Hgc değeri 3,36 adetten 1 gün önce normal mi

Ezra1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
1
0
33
Yumurtlama gününü değerlendirdikten tam 8 gün sonra implatasyon gerçekleşti kahverengi olarak 1,5 gün sürdü.Belirli aralıklarla Yaptığım 3 idrar testi hafif silik çizgi olarak çıktı.Kan testine yumurtlamadan sonra tam 12. Gün gittik ve hgc değeri. 3,36 çıktı.Araştırmalarıma göre 0,1 0,2 gebek yok demekmiş 3 ve üstü değerin yükselebileceğini söylüyorlar.Adet olmadım bugün adet dönemini bekleyeceğim fakat merakta ediyorum böyle bir durum yaşayan oldu mu?

Yumurtlama gününü değerlendirdikten tam 8 gün sonra implatasyon gerçekleşti kahverengi olarak 1,5 gün sürdü.Belirli aralıklarla Yaptığım 3 idrar testi hafif silik çizgi olarak çıktı.Kan testine yumurtlamadan sonra tam 12. Gün gittik ve hgc değeri. 3,36 çıktı.Araştırmalarıma göre 0,1 0,2 gebek yok demekmiş 3 ve üstü değerin yükselebileceğini söylüyorlar.Adet olmadım bugün adet dönemini bekleyeceğim fakat merakta ediyorum böyle bir durum yaşayan oldu mu?
5in altına negatif diyorlar bazı laboratuvarlar da hatta 10un altı negatif oluyor ama yükseledebilir yükselirse daha yeni döllenme olmuş demektir. Ama ilişkiden 12 gün sonrası için değer için düşük adama adet olana kadar umut var 2 gün sonra tekrar kan verirseniz en iyi o zaman anlaşılır artarsa hayırlı olsun deriz :)

Şu an aynı durumdayım, güncel sonucunuz nedir??

Merhaba benim de beta hcg değerim 4 çıktı ama adetime daha 7 gün var doktor rahim içi 13 cm kalınlaşman var olabilir de olmayabilir de dedi kafayı yemek üzereyim

X