Hiç çıkmayan göğüsler...

bak estetik olacam dersin seni ayıplayan kınayan cahiller çıkabilir. ama adetle ilgili konu ciddi bir rahatsızlık bu konuda kimse dedikodu yorum yapamaz. hemen yarın sabah bir kadındoğum uzmanına gidiyorsun ve soranada adet düzensizliğim var diyorsun. ne olacak herkeste var. sakın ihmal etme. iyide annen hiç mi farketmedi bu yaşa gelip de adet olmadığını?

Malesef fark ettirmedim . Dus alırken kapiyi kilitliyodum. Bide destekli sütyen takiyorum kimse fark etmiyo disardan bakinca cok normalim fizigim gayet düzgün . Hatta herkes tarafından cok begenilirim . Bulundugun sehirdeki kizlarla hic alakam yok herkes izmir kizlarina benzetir. Ama iste guzellligm olmasaydi sagligim yerindd olsaydi. Boyle soyluyosun ama ben nasil giderimm inan kimse tanimasin dye kılık kiyafet bile degistirirm

Malesef fark ettirmedim . Dus alırken kapiyi kilitliyodum. Bide destekli sütyen takiyorum kimse fark etmiyo disardan bakinca cok normalim fizigim gayet düzgün . Hatta herkes tarafından cok begenilirim . Bulundugun sehirdeki kizlarla hic alakam yok herkes izmir kizlarina benzetir. Ama iste guzellligm olmasaydi sagligim yerindd olsaydi. Boyle soyluyosun ama ben nasil giderimm inan kimse tanimasin dye kılık kiyafet bile degistirirm
Canım ben Dr değilim ama bunun birçok açıklaması olabilir. Çok yakın bi arkadaşımın kuzeninin de benzer problem vardı. 19 yaşındaydı hala regl olmamıştı, memesi de hiç yoktu. Kadın doğuma gittiler bunu için. Kızın yumurtalıklarının ve Rahmi'nin olmadığı anlaşıldı. Normal bir kadın gibi genital bölge ve döl yolu var ama yolun sonunda üreme için gerekli oluşumlar yok. Çok da güZel bir kız . Tedavi yok dediler. Şimdi evli. Eşi de biliyor bu durumu . Çok da mutlu. Evlat edinicem diyor. Allah RAZI olsun bu niyetinden dolayı... Şimdi sen hemen Dr a gidiyorsun, ultrasonla bi bakarlar. Merak etme karnının üstünden bakarlar kız olduğun için. Sonra kadın doğumcu nasıl bi yol haritası çizerse ... Bak mesela benim de hiç memem çıkmadı, boyum 176 kilom 60. Oğlan çocuğu gibiydim, silikonlandık artık memem var. Ancak adet düzenimde hiç bi sıkıntı yoktu. Senin meme işi çözülür hiç problem değil. Ama diğeri çok önemli. Belki gelişmemiş yumurtalıkların vardır. İlaç tedavisi ile düZelecektir. Erteleme. Yarın anneni karşına al ve durumu anlat. Sonra doğru kadın doğuma. Millete ne senden? Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin. Adet düzensizliği için geldim dersin. Dr lar da kimseye demez merak etme, neler görüyor onlar.... Bu işi çöz ve bize bilgi ver.

O kadar mutlu oluyorum ki boyle yazilar görünce allah razi olsun keske sizler gibi arkadaslarm olsa bana yardimci olacak destek olacak . Ben silikon yaptrmaj istiyorum ama maddi durumum buna ek vermiyor. Aileme soyleyemem cunki onlarada guvenmiorum . Cok kotu bi durumdayim. Silikon fiyatlarida vok pahali bildigim kadariyla

O kadar mutlu oluyorum ki boyle yazilar görünce allah razi olsun keske sizler gibi arkadaslarm olsa bana yardimci olacak destek olacak . Ben silikon yaptrmaj istiyorum ama maddi durumum buna ek vermiyor. Aileme soyleyemem cunki onlarada guvenmiorum . Cok kotu bi durumdayim. Silikon fiyatlarida vok pahali bildigim kadariyla
Canim galiba ya durumun farkinda degilsin yada bizimle dalga geciyorsun evet dis gorunus biz kadinlar icin cok onemlidir ama senin durumun cok daha farkli 24 yasinda hala adet olmamissin
Ben kotu ornekler vermek istemiyorum ama sayisiz sebebi olabilir ve bunlarin pek cogu gogsunun dumduz olmasindan daha buyuk belkide bir cozumu olmayan problemlerdir
Sen once gidip adet olmama sebebini bul ve tedavi et silikon kolay 2 saatte takarlar ama saglik bunun sakasi beklemesi olmaz
Annen nasil 24 yasina kadar adet olmamani anlamaz nasil bilmez hala bu durumuda anlayabilmis degilim

Canim galiba ya durumun farkinda degilsin yada bizimle dalga geciyorsun evet dis gorunus biz kadinlar icin cok onemlidir ama senin durumun cok daha farkli 24 yasinda hala adet olmamissin
Ben kotu ornekler vermek istemiyorum ama sayisiz sebebi olabilir ve bunlarin pek cogu gogsunun dumduz olmasindan daha buyuk belkide bir cozumu olmayan problemlerdir
Sen once gidip adet olmama sebebini bul ve tedavi et silikon kolay 2 saatte takarlar ama saglik bunun sakasi beklemesi olmaz
Annen nasil 24 yasina kadar adet olmamani anlamaz nasil bilmez hala bu durumuda anlayabilmis degilim

Estagfrullah ne dalgasi ne yapacgimj sasirmis durumdayim. Annem adet oldugumu zannediyo birde destekli sutyen ler kullaniyorm. Dis görüşünüs olarak normal gözüküyorm. Mesela ayda bi kac gun adetim diyorum . Orkid bile aliyorum . 3 tane kiz kardesjm oldugu icin anlasilmiyo iste bi seklde bu yasa ka da r idare ettim simdi evlenmek istiyorum cocuk sahibi olmak istiyorum yuva kurmak istiyorum.bu yuzden internetde arastirma yapiyodum ve burdaki yazilari okuyodun bazen umidimi kesiyodum hep erteliyodum . Bazen göğsümde sanki biyle büyüyecekmjs gibi kucuk şişlik oluyo mesela soguktada buzusuyo. Gogsumun uclarinda boyle 3 4 tane killarda var . Yani nedenini bilmiyorum ama görseniz gercekten disaridan bakilinca kimse anlamaz bu durumu soyle bi sey varki ben cok uzuluyorum intihari bile dusundum ama sizlerin yazdıklarındab sonra hastabeye gideem . Ilk once adet olmuyorum dte gidecem goguslerim icinde ayni doktoramami gitmem gerekio birde silikon yaptirirsam goguslerim kendi kebdine ciktigi zaman bi problem olurmu

Estagfrullah ne dalgasi ne yapacgimj sasirmis durumdayim. Annem adet oldugumu zannediyo birde destekli sutyen ler kullaniyorm. Dis görüşünüs olarak normal gözüküyorm. Mesela ayda bi kac gun adetim diyorum . Orkid bile aliyorum . 3 tane kiz kardesjm oldugu icin anlasilmiyo iste bi seklde bu yasa ka da r idare ettim simdi evlenmek istiyorum cocuk sahibi olmak istiyorum yuva kurmak istiyorum.bu yuzden internetde arastirma yapiyodum ve burdaki yazilari okuyodun bazen umidimi kesiyodum hep erteliyodum . Bazen göğsümde sanki biyle büyüyecekmjs gibi kucuk şişlik oluyo mesela soguktada buzusuyo. Gogsumun uclarinda boyle 3 4 tane killarda var . Yani nedenini bilmiyorum ama görseniz gercekten disaridan bakilinca kimse anlamaz bu durumu soyle bi sey varki ben cok uzuluyorum intihari bile dusundum ama sizlerin yazdıklarındab sonra hastabeye gideem . Ilk once adet olmuyorum dte gidecem goguslerim icinde ayni doktoramami gitmem gerekio birde silikon yaptirirsam goguslerim kendi kebdine ciktigi zaman bi problem olurmu
Canım boşver memeyi şimdi. Yapacaklarını sıralıyorum:
1- kadın doğuma git, durumu anlat. Bu sırrı Dr un kimselere söylemez istersen yaşadığın ilin en popüler kızı ol...Dr un hipokrat yemini etmiş biri, güven lütfen.

2- korkunun ecele faydası yok, sen bunu ertelersen HAYATINI ERTELEMIŞ OLURSUN.

3- tedavini olduktan sonra, kadın doğum Dr un tamam işlem bu kadar, tedavin bitti, yapılacak herşeyi yaptık dedikten sonra, kadın doğumcunun onayı ile bi PLASTİK CERRAHA( estetik Dr una) gidersin . Memeni yaptırırsın. Ayrıca, sen kadın doğuma gitmeden direk plastik cerraha gidersen bile o PLASTIK CERRAH seni zaten bi kadın doğumcuya yönlendirir. Eşşek değil ya, hiç regl olmamış bi kızı şak diye ameliyat etmez. Tabi sen regl olmadığını ondan saklamayacaksın...

Bak güZel kızım, güzel kardeşim LÜTFEN KADIN DOĞUMA GIT.

Allah sizden razi olsun yuregime su serptiniz. Kendimi hazir hissedince hemen gidecem ve size yazacammm . Allah gonlunuzden ne geciyosa nasip etsin sizeee .

Merhabalar doktora gittigimde testler icin kanmi verecem nasil testler yapilacak ve tedavi suresi ne kadar olur cok uzun surermi

ultrason ve kan testi yaparlar. hiç zaman kaybetme ve git doktora sen bunun ne kadar önemli olduğunu anlayamadın mı halen? bugün git doktora grip olunca nasıl utanmadan gidiyorsan bu da aynı şey.

Uffff her gun bu stresle yasiyorum. Psikoljim cok kotu her gun agliyorum . Ruyalarima giriyo hatta bugun ruyamda gördüm kan testi yapiyorum sonucunu almayq giderken dua ediyorum . Sonucunda tedavi edilebilir diyo dr ama drda tanıdık cikiyo. Cok korkuyorum. Ya tedavisi olmayan bi hastaligim olursa

Tlfla hastaneleti arayip muayene ucretlerini ogrenebilirsin
Devlete gidersen ucretsiz yaparlar
Bir tanidik gorursende karin kasik agrim vardi dahiliyeden beni buraya yonlerdirler dersin kist sonradan ilacla tedavide kist varmis dersin onun icin yazdilar de tabi bunlari bir yakinina anlat o sana daha iyi akil verir
Cunku eger bizimle kafa bulmuyorsan biraz yasinin altinda bir olgunluga sahipsin 24 yasinda birine bunlari anlattigima inanamiyorum
Hele simdiki donem bilgi insanin elinin altinda
Bu kadar geride kalmana ragmen
Bak internet kulanip burda yardim isteyebiliyorsun. Demekki dediklerimizide yapabilirsin bizi daha cok yorma. Kendine bir iyilik yap harekete gec. Sorduklarindan da fazlasinin cevabini ole alabilirsin

X