Herşeyden şüpheleniyorum psikolojikmi gerçek mi anlayamıyorum

sımdı oncelıkle asırı derece suphecı olmanız kendınıze guvenınızın olmayısı gıbı genel sorunlarınız ıcın destek almanız sart
sonra da o kocanız olacak adamın yedıgı bır nane varsa emın olmanız sart
eskı sevgılısı erkek ısmıyle hala kayıtlı konusmalarının ekran goruntusu var bu mıde bulandırıcı
yuze vurarak hata etmıssınız avını bekleyen panter gıbı olmanız gerektı sımdı tedbırlı davranacak gozlemleyın uzaktan uzaga ve kendınız ıcın de lutfen destek alın lutfen

Ola ki boşanma konusu peydah olursa size neler yapabileceğini kestirmiş oldunuz. Eski sevgilisinden intikam almak için ss alan adam karısına neler neler yapmaz. Sizin hastalıklı ruh halinizin de ciddi tedaviye ihtiyacı var bu arada. Daha olmamış ve olma ihtimali bile olmayan olaylar için senaryo yazıp hayatı karşınızdaki kişiye zehir etme olayının beni benden aldı. Milletin başına gelince bile bu kadar dert etmiyor,siz buluttan nem kapiyorsunuz. Ozguvensiz biri gibi duruyorsunuz,kendine güvenen bir kadın bunları düşünmez çünkü,sizin güvenmediğiniz eşiniz değil kendinizsiniz

Yani bilmiyorum tehlikeli mi değil mi ben bugüne kadar tehlikeli bir yanını görmedim. Ben şahsen çok fazla takilmadim bu duruma çünkü her insan içinde bir kere yaşamıştır bunu acı çekince canı yanınca ona kötülük yapanlara ders vermek onun canıni yakmak istemistir. Çok gördüm bunu kendimdede. Ama zaman sonra bunların boş ve gereksiz olduğunu anlıyorsun. Zaten oda anlamış söyledi değmez gereksiz dedi yapmadım da dedi . Zaten yapmak istedi şeyde onun aramalarını mesajlarini kaydedip kocasına annesine babasına göndermek onu rezil etmekmis . Bana söyledikleri bunlar .

İşte mesele de bu. Bu gün o kıza yarın size. Ayrlsanız kavga etseniz sizin özelinizi de başkalarına gösterebilir. Tehlikeli den kastım adam öldürür veya döver anlamında değildi. Bir kadının hayatını mahvetmek gibi. O kadının mesajlarını kocasına ailesine gösterse daha kötü olurdu. Gerçi korkan kadın kocasına ihanet eğiliminde bulunmaz ama

Normalde de şüpheci bir insanım böyle biriyle nasıl evlendim bilmiyorum (böyle biri dememin sebebi de çok sosyal biri arkadaşı çok fotoğraf çekip paylasmayi seven herkesle samimi olabilen ve özgüveni yüksek biri)resmen gözüm kararmış yada bana o güveni verdi ama şimdi ne değişti bilmiyorum evlenene kadar hep kötü bişey olacak başıma kötü bişey gelecek ailesi kötü çıkacak çok pişman olacağım korkusu vardı neyse evlendim şimdi beni aldatıyor mu korkusu sardı kafamda kurup kurup tartışma çıkarıyorum son günlerde keyfimiz çok kaçmaya başladı ayrıca babası da hasta hastane işleriyle koşturuyor zaten derdi var birde ben üzüyor gibi hissediyorum ama elimde değil gel gelelim konu şu yine hastane dolayısı ile eve geldi kahvaltı ettik sonra ise döndü telefonunu evde unutmuş tabi bende şüphe kraliçesi dururmuyum başladım kurcalamaya eski sevgilisi ile mesajlastigi ekran görüntüsü buldum ama bitmiş bir ilişki kadın konuşabilir miyiz demiş eşimde hayır demiş numarası da gözüküyor du merak ettim telefonundan numaryi yazdım ne olsun erkek ismi ile kayıtlı 😒 isten dondu işte tartistik tabi ben aklında o var onu seviyosun benimle niye evlendin gibi şeyler söylüyorum tabi yine yalvarıyor açıklıyor not;biz yeni tanıştığımız da bana anlatmıştı o kızı beni aldattı zor günler geçirdim falan herşey tamam tam inanacak oluyorum ilgisi eskisi gibi dışarı çıkmıyor arkadaşlari ile görüşmüyor hemen eve geliyor ama neden ya neden insan eski sevgilisini erkek ismiyle kaydeder bunu sorduğumda evlendigi halde beni arıyordu bende intikam almak için konusmalarimizi kayitliyordum ailesine söylemek için eskiden kayıt etmişim kalmış diyor
Uzman desteği alın, acil...

X