Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
cuma1wz6.jpg

slm ya gene buraya uğrayan olmamiş dağciceğimden başka
nerdesiniz arkadaşlar ya haydı ben kızmdan dolayı zaman bulamıyorum ya sızler söz veripde uğrayamanlar hanı hep beraberdik ama bakıyorum kimse uğramamiş
arkadaşlar burayı boş birakmayalım hepinize sevgilerimle

TÜRKıYE ....

Arkadaşlar,
Çok üzülerek hem sağlık hemde zaman açısından burayla ilgilenemiyorum.Ben 10 .cu sayfanın yarısına kadar adresleri eklemiştim.Hepinizden cok özür diliyorum....

kıslar bu ne adresıalrıı ben dıger sayfaları okuyamadımdaa

Canım,yurt dışına ihracat yapan firmaların adreslerini çıkarıyoruz.Bittiğinde hepsine mail yollanacak a.s.

Arkadaşlar,
Çok üzülerek hem sağlık hemde zaman açısından burayla ilgilenemiyorum.Ben 10 .cu sayfanın yarısına kadar adresleri eklemiştim.Hepinizden cok özür diliyorum....

Canıımm,geçmiş olsun.Hasta hasta, genede yarısına kadar yaptınmı sen..Şeniz
Canını sıkma bi tanem elbirliğiyle hallederiz,zaten katılmak isteyen arkadaşlarda olacaktır mutlaka.a.s.:1hug:

slm ya gene buraya uğrayan olmamiş dağciceğimden başka
nerdesiniz arkadaşlar ya haydı ben kızmdan dolayı zaman bulamıyorum ya sızler söz veripde uğrayamanlar hanı hep beraberdik ama bakıyorum kimse uğramamiş
arkadaşlar burayı boş birakmayalım hepinize sevgilerimle

TÜRKİYE ....

Canım merhaba,
Ben buralardayım işlerden fırsat buldukça adres avına çıkıyorum kaydirigubbakcemile3
Bitsin ben hepsini birden eklicem canım :lepi:

kızlar hepinize günaydın.Uzun zamandır yazamıyordum.Taşınma işlerim ve işlerin yoğunlu nedeniyle.Ama çok şükür atlattık.Yine birlikteyiz.Tabiki çalışmalarıma da kaldığım yerden devam ediyorum.Hepinizi öpüyorum .

canlarım toplananları bir derleyelim ilk partiyi atmaya başlayalım derim ben bir hareket gelsin bu arada diğerleride toplanır bir bakalım her adres çalışıyormu nedir ne değildir bir bakalım birlikte bir metin hazırlayalım nasıl olacak yoksa herkes kendimi yazacak ayni günmü sıra ile günlerde mi atılacak bir toplanalım bir karar alalım ne dersiniz

bencede cnm önce bi toparlayalım şimdiye kadar yaptıklarımızı.yanlız önceki gibi hepimiz birden aynı mail adreslerine atmayalım yine ters tepki alırız yoksa.aramısda paylaşalım adresleri.olmasmı

canlarım toplananları bir derleyelim ilk partiyi atmaya başlayalım derim ben bir hareket gelsin bu arada diğerleride toplanır bir bakalım her adres çalışıyormu nedir ne değildir bir bakalım birlikte bir metin hazırlayalım nasıl olacak yoksa herkes kendimi yazacak ayni günmü sıra ile günlerde mi atılacak bir toplanalım bir karar alalım ne dersiniz

bencede cnm önce bi toparlayalım şimdiye kadar yaptıklarımızı.yanlız önceki gibi hepimiz birden aynı mail adreslerine atmayalım yine ters tepki alırız yoksa.aramısda paylaşalım adresleri.olmasmı

Nasıl derseniz öyle olsun kızlar.
Listeler çok uzun herkezin bitirip eklemesi çok uzun zaman alacak bence.
Bi parti yollanabilir mantıklı :nazar:

kızlar hepinize günaydın.Uzun zamandır yazamıyordum.Taşınma işlerim ve işlerin yoğunlu nedeniyle.Ama çok şükür atlattık.Yine birlikteyiz.Tabiki çalışmalarıma da kaldığım yerden devam ediyorum.Hepinizi öpüyorum .

Canım,hoş geldin. Şeniz

Canlarım haklısınız bencede.kaydirigubbakcemile5Zaten çok uzadıkça toparlamakta zorlaşacak.:uhm:Herkes ne kadarını yaptı bilmiyoruz ama ben yarısına geldim senırım..a.sa.s

Ev hanimi ablam haklisin artik mail göndermeye baslayalim...
adresleri toplamak bayagi zamanimizi aldi...
tabi ben uzun zamandir aktif olamadim ama sebeplerimi biliyorsunuz...

günaydın tüm yardım meleklerine .
güzel ve sağlıklı bir gün diliyorum.

arkadaşlar bencede yolamaya başilyalım bakalım sonuç ne olur ona göre tekrra bakarız sevğiler..

günaydın tüm yardım meleklerine .
güzel ve sağlıklı bir gün diliyorum.

arkadaşlar bencede yolamaya başilyalım bakalım sonuç ne olur ona göre tekrra bakarız sevğiler..

Günaydın frezyacım. Şeniz
Evet kesin bi karar vermek lazım.
Ona göre ben de topladığım adresleri buraya kopyalamaya başlıcam.
Beklemedeyim. :lepi:

kızlar kolay gelsin... neler yapıyosunuz...
ben de yardım etmek isterim... neler yapabilirim söylerseniz boş vaktim çok değerlendirmiş olurum....

X