Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
günaydın arkadaşlar hepinizin emeğin ve gönlüne sağlık

hepinize çok güzel bir hafta sonu diliyorum.

sevgilerimle öptüm sizleri

herkselere günaydın

benim bilgisayarım acayip yavaşladı... bi bitirsek de çökertmeden şu işi...
sevvalcim canım sağolasın Allah razı olsun canım...

benim oğlum da yeni apalamaya başladı... onun peşinden koşuyorum... bi yandan da şimdiki hamileliğim yüzünden dikişlerim çok acıyo... fazla ilgilenemedim... ilk başta bi hızla ne güzel bi sürü adres toplamıştım... inşallah en kısa zamanda bitiririz...

herkese iyi günler....

günaydın hepinize
görevimi aksattığımı zannetmeyin son günlerde hem kk da hem bizim nette sorun var zor açıyorum pc yi
hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

anne10035.jpg

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur…meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..

Anneler gunun kutlu olsun...

Tum annelerın annelr gunu kutlu olsunnnn...

Herkesin Anneler Günü Kutlu Olsuna.s.a.s.[/I][/CENTER][/FONT][/COLOR]

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar hepinize merhaba.Cumanız mübarek olsun. valla dağıldık yine havalar ısındı diye sokağa mı attınız kendinizi.Benimde işler yoğun yine çok uğrayamıyorum.Neyse hepinizi öpüyorum tekrar Cumanız mübarek olsun.

kızlar ben bitirdim haberiniz olsun
ondan uğramıyorum
yardıma ihtiyacı olan varsa tıklayımn yeter :)))))))

kızlar iyi geceler ben pazar gecesi firmalardaki virüs sayesinde pc yi çökerttim şimdi eşimin korkusundan
tekrar görevime dönemiyorummm
size virüs bulaşmıyomu oralardan merak ettim

kızlar iyi geceler ben pazar gecesi firmalardaki virüs sayesinde pc yi çökerttim şimdi eşimin korkusundan
tekrar görevime dönemiyorummm
size virüs bulaşmıyomu oralardan merak ettim

hehehheehheehehh bulaşmazmı
hemde nasıl bulaştı
kızımın pc göçtü
öteki pc göçtü
şimdi formatlandı
yenisine kaşınıyorum
hizmet tc bırak göçsün canım benim :teselli::teselli::teselli::teselli::teselli:

X