Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
Kızlar hepinize teşekkür ederim.yanınızdayım.hepinize kolay gelsin.nacizane fikrim böyle firma firma değil de bütün millet vekillerine (nette mailleri var)sözleşssek te bir gün içerisin de hepsine konuyla ilgili mail atsak daha dikkat çekici olmaz mı?sonuçta önerge veren olabilir belki de. ne dersiniz.?hepinize sevgilerimi gönderiyorum.

Kızlar hepinize teşekkür ederim.yanınızdayım.hepinize kolay gelsin.nacizane fikrim böyle firma firma değil de bütün millet vekillerine (nette mailleri var)sözleşssek te bir gün içerisin de hepsine konuyla ilgili mail atsak daha dikkat çekici olmaz mı?sonuçta önerge veren olabilir belki de. ne dersiniz.?hepinize sevgilerimi gönderiyorum.

fikrin için tşkler canım a.s.
ama yapmıştık daha önceden ve maalesef bir sonuc alamadık :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
smdı en azından ithalat-ihracat firmalarına gondermeyi hedefliyoruz..

bu arada kızlar bende baktım biizm evdkı sirkede turkey yazıyor :eek:klava:
hemen adresını verıyorum...

doganaygidaanasayfa a.s.

kızlar merhaba dördüncü sayfaya başladım hepsini bir göndereyim diye parça parça göndermek istemedim işimle ilgileniyorum merak etmeyin.Hepinize kolay gelsin öpüyorum.Bu arada abbacığım tekrar geçmiş olsun tatlım

kızlar aklıma bir fikir verdi
yurt dışından turist getiren
tur şirketleri varya acaba onlarada mı mail atsak
genelde broşürlerinde turkey yazıyor
şimdi yaz geliyor anıtımlar broşürlerde hazırlanmaya başlamıştır.
ne dersiniz birde hava yolları şirketlerinede bakmak lazım

Çok haklısın canım bence.a.s.Firmaları bitirdikten sonrada oraya yönelelim.a.sYılmak yok.kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba dördüncü sayfaya başladım hepsini bir göndereyim diye parça parça göndermek istemedim işimle ilgileniyorum merak etmeyin.Hepinize kolay gelsin öpüyorum.Bu arada abbacığım tekrar geçmiş olsun tatlım

sağol canım benım a.s.
bende atlatamadım bi turlu off yatyat canım sıkıldına buralardayım..
şimdi kızlar buldumuz adreslere , benım hazırladım metnimi gonderıyorsunuz yoksa baska bi metın mı hazırladınız onu mu gondeıryos.. ben pek bişey anlamadım ..konunun dısında kalınca azcık kafamçokkarıştı
bende fırsat buldukca gonderırım olur mu canlarım a.s.
nete kaçak girdiğim zaman ;-)
optumm hepinzi...

abbam daha oraya kadar gelemedik,daha yolumuz var:eek:
Şimdi mailleri çıkartıyoruz,ama KK yı kaldıralım di mikaydirigubbakcemile5
Gene burnumuzdan getirmesinler bizim:eek:klava:

bencede cnm bide aramızda yine paylaşalım hepimiz birden aynı yere göndermeyelim.bikısmımız bi yere bi kısmımız başaka bi yere göndersin mailli.

55455187rj1.gif

TÜRKİYEM TÜRKİYE:enbuyukkk:

abbam daha oraya kadar gelemedik,daha yolumuz var:eek:
Şimdi mailleri çıkartıyoruz,ama KK yı kaldıralım di mikaydirigubbakcemile5
Gene burnumuzdan getirmesinler bizim:eek:klava:

mail çıkarmak ,bulmak ne kadar zor yaa Allah yardımcızınız olsun kısslarrr :1hug: :kahve:

KK yerıne baska bi grup adı olsun bence ama yınede sizler bılırsınız bacılar..
cunku bi ortak adımız olsunkı, firmalarda bizi tanısınlar ona gore ulkemızın adını değiştirirler..
yani amacımız var ama birde grup veya dernek bunun gibi bir isimlede gonderebiliriz ..
benımkısı sadece bir fıkır .. yinede sizler bilirsiniz a.s. a.s.

erkekler kulubu olsa hepsi birbir soz dınler haaa :eek:klava : :kzgın:

mail çıkarmak ,bulmak ne kadar zor yaa Allah yardımcızınız olsun kısslarrr :1hug: :kahve:

cunku bi ortak adımız olsunkı, firmalarda bizi tanısınlar ona gore ulkemızın adını değiştirirler..
yani amacımız var ama birde grup veya dernek bunun gibi bir isimlede gonderebiliriz ..

Mail çıkarmak zor değilde,keşke hepsininkine ulaşabilsek:sm_confused:
Site adı içinse,iyice bi düşünelim ne şekilde daha etkili olur.yerimseniben
Sonuçta hepsinin aynı yerden geldiği anlaşılınca,haklı oluyorlar:a015:
Çünkü;öyle bir durumda toplu imzalı tek gönderilmesi daha doğru.kaydirigubbakcemile5
Mailleri çıkarana kadar,en iyi çareyi buluruz artık.a.s

ay gece gece beni çok güldürdün canım
allah iyiliğini versin emi:roflol::roflol::roflol::roflol:

dağçiçeğim ulaşamıoz heralde onlara.

merhaba canımm sanada gondercektım ama hepsini kapatmıssın msjlık kısımların.. oyuzden sana buraya yazacam.. bu arada insallah unuttum kımse kalmamıstır..

bak sinci ben sana iyi geceler diyivircem nolcek yaa gecen iyi mi geccek altı ustu uyuvercen gari..
E datli rüyalar deiversem ben didim dei ruyan datli mi oluvercek yaa..
E haydi optum yazivirdim ya öle yazdim dei hissedivercen mi bea..
E kendine iyi bak deiversem gari ben dedim dei gece gece kendine dikkat mi edicin..
E bosver garii ozaman en eysi yativer sen .. :p :-)

ay gece gece beni çok güldürdün canım
allah iyiliğini versin emi:roflol::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3 versinn versinn sırnaşık şey a.s.
bi arkadasım cepten msj atms çok hosuma gıttı bende sizlerle paylasayım dedim :asigim: :asigim: :1hug: a.s. :enbuyukkk: Şeniz

merhaba canımm sanada gondercektım ama hepsini kapatmıssın msjlık kısımların.. oyuzden sana buraya yazacam.. bu arada insallah unuttum kımse kalmamıstır..

bak sinci ben sana iyi geceler diyivircem nolcek yaa gecen iyi mi geccek altı ustu uyuvercen gari..
E datli rüyalar deiversem ben didim dei ruyan datli mi oluvercek yaa..
E haydi optum yazivirdim ya öle yazdim dei hissedivercen mi bea..
E kendine iyi bak deiversem gari ben dedim dei gece gece kendine dikkat mi edicin..
E bosver garii ozaman en eysi yativer sen .. :p :-)

İyi geceleeerr deermişimm.kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Şeniz

canlarım,
yine istekle,azimle ve o güzel yüreklerinizle ne çok iş çıkarmışsınız.bu sefer istemeyerek size bu kampanya da yardımcı olamıyorum.öncelikle hepinize emekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.
ŞenizŞenizŞeniz

X