Herşeye nasıl paranız zamanınız ve enerjiniz yetebiliyor

peak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
48
33
:KK64: Yapmak istediğim bir sürü şey var. Gitmek görmek istediğim ülke ve şehirler, enstrüman ve dil kursuna gitmek, pilatese yazılmak, saçıma cildime bakım yaptırmak/yapmak, terapi (istediğim gibi bulursam), çeşitli sağlık kontrolleri ve uyguladığınız adını bile duymadığım tedaviler, çalışırken her gün yemek yapabilmek ve istediği seylere de zaman ve enerji... bütün bunları-hatta çocuğu olmasına rağmen- yapanları görüyorum. Bazıları benden daha yoğun çalışıyor ve 3 aşağı 5 yukarı aynı oranda para kazanıyor ve sorasım geliyor:
1) Android misiniz?
2)Uyumuyor musunuz? Zaman nasıl oluyor?
2) Nereden geliyor bu değirmenin suyu? 🤔

Maddi boyutu aktivitesine göre değişir. Bazen çok ucuza kaliteli aktiviteler denk gelebiliyor. Geçen sene mesela iki arkadaşim 10 12 bin tl civari bir ay avrupada gezdiler. 10 bin tl az degil gibi gelebilir ama avrupa turu yaptilar.

Ben işten gelince yemek yapmayı bırak yemeği zor yiyorum. Fakat bazen çok enerjik oluyorum işten gelince temizlik bile yapıyorum. O enerji nerden geliyor hiçbir fikrim yok😄😄

Maddi boyutu aktivitesine göre değişir. Bazen çok ucuza kaliteli aktiviteler denk gelebiliyor. Geçen sene mesela iki arkadaşim 10 12 bin tl civari bir ay avrupada gezdiler. 10 bin tl az degil gibi gelebilir ama avrupa turu yaptilar.
Az para ile bile yapılacak şeyler var, haklısınız. Sanırım bizde enerji yok. İçimiz doğarken ölmüş.

Bereket yok
İşte ben onu yaparım biter pilim mesela. Sonra bakıyorum bir sürü şey daha yapıyor o parayı oraya gömmemiş gibi spor salonuna da yazılıyor bilmem ne bakımı da yaptırıyor hatta olmadık olmadık şarlatanlara para da yediriyor. Orada isyan ediyorum ben. O bereket nereden geliyor? 😃

Benim en çok merak ettiğim konulardan biri bende hiç bişeye yetişemeyen enerjisi düşük biriyim
İleri derecede kansızlık çıktı bende. Tedavi olacağım hala aynı kalırsam yapacak birşey yok gibi.

X