hiç kimseyle görüşmek istemiyorum

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
akadaşlar nasıl bir duygu bilmiyorum
ama buaralar hayatımda hiç kimseyi görmek istemiyorum
herkesi hayatımdan çıkarmayı istiyorum telefon numaramı değiştireyim kimse bilmesin istiyorum kimseyle tanışmakta istemiyorum
yeni insanlarla tanışmaktan korkuyorumda diyebilirz buna
neden diceksiniz insanlardan sürekli kötü şeyler gelicekmiş gibi
hissediyorum her an her vakit kötü olaylarla karşılaşcakmışım gibi geliyor arkadaşlar bana neler oluryor
kendimden korkmaya başladım
evden bile dışarı çıkmak istemiyorum valla
senağlamasenağlamasenağlama

Walker, kendini zorlama bir süre kapan evine nolmuş yani.
Demek ki yorulmuşsun insanlardan, yormuşlar seni...
Dinle kafanı biraz.
Sonra sıkılıp açılırsın yine inşallah.
Ben sürekli öyleyim,m sürekli evimde oturayım istiyorum, ben kesin tımarhaneliğim o zaman :)

Bir sıkıntınız var da o yüzden bunu mu hissediyorsunuz bilmiyorum..:uhm:

Kendinizi böyle kapatmayın ama... Daha önce sırtınızdan vuran dostlarınız mı oldu? Ondan mı bu tedirginliğiniz?

hayır bir sıkıntım yok şöyle anlatayım
bu yıl üniversiteyi bitirim yanı artık memleketime döndün artık gidemicem okudugum şehre
bilirsiniz okudugunz zaman orada çok iyi vakit geçirirsiniz herşey güzel gider biranda durgunlaşısınız sanırım böyle bir dönemden geçiyorum
çok şükür bunun dışında bir sıkıntım yok
ama tuhafdır ki böyle duygular hissediyorum

Hoşgeldin Mona :nazar:
Bundan yaklaşık 1 ay önce aynı duyguları yaşıyordum.
Naptım biliyor musun?
Kendimi eve kaptmak hariç senin o yapmak istediğin her şeyi yaptım.
Telefonumu değiştirdim, sadece benim için değerli 3-5 insana verdim.
Msn'den, facebook'dan, ordan burdan görüşmediğim, görüşmek istemediğim kim var kim yok sildim.
Kimseye açıklama da yapmıyorum.
Hayır demem gereken yerlerde canım hayır demek istiyorsa (beklenen cevap evet de olsa) hayır diyorum.
Eskiden bunu yaparsam insanlar alınır, darılır, ayıp olur, olmaz diye düşünürdüm.
Ama baktım ki hiçbir şey olmuyormuş, keşke bunu daha önceden yapsaymışım.
Anlayacağın sadece canım ne isterse onu yapıyorum.
Esiyor sokağa çıkıp yürüyorum, esiyor alıp bir kitap okuyorum.
Ama hiç bir şey için kendimi zorlamadan.
Uzun sözün kısası sadece kendim için, kendimle vakit geçiriyorum.
Kuş kadar hafifledim, sana da tavsiye ederim.
Kendini biraz rahat bırak, seni bunaltan her şeyi bi süre koy bi kenara, biraz kafanı dinle.
Gör bak çok iyi gelecek.

Hoşgeldin Mona :nazar:
Bundan yaklaşık 1 ay önce aynı duyguları yaşıyordum.
Naptım biliyor musun?
Kendimi eve kaptmak hariç senin o yapmak istediğin her şeyi yaptım.
Telefonumu değiştirdim, sadece benim için değerli 3-5 insana verdim.
Msn'den, facebook'dan, ordan burdan görüşmediğim, görüşmek istemediğim kim var kim yok sildim.
Kimseye açıklama da yapmıyorum.
Hayır demem gereken yerlerde canım hayır demek istiyorsa (beklenen cevap evet de olsa) hayır diyorum.
Eskiden bunu yaparsam insanlar alınır, darılır, ayıp olur, olmaz diye düşünürdüm.
Ama baktım ki hiçbir şey olmuyormuş, keşke bunu daha önceden yapsaymışım.
Anlayacağın sadece canım ne isterse onu yapıyorum.
Esiyor sokağa çıkıp yürüyorum, esiyor alıp bir kitap okuyorum.
Ama hiç bir şey için kendimi zorlamadan.
Uzun sözün kısası sadece kendim için, kendimle vakit geçiriyorum.
Kuş kadar hafifledim, sana da tavsiye ederim.
Kendini biraz rahat bırak, seni bunaltan her şeyi bi süre koy bi kenara, biraz kafanı dinle.
Gör bak çok iyi gelecek.

ay öyle bir dönem yaşıyor ki insan bazen çıldırcak gibi oluyor
değil mi bende bugun face kapadım
msn değiştirdim sadece telefon kaldı
hayatımdan gereksiz insanları atmak için iyi bir dönem sanırım :) artık
memleketımde yenı bır hayatta başlıyorum sanırım
bununda bir burukluğu var içimde :S

Canim bence hayatinda ki insan kalabaligi seni bunaltmis, zaman zaman herkes yasar bu duygulari cok üzerinde durupta korkutma kendini kaydirigubbakcemile5

Seni rahatlatacaksa numaranida degistir, bende bundan 2 sene önce bütün arkadaslarimla olan iliskimi kestim numarami degistirdim tüm msnlerimi kapadim. Kafami topladim biraz insan hayatinda ne cok yanlis yapiyormus onu anladim bence bu dönem senin kafani toparlamanda yardimci olacaktir. Üzülme kaydirigubbakcemile5

Canim bence hayatinda ki insan kalabaligi seni bunaltmis, zaman zaman herkes yasar bu duygulari cok üzerinde durupta korkutma kendini kaydirigubbakcemile5

Seni rahatlatacaksa numaranida degistir, bende bundan 2 sene önce bütün arkadaslarimla olan iliskimi kestim numarami degistirdim tüm msnlerimi kapadim. Kafami topladim biraz insan hayatinda ne cok yanlis yapiyormus onu anladim bence bu dönem senin kafani toparlamanda yardimci olacaktir. Üzülme kaydirigubbakcemile5

evet etrafımdaki insan kalabalığı gerekli gereksiz
görüşmek istemediklerim görüşmek istediklerim
hayatımdaki hep aynı şeyler
bunlar benı bunalt evet rahatlamaya ihtiyacım var
yen insanlar tanışmak istemesemde sanırım yenı insanlar yenı yüzlere ihtiyacım var :)
çok garip bir durum

akadaşlar nasıl bir duygu bilmiyorum
ama buaralar hayatımda hiç kimseyi görmek istemiyorum
herkesi hayatımdan çıkarmayı istiyorum telefon numaramı değiştireyim kimse bilmesin istiyorum kimseyle tanışmakta istemiyorum
yeni insanlarla tanışmaktan korkuyorumda diyebilirz buna
neden diceksiniz insanlardan sürekli kötü şeyler gelicekmiş gibi
hissediyorum her an her vakit kötü olaylarla karşılaşcakmışım gibi geliyor arkadaşlar bana neler oluryor
kendimden korkmaya başladım
evden bile dışarı çıkmak istemiyorum valla
senağlamasenağlamasenağlama

olabilir bu dönemler neyde zevk alıyorsan onu yap rahatla

insanlarıda fazla önemseme önemli olan senin mutluluğun

:nazar::lepi:

Kesinlikle öyle, ne gerek var ya kendi üzerimizde bu kadar baskı kurmaya?
O kadar çok gereksiz sorumluluklar yüklemişiz ki üzerimize gün geliyor altından kalkamıyoruz, sonra da mutsuz oluyoruz.
İnsan kendini tanımalı, bilmeli.
Ben bu kadar yapabiliyorum, kaldırabiliyorum hayatta, o zaman bu kadarlık yaşamalıyım diyebilmeli.
Yani arkadaşım, sen anormal bir şey yaşamıyorsun, bu seni korkutmasın.
Bunalmışsın sadece biraz, hayatının değişmesinin de bunda etkisi var.
Acele etme, kendine zaman tanı.
Eminim seni şimdi yeni bir çevre kurmak, yeni sosyal ilişkilere girme konusu da korkutuyordur.
Hiç endişelenme, ekstra çabalar da sarfetme, o kendiliğinden olan bir şey zaten.
Akışına bırak her şeyi, su akıyor yatağını buluyor.
Kendini üzsen paralasan da bu böyle paralamasan da.

Kesinlikle öyle, ne gerek var ya kendi üzerimizde bu kadar baskı kurmaya?
O kadar çok gereksiz sorumluluklar yüklemişiz ki üzerimize gün geliyor altından kalkamıyoruz, sonra da mutsuz oluyoruz.
İnsan kendini tanımalı, bilmeli.
Ben bu kadar yapabiliyorum, kaldırabiliyorum hayatta, o zaman bu kadarlık yaşamalıyım diyebilmeli.
Yani arkadaşım, sen anormal bir şey yaşamıyorsun, bu seni korkutmasın.
Bunalmışsın sadece biraz, hayatının değişmesinin de bunda etkisi var.
Acele etme, kendine zaman tanı.
Eminim seni şimdi yeni bir çevre kurmak, yeni sosyal ilişkilere girme konusu da korkutuyordur.Hiç endişelenme, ekstra çabalar da sarfetme, o kendiliğinden olan bir şey zaten.
Akışına bırak her şeyi, su akıyor yatağını buluyor.
Kendini üzsen paralasan da bu böyle paralamasan da.

işte morla işaretlediğm beni çok korkutuyorrr

:)

Canim inanki cok iyi gelecek sana baslarda zor biraz cok stresli cünkü bilirim ama sonrasi tahmin edemeyecegin kadar rahat :nazar:

arkadaşım bence iyi düşünün iyi olsun. ben bunu kendimde görüyorum ne zaman depresif hissetsem sanki mıknatıs gibi bütün kötü olayları üstüme çekiyorum. olumlu düşünmeye çalış bence. arada insana geliyorlar böyle soldan soldan. çok düşününce dahada depresyona giriyor insan. İYİ DÜŞÜN İYİ ŞEYLER OLSUN a.s.

Okul bitince hepimiz sudan çıkmış balığa dönüşüyoruz sanırım. Haklısınız, arkadaş ortamı artık yok, okul yerine iş olacak ya da bir süre o da olmayacak. Gençlerin içinden çıkıp anne baba yanına yani orta yaş grubunun içine giriyorsunuz. (Bunu ben de yaz tatillerinde hissediyorum) En iyisi canınız ne istiyorsa onu yapmak. Zaten gereksiz insanlara ihtiyacınız olmaz. 1-2 sağlam dost yeter de artar :KK66:

evet en güzelini yaparsın
bende bütün insanlardan nefret ediyorum.
iyilere rastlama şansı %1.

seni çok iyi anlıyorum walker çünkü bende kimseyle görüşmek istemiyorum hatta nefret boyutuna geldi bir sorunumda yok ama bıktım insanlardan hele şimdi bide bayram yokmu cıldırtıyor beni nasıl yapsamda gitmesem derdine düştüm ama şu bayram bi çıksın kendimi eve kapatıp kimseyle uzun bi süre görüşmeyeceğim.

bende son 2 senedir dönem dönem dediğin şeyi yapmak zorunda hissediyorum kendimi.
indiriyorum çizgifilmleri kuruluyorum pc başına, değil evden odamdan çıkmıyorum. internete giriyorum.
kafam bunlardan başka bişiyle meşgul olmasın istiyorum. bir nevi kaçış. çok işime geliyo açıkcası.

dene canım söyledikleri dinle biraz kafanı..toparla kendini zamanı gelince çıkarsın insan içine..herkeste oluyor bazen bu yalnız değilsin..herkes istemştir hiç tanımadığı bilmediği bir yere gidip orada yaşamak , tanıdığı bildiği şeylerden elini ayağını çekmek...bunu yapamıyorsan kapa telefonunu...kapan evine kendine vakit ayır tv izle kitap oku müzik dinle kek yap...kendinle uğraş..bir süre sonra ondanda sıkılır sokağa atarsın nasıl olsa kendini :teselli:

X