Herşeye karışmaya çalışan insanlar.

İşsizler mi bunlar. Ne olacak sanki seçilmiş öğretmen, siz de bir şey dememişsiniz. Onlara ne oluyor? Hadi siz sorsanız ki nasıl değişebilir diye tamam davranışları normal dicem de. Siz yok demişsiniz. Bir de içerleyip abileri mi kardeşleri mi artık yetiştirmek ne? Çok iç içe olmayın aman. Bir şey kaçırırsınız bilmeden ağzınızdan evirip çevirip olay yaratır bunlar dikkat edin.
Evet yaa. O kadar haklısınız ki. İki görümcemde öğretmen buarada atanmayı beklıyorlar. Ama hiç ne duracakları yeri bilirler nede susacakları. Hayırlı olsun de geç yani. Cocuk gibi abisine yetiştirmiş. illallah ettim görüşmüyorum yıllardır merhaba merhaba o kadar

Benim yasadigim ulke ve sebepli evlendikten sonra basimizi kapariz. Ama sizinki gibi kapama degil. Geçen gun hastaneye yattim esim geldi esimin yanina basim açik ciktim arabada az oturduk. Arabaya varana kadar. Esimin arkadasinin babasi gormus esini bekliyormus sonra esine demis × nin karisida yatiyor galiba demis aa yatiyormuydu birisini gormeye gelmis olmasin demis kocasida yok pijamaliydi basinda bisey yoktu demis. Gecen gunde gecmis olmusa geldiler. Kaynanamin yaninda soyluyor esim gormus oyle oyle dedi diye sanki doldurusa getirirmis gibi. Kaynanam gulerek gecistirdi. Kaynanam Sonrasinda bisey demedi eger deseydi bile kime ne esim sesini cikarmiyor derdim.
Gercekten yas aldikça insanlari kaale almamaya basladim
Aynen öyle ya. Ne insanlar var bazen bende mi sorun var diye düşünüyorum. Benimde yeğenlerim gidiyor okula elimden geldiği kadar çantası vs destek olurum hayırlı olsun der geçerim. Bik bik bik insanların tepesinde olmuş bitmiş şeye burnunu niye sokuyorsun. O ne giymiş o ne yapmış inceleyip konuşmak falan 🤷🏻‍♀️ Gerçekten heryerde var bu insanlardan. Takmamak lazım ama ben eşimi karıştırınca sinir oldum.

Haklısınız güzel anne 🌷 yeni eğitim öğretim hayatında başarılar dilerim .

Ay bu terbiyesizler arkamdan hakaret etmiş birde çocuğumun yanında kızlar . Yolda görsem yüzlerine bile bakmayı düşünmüyorum tamamen yok sayacağım onları artık bırak selamlaşıp konuşmayı . Seviyesizler ya nasıl belli ettiler karakterlerini. Mal demiş arkamdan.🤷🏻‍♀️ Çocuk gibi. Saygısız. Aldığı cevabı yutamamış belli ki. Bari yüzüme deseydi de bende içimi dökseydim.

X