Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
Günaydın kızlar yerimseniben
Hafta sonu bütün arkadaşlarımla konuya ilgili baya konuştuk fikir aldık birbirimizden ve konuşma sırasında şöyle bir fikir geldi aklımıza bu maili biraz daha değiştirerek ihracatcı firmalara da gönderebiliriz .
Dikkat ederseniz bazı malların arkasında made in turkey yazar bunu değiştirmelerini istiyebiliriz mesela made in turkiye yapmalarını istemek bir yerlerden başlamak olur gerçi bunun ihracatta herhangi bir problem çıkarıp çıkarmadığını bilmiyorum araştırma yapmak gerek siz ne düşünüyorsunuz

tamamen katiliyorum....
cok güzel bu fikir....
üniversitelere yolladigimiz maillere ara verip buna yönelebiliriz....
el ele verip firmalarin mail adreslerini bulup bir kac gün sonra mail göndermeye baslayabilirim...

Evet biraz araştırma yapmak yeterli sanırım hepimiz bir bakalım neler yapabiliriz diye banada çok iyi geldi bu fikir

Günaydın kızlar yerimseniben
Hafta sonu bütün arkadaşlarımla konuya ilgili baya konuştuk fikir aldık birbirimizden ve konuşma sırasında şöyle bir fikir geldi aklımıza bu maili biraz daha değiştirerek ihracatcı firmalara da gönderebiliriz .
Dikkat ederseniz bazı malların arkasında made in turkey yazar bunu değiştirmelerini istiyebiliriz mesela made in turkiye yapmalarını istemek bir yerlerden başlamak olur gerçi bunun ihracatta herhangi bir problem çıkarıp çıkarmadığını bilmiyorum araştırma yapmak gerek siz ne düşünüyorsunuz

ÇOK GÜZEL BİR FİKİR FAKATA ONLARDA BİZLERE DESTEK VERECEKLERİNİ SANMİYORUM AMA DENEMEYE DEĞER YİNEDE
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.

kızlar,
boynum ve gözümdeki ağrı sebebiyle bir süre çok az gireceğim nete.Eylül'cüm iyi bir fikir.Hep yanınızdayım.Kusura bakmayın olurmu?:1hug::1hug::1hug:

kızlar,
boynum ve gözümdeki ağrı sebebiyle bir süre çok az gireceğim nete.Eylül'cüm iyi bir fikir.Hep yanınızdayım.Kusura bakmayın olurmu?:1hug::1hug::1hug:

Geçmiş olsun tatlım ne kusuru sen kendine dikkat et yeter bize lazımsın sen daha Şeniz

kızlar,

Canım,çok geçmiş olsuna.s.:nazar:
Dikkat et kendine lütfen,zaten düşünme aşamasındayız şu anda:1hug:a.s.

kızlar,

CNM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SEN İYİLEŞ ÖYLE DEVAM EDERİZ
NE KUSURU CNM YA SEN KENDINE ÇOK İYİ BAK ÖPTÜM:Saruboceq:Şeniz

merhaba kısslarrr... nasılsınız...
bunu buraya yazmam ne kadar dogru bılmıyorum...
bu benım topiktekı son gunum ...
kamyamızı ve sizleri yanlız bırakacagım :KK43:((
çok ama çokkk uzgunummm... senağlama senağlama
sizler benı birbasıma bırakmamısken ben gidiyorum hayat çok tuhaf

bu sene okuldakı ogrencılık yılım sonmuşş.. -muş diyorum çünkü bende bilmiyordum :KK43:(
1 tane dersım var ve onu vermezsem okuldan atılcam benım için çok kritik yani..
neti kapatıcaz benım sınavım bitene kadar..
off çokk uzun zaman olcak bu sure benım için....
sizlersiz... :enbuyukkk: sız nası yapıcam bilmiorum.. hepinzi çok ama çokkk özleyecegımmmm... senağlama senağlama
hakkınızı helal edin kıslarr...
kendinize çok ama çooookkk iyi bakınnnnnnnnn....
Şeniz Şeniz Şeniz a.s. a.s. a.s.

bu sene okuldakı ogrencılık yılım sonmuşş.. -muş diyorum çünkü bende bilmiyordum :KK43:(
sizlersiz... :enbuyukkk: sız nası yapıcam bilmiorum.. hepinzi çok ama çokkk özleyecegımmmm... senağlama senağlama

canım benim çok üzüldüm gerççekten tabi derslerin daha önemli geleceğin için.umarım çarçabuk geçersinde aramıza tekrar hemen dönersin.vardır herşeyde bi hayır.geliceksin tekrar dimi dersi verdikten sonra.bisde seni çok ösleyeceğiz cnm benim.hiç gösün arkada kalmasın biz elimizden geleni yapıcaz olur mu.öpüorum çok sende kendine çoooook ii bak.:1hug::teselli::1hug::1hug:

teşekkür ederim kızlarrr...arasıra bakıyorum topiğe gizli saklı.eşim sonunda patladı çünkü.
Abbam canım bak önce ders.ben spor tutkum yüzünden 1 yılımı kaybettim.lütfen aynı hatayı yapma.önceliğin her zaman okulun olsun bidenem.seni seviyoruzzzzzzzzzz

cnm benim bizde seni çok özleyeceğiz ama önemli olan derslerin inşallah başarrsin cnm ve tekrar aramıza katılırsın cnm benim helal olsun.
ne demek seni unutmayız cnm kendine iyi bak allah yolunu açik etsin bitanem :Saruboceq:
çok öpyorum bende seni özleyeceğim balım:çok üzgünüm:senağlama

Son düzenleme:
abbacığım ne güzelde herşeyi toparlıyorduk hep birlikte.Aramızdan geçici bir süreliğine de olsa ayrılacak olmana çok üzüldüm.Ama derslerin çok daha önemli tabiki.Umarım başarılı olursun.Herşey istediğin gibi olsun tatlım.Tüm emeklerin için çok teşekkürederim sana.Tabiki hakkımız varsa helal olsun.Sen hakkını helal et .Başarılar diliyorum canım.

Ders tabiki daha önemli lütfen üzülme olurmu dersini verdikten sonra yine bizimle olursun gönlün bizimle bunu biliyoruz ya çok çalış olurmu çok öptüm seni

abbacim okulun simdi daha önemli...
dersi verip yine gelirsin aramiza...
bizde seni özleyecegiz canim...
insallah dersi verip hayirlisiyla bitirirsin okulunu....

X