farketmiyorsunuz anlayamıyorum. Benim için şu tavrınız tam olarak fremdschämen. Okurken utanıyorum 🙄 dışarıdan görünüşünüz bu, adam da öyle görüyor, içindeyken anlamıyorsunuz demek ki.

Size sert olun ortalığı dağıtın demiyoruz ama tavrınız o kadar ezikce duruyor ve nasıl farketmiyorsunuz anlayamıyorum. Benim için şu tavrınız tam olarak fremdschämen. Okurken utanıyorum 🙄 dışarıdan görünüşünüz bu, adam da öyle görüyor, içindeyken anlamıyorsunuz demek ki.
aslinda zaten ne tepki verecegimi bilemeyerek tavsiyeler icin actim bu konuyu ama sizin yorumlar oyle 'harsch' ki...

Durumu anlattim, zaten kirgin ve uzagim. Sadece sert ve negatif tepkiler vermiyorum. Bu florte devam edip, heran cepte olmak icin degil, iletisimi yuzde yuz kesememek ve saygisizlik etmemek icindi. Ama tavsiyeniz bu mu yani? Sert sert ne yanlis yapti soyleyip cikarayimmi tik diye hayatimdan tamamen?

Siz sert ve negatif tepkiler vermeyeyim derken o sizi hunharca rencide edip reddetmekte, ertelemekte, açık açık ekmekte bir problem görmüyor ama? Eğer aranızdaki ilişkinin gerilmesini istemese ve sizin düşündüğünüz gibi hakkaniyetli olup size değer veriyor olsa o da bunlardan imtina ederdi. Size kızılan nokta siz burada bu saygısızlığa gerekli tepkiyi vermekten çok çekiniyor ve sanki siz olması gerektiği gibi terslerseniz size tabiri caize "küsmesinin" kendi suçunuz olacağını düşünüyorsunuz, ceptelik ve eziklik kısmı burası oluyor tam da.

Daha once soyle bir konu actim ( bilenler biliyor :) ), eski mudurumle flort ile alakali. Mudurumle olanlar

O bu ay buraya geldi 1 ayligina Amerikadan. Biz ise oncesinde 3 ay kadardir flort ediyorduk yazisarak. Plani 1 hafta benim bulundugum sehirde kalmak sonraki 3 hafta da 3 faskli sehirde bulunmakti. Beni heryere israrla davet etti, tum planlarina beni dahil ettigini soyluyordu. Ilk rotasyonu olan benim sehrimde harika bir 1 hafta gecirdik. Cok romantik. cok eglenceliydi. Son gun partiledik ve ben biraz degil baya sarhostum ve once kahkalar atiyordum sonra sarildim aglamaya basladim o gidecek diye, -o da agladi-, sonra agzimdan 'arkadas mi kalsak' cikiverdi. O da sinirlendi cikti gitti. Sonra mesajla biraz duzelttik gibi oldu o gece.

Ertesi gun diger sehre gidecekti ve gittide. O zamandan beri biraz soguga yakin konusmalarimiz oldu, ama hala benim oraya gitmem plan dahilindeydi. Carsamba gunu sordum bugun geleyimmi diye. 'Persembe aksami cok toplantim var persembe gece gel' dedi. Sonra persembe citi cikmadi gitmedim. Cuma yada cumartesi gunu gel dedi. Bende 'o zaman cumada anlastik:)' dedim. Cuma yazdim, 'bugun gelecegini bilmiyordum, bugun dinlenmeyi planliyordum, yarin gel' dedi. Yarin dedigi cumartesi ve onunda son gunu. Gunu birlik gitmenin mantikli olmayacagini dusundum ve o da 'eger diger sehirde daha fazla vakit gecirebileceksek, o zaman elbette digerine gel, cunku ben senle daha fazla vakit gecirmek istiyorum' dedi. Tamam dedim bende bozuk olmama ragmen. 2 gundur ise konusmuyoruz.

Bugun sirketteki diger ayni pozisyondaki meslektasimin 14-19 subatta izinli olacagini gordum ve sordum 'islerini devrettinmi birine yoksa bana mi devredeceksin?' diye. Bana dedi ki John (attim adi) ile bulusacagim o sehre gidecegim o yuzden izin aldim'. Kendiside erkek (ama gay) bu arada. John bizim ikimizinde muduruydu ayni sirkette calisirken.
John ise beni o sehre davet ediyordu. Bu arada bu niye 14 subatta gidiyor oraya?? Bide niye gitmesine gerek var onuda anlamadim onumuzdeki hafta John zaten onun sehrinde olacak. Son 1 haftalik rotasyonu o sehirdi..

Ay kafam cok karisik.... Bana roman mi yaziyorsun falan demeyin lutfen (bi onceki konuma bu tarz yorumlar gelmisti), tum yazdiklarimda asiri durustum

İlişkilerde netliği severim, öyle böyle bugün olmaz yarın, yoğunum, meşgulüm hiç gelemem o ağırdan satma ayaklarına. İnsanlık halidir bir kez aksamıştır ama erkek akabinde bu durumu telafi eder, centilmenlik bunu gerektirir. İsteyen adam ilişkiyi sürüncemede bırakmaz, kadını peşinden koşturmaz. Konunun geldiği yerde adam gay midir, biseksüel midir orasını bilemem ama erkek gibi adam gibi davranmadığı aşikar. Buluşuruz deyip tüm gece sesi çıkmayan adamı evimin sokağından geçirmem bırak tekrar aramayı. Biraz kendinize hakim olun ve dik durun bu adama değmez

aslinda zaten ne tepki verecegimi bilemeyerek tavsiyeler icin actim bu konuyu ama sizin yorumlar oyle 'harsch' ki...

Durumu anlattim, zaten kirgin ve uzagim. Sadece sert ve negatif tepkiler vermiyorum. Bu florte devam edip, heran cepte olmak icin degil, iletisimi yuzde yuz kesememek ve saygisizlik etmemek icindi. Ama tavsiyeniz bu mu yani? Sert sert ne yanlis yapti soyleyip cikarayimmi tik diye hayatimdan tamamen?

Hayatınızdan tamamen çıkarmayı göze alamayacaksanız flört etmeyecektiniz baştan.
Flörtten sonrası ya siyahtır ya beyaz. Gri de kalırsanız cepte görülürsünüz ki adam sizi kaç kere ekti, ayarladığınız gün arayıp sormadı sessize aldı kendini.

Benim yorumum harsch değil sizin durumunuz çok icler acısı. Gerçekten arka arkaya sizinle dalga geçmiş ve hala iyi eğlen bilmem ne. Yani ben çok utandım. Neyse ben daha fazla yorum yazmayayım, siz sert tepki vermekle gerekli tepki vermek arasındaki farkı anlayamiyorsunuz.

benim yazmak istediklerimi diger arkadaslar zaten yazmislar.

Ancak ben suraya takildim; 18 saat calistim kurusu kurusuna odedi demissiniz de, olmasi gereken zaten bu. Adam fazladan mesai yaptiginizda hakettiginiz parayi odemekle lutufta bulunmuyor ki. Kaldi ki diger calisanlarin mesailerini de odedigini yazmissiniz.

Butun konuyu okudum. Oncelikle bu adama karsi beslediginiz bir saygi var size olan emeklerinden dolayi kestirip atamiyorsunuz. Bence arkadas olarak iletisiminize saygi cercevesinde devam edin ve bi daha bu konulari acmayin. O size yanima gel demedigi surece de yanina gitmek icin ekstra bir caba gostermeyin. Hatta bence cagirsa bile yanina gitmeyin. Cunku adam daha cok eglence pesinde gibi.

Arjantine cekici buldugu bir erkegi gormek icin gitmek istemesi, gay ekip arkadasinizla hem baska bir sehirde hem de gay arkadasinizin kendi sehrinde gorusecek olmasi. Bana kendisi bi yandan dunyayi gezerken bi yandan da eglenmek, iyi vakit gecirmek istiyor gibi geldi. Eger sizin de tek istediginiz iyi vakit gecirmekse yanina gidip gorusebilirsiniz tabi ki. Ama daha ciddi bir sey istiyorsaniz bu bulusmalar uzun vadede caninizi yakacaktir.

Adam isten ayrildigindan beri bir suru ciddi ve derin konular konustugunuzu sizinle eglenmek gibi bi amaci olmadigini dusundugunuzu soylemissiniz ama erkekler o anin heyecaniyla boyle seyler yapabiliyor. Soylenen sozlerdense alinan aksiyonlara bakmanizi tavsiye ederim. Anlattiginiz kadari ile de alinan aksiyonlar hep sizi ekmek yonunde. Bu bile tek basina butun durumu acikliyor. Erkekler basit varliklardir, eger sizi gercekten seviyorlarsa(hayat arkadasi olarak veya ciddi iliski dusunecek sekilde) bunu acikca belli ederler, kafanizi karistirmazlar.

Ozellikle soz konusu durumda sadece elinizde gorusebileceginiz bir aylik bir sure var, bir sonraki bulusma ne zaman olacak belli degil ve bu adam yogunum, yorgunum diye bahaneler uyduruyor. Gercekten ilgilenen erkek her zaman vakit yaratir.

Bence ozetle olan durum su ki beyefendi flortlesmek, eglenmek istemis. Siz aglayinca da sizin bu durumdan fazla etkileneceginizi dusunup ve tek niyetinizin flort etmek olmadigini anlayip uzaklasmayi secmis. Sadece bunu acik acik dile getirmemis. Genelde de dile getirmezler zaten, mesgulum diyip sizin anlamanizi beklerler.

X