Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
günaydın arkadaşlar
sizlerden bir rcam olacak ne olur beni afedin
canlarım kızmdan dolayı fazla burda kalmaıyorum ve böyle oluncada
sizlere msenlerde pek yardmıcı olamıyorum sizlerden rcam
benim aldğim sayfayı aranızda paylaşirmsiniz
çünkü yapamdıkça üzülüyorum ve s
izlerden çok gerilerdeyim
bu yüzden hepinizden özür dilerim
arkadaşlar şimdiden teşekür ederim
hepinize kolaylıklar dilerim

selam kıslar nasılsınız bende yapamadım bayadır ama telafi edip toptan koyucam inşallah 5. sayfamı bitirip.öpüldünüze herkese kolay gelsin

arkadaşlar gerçekten kusura bakmayın bugün gördüm bu kampanyayı listede yazan tüm mail adreslerine yolladım. umarım olumlu sonuçlar alırız.
herkesi tebrik ediyorum.

ooo arkadaşlar ben çok geride kalmışım. ben ilk sayfada yazan mail adreslerine gönderdim yazıyı söylenildiği gibi ama sanırım başka şeyler yapıyorsunuz. size yardımcı olmak isterim, bana da ne yaptığınızı biriniz anlatırsa çok sevinirim. çünkü 400 küsür sayfa olmuş hangisi okumalıyım bilemiyorum. cevabınızı bekliyorum.

ooo arkadaşlar ben çok geride kalmışım. ben ilk sayfada yazan mail adreslerine gönderdim yazıyı söylenildiği gibi ama sanırım başka şeyler yapıyorsunuz. size yardımcı olmak isterim, bana da ne yaptığınızı biriniz anlatırsa çok sevinirim. çünkü 400 küsür sayfa olmuş hangisi okumalıyım bilemiyorum. cevabınızı bekliyorum.

ilgilendigin ve destegin icin tesekkür ediyorum.... a.s.
ne yaptigimizi sormussun...

İhracatçı Firmalar

bu linkte bulunan ihracatci firmalarin mail adreslerini kopyalayip buraya ekliyorsun...
6. sayfadaki senin olsun, o sayfadaki ihracatci firmalari tiklaman gerekiyor...
eger internet sayfalari varsa iletisim bilgilerinden mail adreslerini kopyalayip buraya eklemen yeterli...
kolay gelsin tekrar tesekkürler....

Mevlidkandili019.jpg

mevlüt kandiliniz ve kadınlar günümüz kutlu olsun
ayrıca evde tek pc vardı 7 . sayfayı pazartesi günü kısmetse bittreceğim
ve sağlık nedenleri yeğenim ameliyat oldu
babam tekrar ameliyat olcak yeniden retinası yırtılmış
kusura bakmayın kızlar hepiinizi öpüyorum

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun.
bu arada ben yavaş ilerliyorum.tek tek nette adres aramak çok uzun zaman alıyor.haberiniz ola....

X