Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
hepinize çok selamlar nasılsınız inşallah tatil dönüşü canlanıp kaldığımız yerden devam ederiz çok öpüyorum

iyiyiz ablam hoşgeldın sen nasılsın tatılın nasıl geçiyo?

devam ederizde fakat buraya bir kaç arkadaş dişinda uğrayan yok be ablam

kızlar tatılde herhalde .tail dönüşü inşalalh herkes gelir

Son düzenleme:
evet evet yaz olduğundandır.Şimdi tatilde olmayanlarda sokaklarda tabi.Kesinlikle kaldığımız yerden devam ederiz.kaydirigubbakcemile5

Bir uğrayayım bakayım benim vatansever arkadaşlarım ne yapıyorlarmış :)
Yaz durgunluğu var tabi doğaldır şurda kışa ne kaldı ki :)
Hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktanyeni katılan arkadaşlara da teşekkür ediyorum . :lepi:
turkbayragi

Şeniz Şeniz

Hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktanyeni katılan arkadaşlara da teşekkür ediyorum . :lepi:
turkbayragi

Şeniz Şeniz

Canım..hoş gelmişsinnopuyorumnanaktan evet..yaz dolayısıyla herhalde..geneldede bi durgunluk var zaten..opuyorumnanaktan

turkbayragi

Şeniz Şeniz

HOŞGELDIN CNM opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ramazan&

Hayırlı Ramazanlar a.s.

Canlarım yaz bitiyor, çalışmalara kaldığınız yerden başlayacaksınız büyük ihtimal, sizlere kolaylık olması açısından aradaki konu dışı mesajların temizlenmesini rica edebilirsiniz yetkili arkadaşlardan.
Ben burada olmasam da sizi ziyaret ediyorum, ayrıca başka yerlerde de elimden geldiğince duyurmaya çalışıyorum, yalnız değilsiniz.
Hepiniz kendinize iyi bakın öpüyorum ŞenizŞenizŞeniz

Hindi Cumhuriyeti Değiliz turkbayragi

hoşgeldın cnm
evet çok haklsın cnm ama burayada uğrayan yok pek ne oldu
anlayamdım herkesı biraktı bu topği.
amam inşallah herkes toplanıp
birşeyler yapa diye düşünüyorum.

Canlarım yaz bitiyor, çalışmalara kaldığınız yerden başlayacaksınız büyük ihtimal, sizlere kolaylık olması açısından aradaki konu dışı mesajların temizlenmesini rica edebilirsiniz yetkili arkadaşlardan.
Ben burada olmasam da sizi ziyaret ediyorum, ayrıca başka yerlerde de elimden geldiğince duyurmaya çalışıyorum, yalnız değilsiniz.
Hepiniz kendinize iyi bakın öpüyorum ŞenizŞenizŞeniz

Hindi Cumhuriyeti Değiliz turkbayragi

canım benim hoşgeldin bayramdan sonra sanırım herkes tamamlanır ve konumuza kaldığımız yerden devam ederiz hep birlikte sesimizi duyurmak için çalışırız yeniden bu konuda yeni fikirler ortaya koyabiliriz tüm arkadaşlarımıza tek tek ihtiyacımız var elimizden geleni yaparız güzel sonuçlaraŞeniz

X