Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
Dağ Çiçeğim,
ben 10.cu sayfayı alıyorum.ama bazı firmaların web adreslerine girdiğim zaman bazen iletişim adresleri birden fazla oluyor(alt şirketler,bölge bayileri...vs.gibi).o şirkete ait tek bir adresmi alayım yoksa hepsini ekleyim mi?
yarın akupuntura gideceğim gece girer ve hallederim balımmm
.

Dağ Çiçeğim,
ben 10.cu sayfayı alıyorum.ama bazı firmaların web adreslerine girdiğim zaman bazen iletişim adresleri birden fazla oluyor(alt şirketler,bölge bayileri...vs.gibi).o şirkete ait tek bir adresmi alayım yoksa hepsini ekleyim mi?
.

canım benim ne işin var senin git dinlen hadi biz yaparız bende tam bitiremedim sayfamda iletişim adresi olmayanlar çok başka bir yerden buldum kendine dikkat et öpüyorum kocaman

cnm benim nerde yanliş yapmişim ya direk girdğimde ordakı lınkı kopyalıorum cnm tam ne yapmam gerek yahuuuuuuu
biğisyar özrlülüğüm varda
arkadaşlar :teselli:

Günaydın. mirmirmirmir
Linkte çıkan internet adreslerini tıklıyorsunuz.
Firmanın wep sitesi açılıyor ordan e-mail adresini bulup kopyalıyorsunuz hepsi bu.
Ama benimde sayfamda çoğu şirketin wep sayfası yok.
Ben şirketin ismini googleye kopyalayıp aratıyorum şansa bulabildiğimi kopyalıyorum.
Biraz meşekatli bi iş ama olsun :lepi:

Günaydın. mirmirmirmir
Linkte çıkan internet adreslerini tıklıyorsunuz.
Firmanın wep sitesi açılıyor ordan e-mail adresini bulup kopyalıyorsunuz hepsi bu.
Ama benimde sayfamda çoğu şirketin wep sayfası yok.
Ben şirketin ismini googleye kopyalayıp aratıyorum şansa bulabildiğimi kopyalıyorum.
Biraz meşekatli bi iş ama olsun :lepi:

Evet canım,ne yazıkki çoğunun yok:1no2: ama Allah tan çok fazla şirket var.Ne kadar çok ihracat yapan firma varmış meğer.:1shok:Genede hepsinin Web sitesi olsaydı keşke,ben razıydımyerimsenibena.s.

Dağ Çiçeğim,
.

Bitanem sen bilirsin,ama ben zorlama derim kendini.:nazar:Aslında diğer isteyen arkadaşlarlada paylaşılabilirdi sayfalar.kaydirigubbakcemile5Biri baştan,biri sondan başlayabilir mesela,sayfalar oldukça uzun çünkü.a.s.:1hug:Canım,birden fazla çıkarsa ben hepsinide ekliyorum,belki farklı birimlere gider,ordan ses gelir kimbilir a.s.

balım o kadar çok gözükmedi gözüme ama zorlanırsam haber veririm.yoksa benmi yanlış bakıyorummm:KK43:(

canım benim ne işin var senin git dinlen hadi biz yaparız bende tam bitiremedim sayfamda iletişim adresi olmayanlar çok başka bir yerden buldum kendine dikkat et öpüyorum kocaman

ama ablam ben kendimi o zaman çok kötü hissediyorum .yardımcı olamıyorum diye...boşver yapsamda yapmasam da bu ağrılar bitmez.kocam görmeden yaparım merak etme sen kuzum.

X