Hiç göğüs ağrısı olmadan hamile kalanlar

SiyahPapatyaa

Duyduğum en güzel ses 💙🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
5.500
9.927
Bende düşük yaşadığım gebeliğimde hiç ağrım olmadı hatta gebelik belirtilerini okuyup sıkıyordum belki acıyordur ben hissetmiyprumdur diye ana yok :) sonra gebe kaldığımı öğrendim geçen ay göğüslerim çok ağrıdı ve regl oldum bence belirtiler tamamen kişisel :)
Tekrar gebeymişsiniz hayırlı olsn. Peki bu gebelikte göğüs ağrısı oldu mu :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-02-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Rebelion18

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
812
578
İkinci hamileliğim göğüs hassasiyeti hiç yaşamadım. Hamilelikteki belirtiler kişiden kişiye hatta gebelikten gebeliğe değişir. Önemli olan test sonuçlarıdır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 220 gün geçti.