Sizce var mı?

Ve ovulasyon da böyle yarın bat ama gelir mi bilmiyorum
ben hala bi umut bu kan yerleşme kanıdır yarın kesilir falan diyorum da yani herhalde artık olmaz ya önümüzdeki maçlar mı acaba ne kadar sürede idrarda çıkıyor mesela günüm 3 gün geçti ay iyice delirdim

ben hala bi umut bu kan yerleşme kanıdır yarın kesilir falan diyorum da yani herhalde artık olmaz ya önümüzdeki maçlar mı acaba ne kadar sürede idrarda çıkıyor mesela günüm 3 gün geçti ay iyice delirdim
Eğer geç döllenme değil ise adet gecikmesinden 1 hafta sonra kesin çıkar idrar testinde canım

bugün son günüm gelmedi 3 martta olmam lazımdı işte sabah baktım kanama var regliye benziyordu ama daha pıhtılı
Anlamadım ne demek istediğinizi neyin son günü..
Adet mi oldunuz onun son günü mü gerçekten yazdıklarınızı anlayamadım kusura bakmayin

Anlamadım ne demek istediğinizi neyin son günü..
Adet mi oldunuz onun son günü mü gerçekten yazdıklarınızı anlayamadım kusura bakmayin
3 martta olmam lazımdı gelmedi. normalde olsam son günüm olacaktı bu gün onu demek istedim...
Son günüm ilk günüm oldu anlıycanız

3 martta olmam lazımdı gelmedi. normalde olsam son günüm olacaktı bu gün onu demek istedim...
Son günüm ilk günüm oldu anlıycanız
Adetiniz 3 gün mü sürüyor.
Normaldir aslında gecikmeler olabilir adet döneminde fazla bi gecikmeniz olmamış aslında kanamaniz sökülür diye düşünüyorum

X