Hiç göğüs ağrısı olmadan hamile kalanlar

Valla diger en önemli olanda mide bulantısı derler ama onu da hiç yaşamadım 14 haftalık oldu hamileligim yok yani o abartılan sabah bulantıları falan hiç olmadı sadece et pişiremiyorum onun kokusu etkiliyor onun dışında hiç bişey den tiksinme bulantı olmadı herkeste aynı degil canım belirtiler
Abartılan demişsin canım ama cidden abartmak değil ben normalde hiç kusabilen bir insan değilimdir parmağımı bırak bogazıma kolumu soksam yine kusamam ama bebek cinsiyetinden mıdır bilmiyorum 6.haftada başladı 2 ay kadar sürdü her sabah abartısız bulantım oluyordu bazı günler içtiğim suyu bile çıkarıyordum nane içeyim dedim naneyi bile çıkarmıştım çikolatayı çok severim ama çikolata kokusuna dayanamaz olmuştum çoğu sabah safra kusarak uyandım güne safra olmayan günlerde de midenin kendi sıvısı çıkıyordu ki şuan çok şükür eski kuvveti yok 2 haftada bir bulanırsa sabah mide sıvısı veya biraz safra çıkarınca geçiyor ama abartı değilmiş gerçekten yaşayan bilir sadece kusamayan ben bile bu denli kustum hamilelik yüzünden

Abartılan demişsin canım ama cidden abartmak değil ben normalde hiç kusabilen bir insan değilimdir parmağımı bırak bogazıma kolumu soksam yine kusamam ama bebek cinsiyetinden mıdır bilmiyorum 6.haftada başladı 2 ay kadar sürdü her sabah abartısız bulantım oluyordu bazı günler içtiğim suyu bile çıkarıyordum nane içeyim dedim naneyi bile çıkarmıştım çikolatayı çok severim ama çikolata kokusuna dayanamaz olmuştum çoğu sabah safra kusarak uyandım güne safra olmayan günlerde de midenin kendi sıvısı çıkıyordu ki şuan çok şükür eski kuvveti yok 2 haftada bir bulanırsa sabah mide sıvısı veya biraz safra çıkarınca geçiyor ama abartı değilmiş gerçekten yaşayan bilir sadece kusamayan ben bile bu denli kustum hamilelik yüzünden
Abartılan derken anlatmak istedigim sanki bu mide bulantısı baş dönmesi gögüs agrısı hamileligin olmazsa olmazı gibi anlatılıyor her hamile de oluyormuş gibi anlatıldıgından abartılan dedim oysa bu herkeste farklı oluyor her kadında kesin olur diye bişey yokmuş bunu demek istedim yoksa biliyorum çok bulantısı olan oluyor kusmaktan bogazı yara olanlar biliyorum kimisi çok zor geçiriyor hamileligi

Hiç belirtim olmadı içime dogdu da ögrendim hatta belirtiler 2 ay olunca başladı bende onda da gögüs agrısı olmadı yine sadece gögüslerim kaşındı hep hala da devam ediyor bu belirti ama agrı hiç olmadı
Merhaba hayirli olsun.bende de belirti yok.karnima bastiriyirum ama agri yok.bebrk olsa biraz agri olmaz mi.siz boyle denediniz mi kendinizi.

Merhaba hayirli olsun.bende de belirti yok.karnima bastiriyirum ama agri yok.bebrk olsa biraz agri olmaz mi.siz boyle denediniz mi kendinizi.
Bastırıp agrı olup olmaması ile anlaşılmaz ki hamilelik şuan bile bastırsam agrı hissetmem test yaptın mı hiç

Bende düşük yaşadığım gebeliğimde hiç ağrım olmadı hatta gebelik belirtilerini okuyup sıkıyordum belki acıyordur ben hissetmiyprumdur diye ana yok :) sonra gebe kaldığımı öğrendim geçen ay göğüslerim çok ağrıdı ve regl oldum bence belirtiler tamamen kişisel :)

Evde bir test var.hamile hissediyordum psikolojik olarak.ama hic bel ksrin agrim yok.26 si adet tarihim.yarin sabahtan test yaosam cikar mi.
Canım ben bu yazıyı yazdığım ay hamile kalamamıştım ama son adet tarihim 26 ağustos ve şuan hamileyim. Sayfamda hamilelik belietileri diye bi başlık açtım orda da yazdım bu hamileliğimde de göğüs ağrısı olmadı daha doğrusu hiçbir belirtim olmadı sadece baş dönmesi yaşadım. Şuan 9 haftalık hamileyim hala bi ağrı bulantı vs bi şey yok. Ben adetten 2 gün önce normal testle öğrendim hemen kızmızı çizgi çıktı silik falan da değildi. Hakkında hayırlısı inşallah beklediğin haberi alırsın 🙏🏻🙏🏻

Bende düşük yaşadığım gebeliğimde hiç ağrım olmadı hatta gebelik belirtilerini okuyup sıkıyordum belki acıyordur ben hissetmiyprumdur diye ana yok :) sonra gebe kaldığımı öğrendim geçen ay göğüslerim çok ağrıdı ve regl oldum bence belirtiler tamamen kişisel :)
Aaaa, hamile oldugunuzu ogrendikten sonra mi adet oldunuz? 😯🤲

Canım ben bu yazıyı yazdığım ay hamile kalamamıştım ama son adet tarihim 26 ağustos ve şuan hamileyim. Sayfamda hamilelik belietileri diye bi başlık açtım orda da yazdım bu hamileliğimde de göğüs ağrısı olmadı daha doğrusu hiçbir belirtim olmadı sadece baş dönmesi yaşadım. Şuan 9 haftalık hamileyim hala bi ağrı bulantı vs bi şey yok. Ben adetten 2 gün önce normal testle öğrendim hemen kızmızı çizgi çıktı silik falan da değildi. Hakkında hayırlısı inşallah beklediğin haberi alırsın 🙏🏻🙏🏻
Canım merhaba belki bana güleceksin burda yazanlara kızardım ama bende soracağım ben tahmini 15-16 aralıkta yumurtlama yaşadım güçlü ağrım ve akıntımdan ötürü anladım ovü testi yapmadım, ben 18 aralık günü yani 4 gün sonra gülünç evet ama hayatım da hiç yaşamadığım bir baş dönmesi yaşadım, bayağı uzun sürdü senin ne zaman olmuştu

Ben bugün hamile olduğumu öğrendim ve adet olacakmışım hissinden başka hiçbir belirtim yoktu sadece alt karnımda çok çok hafif ağrı vardı. Göğüslerimde ne şişlik var ne acı var. Herkeste aynı belirti olmuyor içini ferah tut ben de çok belirti arardım kendimde ama hiçbir belirtim olmadı

Canım ben bu yazıyı yazdığım ay hamile kalamamıştım ama son adet tarihim 26 ağustos ve şuan hamileyim. Sayfamda hamilelik belietileri diye bi başlık açtım orda da yazdım bu hamileliğimde de göğüs ağrısı olmadı daha doğrusu hiçbir belirtim olmadı sadece baş dönmesi yaşadım. Şuan 9 haftalık hamileyim hala bi ağrı bulantı vs bi şey yok. Ben adetten 2 gün önce normal testle öğrendim hemen kızmızı çizgi çıktı silik falan da değildi. Hakkında hayırlısı inşallah beklediğin haberi alırsın 🙏🏻

Canım bende adetime 7 gün kala test yaptırdım kan ama çıkmadı kanda ozman ağrılar adet ağrıları gibi vardı şimdi kalmadı sadece sağ ve sol kasigim arada atıyor şimdi 2 gün vae yarın 1 gün kalcak yapsam normal test cikarmi

X