Himenoplasti yaptıran varmı? İstanbul'da Sonuç Alanlar?

Selam ben 1 ay önce 35 gün falan oldu kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep ) + vajina daraltma + labioplasti ( dudak küçültme ) ameliyatlarını tek seansta oldum Turgay beye, dün kontrole gittim herşey yolunda ayna ile tek tek anlattı iyileşme durumunu, sanırım bu konudaki en büyük ameliyatı ben geçirdim, gerçekten ihtiyacım vardı, dış görünüm çok kötü idi ama şimdi çok mutluyum, biraz cesaret lazım tabi yaza evleneceğim İnşallah.

Bütün işlemleriniz toplam ne kadar tuttu ve daha önce muayene olmaya gidip sonra mı ameliyatı oldunuz yoksa direkt gittiğinizde işlemi yaptılar mı hemen

Aynı gün muayene oldum biraz görüşme yaptık çizerek anlatiyo doktor yapacağı amwliyatı yine 5 dak sonra ameliyatımı yaptı üçlü ameliyat için nakit indirimi ile pazarlıkla 3500 ödemiştim turgay beye ameliyattan sonra hafif yan oturabiliyorsun ilk haftalar sağa veya sola yan öyle korkunç değil olay

ücret ne istedi peki oturmak koşmak ilk günler sıkıntı oluyor mu
Ben hep bacak bacak ustune attim ve neden turgay bey derseniz benm yasim daha kucuk ne zaman evlencegimde belli degil cumartesi kıntrolum vardi ve bana gayet iyisin dedi agladim bana bu mutlukugu yasattigi için ne kadar tesekkür etsm azdir ve ilk basta konusmaya gitseniz kendiniz bile diçeksiniz gelmişken yaptirim o güveni verio size ve hep yanindayiz dio ve butun soru isaretlerini cevaplio hele bir esra abla var hergün bussuru soru sormusumdur hiç bikmadan hep cevap vermistir :))

Ben hep bacak bacak ustune attim ve neden turgay bey derseniz benm yasim daha kucuk ne zaman evlencegimde belli degil cumartesi kıntrolum vardi ve bana gayet iyisin dedi agladim bana bu mutlukugu yasattigi için ne kadar tesekkür etsm azdir ve ilk basta konusmaya gitseniz kendiniz bile diçeksiniz gelmişken yaptirim o güveni verio size ve hep yanindayiz dio ve butun soru isaretlerini cevaplio hele bir esra abla var hergün bussuru soru sormusumdur hiç bikmadan hep cevap vermistir :))
Evlilik dünceniz kaç sene sonraya ?

Benim daha yasim küçük bi en fazla 7 senesi var ve ben bunu doktor beylede görüştüm hiç bir prblem olmasiz dedi. Ben gercekten kendisine cok güveniyorum hayatta üçünçü güvendigim insan.
Merak ettiginiz ne varsa hepsini cevaplama hazirim kizlar içiniz gercekten rahat olsun.

himenoplasti yaptıran varsa lütfen sonuçlarınıbpaylaşabilir mi?reklamsız yada karalama kampanyası yapmadan.doğrusu neyse o şekilde

Son düzenleyen: Moderatör:
Bacak bacak üstüne atmaktan sorun olmadığını öğrendiğim iyi oldu ben bacak bacak üstüne atmadan duramam cesaretimi toplamak üzereyim :)

İnsanın içinin rahat olması huzurlu uyuması çok önemli gerçekten
Prenses sana söyle soylim mi inanip inanmamak sana kalmiş tabi ki ama yemin ederim ben 5 sene boyunça her gece öldüm her gece dirildim bu işlemi yaptirana kadar ve yaptirdim kontrolumude iyi dedi ya yemin ederim masada agladim ilk defa mutlulutan agladim ben ya ve suan diorum ki iyiki yaptirmişim hala inanamiorum biliomusun okadar mutluyum ki tarifi yok.

Bacak bacak üstüne atmaktan sorun olmadığını öğrendiğim iyi oldu ben bacak bacak üstüne atmadan duramam cesaretimi toplamak üzereyim :)
acikcasi ben patronuma dedim basurum var oturamiorm iki hafta cok korktum cunku ve baktim tek poponun üstüne bacak bacak üstüne atip oturdum o kisim bostaydi hep:)

Prenses sana söyle soylim mi inanip inanmamak sana kalmiş tabi ki ama yemin ederim ben 5 sene boyunça her gece öldüm her gece dirildim bu işlemi yaptirana kadar ve yaptirdim kontrolumude iyi dedi ya yemin ederim masada agladim ilk defa mutlulutan agladim ben ya ve suan diorum ki iyiki yaptirmişim hala inanamiorum biliomusun okadar mutluyum ki tarifi yok.
İnşallah bende senin gibi sevinç gözyaşları dökerim sen sınavı geçmişsin, Allah hepimize yardım etsin.

İnşallah bende senin gibi sevinç gözyaşları dökerim sen sınavı geçmişsin, Allah hepimize yardım etsin.
Aminnnnnnn insallah kimin basina böle bişey gelmisse herkez gecsin bu sinavi biliorum ki cok zor Herkez bu mutluluk göz yasini döksün bu safer üzüntüden degil sevinçten mutluluktan olsun insallah

Aminnnnnnn insallah kimin basina böle bişey gelmisse herkez gecsin bu sinavi biliorum ki cok zor Herkez bu mutluluk göz yasini döksün bu safer üzüntüden degil sevinçten mutluluktan olsun insallah
Merhaba bende sizin gibi flep yöntemi ameliyatı olanlardanım. Buraya yazmak istedim sadece çünkü bende olup olmamak arasında kaldım uzun bir araştırma sonucu turgay beyde karar kıldım kii iyiki de ona karar vermişim gerçekten. Size en başından anlatmak istiyorum ki sizde inanın ve ona göre karar verin. Ben 23 yaşında Üni öğrencisiyim ve muhafazakar bir yerde yetişmeme rağmen bu yanlışa düştüm kiii bu ortaya çıkarsa yada gerçek gecesi kanama olmazsa sonucu ölümle bitecek bir yanlıştı amaa beşer şaşar derler ya benim ki o hesap! Aynen o atasözünü doğrular nitelikteym. Neyse konuya geleyim. Erkek arkadaşımla bende sürtünürken yanlışlıkla ucundan girdi ve kanama oldu ilk özel hastahaneye gittik saat 6 yönünde yırtılma var ddi ve dikeriz dediler ve 5000 dediler ve küçük bir yerde yaşadığımız vede güvenmediğimiz için yaptırmadım. Erkek arkadaşım diktirmek bile istemedi çünkü zaten evlenmeyi düşünüyorduk amaa ben istemedim diktirmek istedim çünkü gelecekte neler olacağı belli olmazdı belki ayrılırdk diye nitekim öyle de oldu ayrıldık. Neyse ben uzun araştırmalara girdim gecelerce ağladım uyuyamadım neler yaşadığımı bir ben bir allah bilir öldürüldüğümü bile rüyamda görüyordum psikolojim alt üst olmuştu okulla bağlantımı kesmiştim resmen sonradan nette gezinirken allah yaa turgay bey karşıma çıktı ve kesin bir şekilde konuşması 30 yola aşkın zar üzerinde çalışması beni cezbetti açıkçası sonra tel nosunu netten alıp aradım ama defalarca günlerce çünkü çok uzaktan gelecektim ihtimale dayalı birşey olamazdi ve işimi şansa bırakamazdım bunun hem maliyeti vardı öğrenciyim sonuçta neyse hocam %10 lük bir indirim yaptı allah razı olsun erkek arkadaşımla birlikteyim ayol toplayıp uçakla İstanbula geldim ve taksiye atlayıp 15 dk sonra onlarda oldum. İlk oraya girince orda olduğuma bile inanamadım orda ki ablalar allah onlardan bin kere razı olsun beni sakinlestirdiler aynı gün geri döneceğim için ilk beni aldılar. Almadan önce hocam beni yanına çağırıp anlattı ama o anın heyecanından korkusundan pek birşey idrak edemedim parayı ödeyip odaya geçtim amaa nasıl utanıyorum anlatamam hem bu hatayı yaptığım için hemde doktorun erkek olduğu için ama hiç ayıplar nitelikte yaklasmadim ar o kadar anlayisliydilar ki anlatamam size hoşgörüyle yaklaşıp beni sakinlestirdiler hocamla birlikte dünyalar tatlısı bi abla ameliyata girdi beni konuşturacak sakinlestirdiler ve hocam acımasın diye iğneyi vururken sinek ısırığı şeklinde acılar hissettim ama acı bile değildi yaşadıklarımın yannda neyse hocam ameliyata başladığı gibi ben masada ağlamaya başladım amaa sanki ameliyat olmuyorum hicbirsey hissetmiyorum hocam işini hallediyor ben ağlıyorum diğer abla da bana moral veriyor. Neyse nasıl oldu anlamadım 20-25 dk sonra bitti dedi şaşırdım once sonra abla kalkmama yardım etti Samsun hatta giydidi beni ve bi odaya götürüp on dk uyanmamı istedi kendime gelmem için gittim odada uzandım o arda abla geldi bana ameliyattan sonra neler yapmamam gerektiğini söyledi tek tek anlattı ardından moral verdi ve gitti. Daha sonra hocam geldi ilaçları yazı özel nosunu verdi oda tekrardan ne yapmam ve yapmamam gerektiğini anlattı ve aynı gün içerisinde geri döndüm ve sanki hiç birşey yokmuş gibi hayatıma devam ettim sanki öğlen ameliyat olan ben değilmişim gibi. Neyse 4 hafta boyunca kendime o kadar iyi bakıp dikkat ettim ki anlatamam her sabah ve her gece kendimi yıkadım hatta afedersiniz amaa büyük abdestimi yaparken bile pansumanlarimi aksatmadan yaptım hocam 3 hafta dedi amaa ben 5 hafta boyunca yaptim
1f60a.svg
süslü bir kız olmama rağmen okula eşofmanla gidip geldim çünkü hayatım söz konusuydu. Arada bir ağrılar oluyordu hem ya hocamı yada Esra hanımı arıyordum ve defalarca aynı soruyu sormamak rağmen anlayışla cevap veriyorlardı paramı aldım bitti gitti yok allah onlardan bin kere razı olsun. Neyse aradan t hafta geçti o sırada parada biriktirdim kontrole gelmek için ve sınavlarım biter bitmez biletimi kesip geldim amaa hafta sonu geldiğim için hocam geç geliyordu ve ortada kalmıştım allah razı sun hocam yardımcı oldu ve muayeneye gittim iki tane kalbi güzel anlam içeri aldı yannda yıllardır çalıştığı için onlar tutup tutmadığını artık alıyorlardı tekrardan otobüsüme yetişmem gerektiği için mecburen öyle yaptık girdim içeri ve uzandım ameliyat masasına iki abla beni kontrol ediyor aklıma 5 hafta öncesine geldi o yaşadığım kötü his ağlamam bi an çok kötü oldum. Ablaa muayene etti ve çok da güzel tutmuş dedi ben orda tekrardan ağlamaya başladım ama nasıl ağlama hüngür hüngür bu sefer mutluluk gözyaşları ama o abla sarıldı bana moral verdi saolsunlar kahvaltı da yaptırıp gönderdiler ve her ist ye gidişimde artık muayeneye değil onları ziyarete gideceğim ben onlara hem can hemde minnet borçluyum allah onlardan bin kere razı olsun her zaman dualarimdasiniz.bunlari yazmamın tek sebebi kızlar bende çok çektim ağladım düşündüm amaa yaptırın gitsin ve kendinizi hocama rahatlıkla ve güvenle teslim edebilirsiniz. Ufukta evlilik yok amaa evlenene kadar kontrole gideceğim çünkü bir doğulu olarak ihtimale bile bırakamam amaa ben hocama güveniyorum. Yaşayan tecrübe olarak kimseye güvenmeyin ve kendinizi rahatlıkla turgay hocaya emanet edebilirsiniz diyorum. Ve iyi geceler. Sormak istediğiniz birşey olursa yazın cevap veririm merak etmeyin geçtiğiniz yollardan geçmiş ve şu an oturmuş sizin için dua ediyorum.

X