Hindi Cumhuriyeti Değiliz!

Hindi Cumhuriyeti Değiliz! Bu konuda Birşeyler Yapılmalı .

• Ankete Katılan
    261
Güzel insan günaydın. Belki çoktan uyandın. Bittimi kahvaltın? Haydi güzel başla güne, anı yaşa takılma düne. unut geçmişi bak geleceğe. bir gün yaşayarak mutlu uçan kelebeğe. hayatla tanışmadan gülen bebeğe... doktor mutluluk yazdı reçeteye, gittik bulamadık eczaneye.. sizce bu ilaç nerde? bence tam içimizde. hayatı yaşa ince ince. küçük şeylerden mutlu olmayı bilinceee sorun çözülüveriyor benceee... senceee??... günaydın..

Arkadaşlar haydi bakalım silkinin yaz bitti, ülkesi için herkesin yapabileceği bir şey mutlaka vardır.
Haydi bakalım hindi cumhuriyeti değiliz kampanyamıza devam. Yalnız değiliz, yalnız değilsiniz.

turkbayragi

Arkadaşlar haydi bakalım silkinin yaz bitti, ülkesi için herkesin yapabileceği bir şey mutlaka vardır.
Haydi bakalım hindi cumhuriyeti değiliz kampanyamıza devam. Yalnız değiliz, yalnız değilsiniz.

turkbayragi

amanda aman kimler gelmiş canım benim hoşgeldin evet canım tatille bitti kampanyaya devam sevgiler Şeniz

Arkadaşlar..dün Özgürceyle görüştümopuyorumnanaktan
Selamları var..hepinize sevgilerini yolluyor a.s.

hindi bize ilk hindistandan gelir.hindistandan geldiği için biz hayvana hindi ismini takmışız.bizden de avrupa ülkelerinden gider hindi.onlarda Turkey ismini vermiş.evet bazıları hakaret olrak nitelendirir bu olayı.
Mısır'lı bir arkadaşım var.Ben de onunla Egypt karşılığı Türkçe'de mısır demek olduğunu izah ettiğimde de.o da hemen Turkey'in karşılığı Hindi demişti.
Palistanlı bir arkadaşta Türkiye'nin açılımı Türkü ye anlamında diye söylemişti.
insan üzülüyor ama Avrupa,Amerika,çin,ya da müslüman ülkeler Türkleri çekemiyor,onlardan korktuklarını düşünüyorum tabi Rusya hariç.
Rus bir arkadaşlada kick-box yapmıştım.o erkekti tabi.beni yendi yenecek.hayır hiç bir Rus beni yenemez diye çebimden uçlu kalemi alıp eline batırmıştım sonuçta o nakavt olmuştu.
Türkler asil insanlar,Türkler Alemi ervahta övülmüş insanlar.diğerleri bizim gibi değil.
Hiçte gocunmuyorum.Uyuyan yılanı uyandırırlarsa görürler onlar hindiyi,Turkeyîn kaç bucak olduğunu.

29ekim84ca72qc4.jpg

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının önderliğinde Kurtuluş mücadelesinde bağımsızlığından ödün vermeyen ulusumuz bugün Cumhuriyet'in ilanının 86.Yılını kutluyor.

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi gönül borcu ve saygıyla anar ve tüm KK nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlarım.......

Arkadaşlar..uzun bir aradan sonra herkese merhaba..
Sayfamıza artık nerdeyse hiç katılım olmuyor
Kışıda bitirdik..artık toparlanma zamanı
Aldığımız sayfalar hakkındaki bilgileri artık yavaş yavaş bildirelim
Ben daha öncede yazdığım gibi bitirmiştim
Bitiremeyen arkadaşlar varsa..yazsınlar bitirenler onlara yardım edelim
Aylarca o listeyi çıkarmak için uğraştık
Emeklerimiz boşa gitmesin
En kısa zamanda yine hep birlikte olmak dileğiyle a.s.a.s.

Alooooooooooooooooooooo kimse yok muuuuuuuuuu
nolacak bu kadar ades hadi başlayalım biyerden...
ben kızı büyütüm eski zor günleri kalmadı... boş vaktim varken bişeyler yapalım...

Günaydın Bayanlar Yeni Keşfettim Sizi...
Teşekkür ederim bu topiği açan ve savunan arkadaşlara...

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene ! turkbayragi

X