Dövme Hint kınası denemelerim

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Çok amatörce ama benim hoşuma gidio ve arada yapıyorum.İlk denememden en son denememe resimler...
foto10001ob6.jpg
foto10002fi8.jpg

foto10003ac3.jpg
foto10004xs0.jpg

Bunlar görümceme yaptıklarım..
resim001fo5.jpg
resim002ex1.jpg

foto10011fm5.jpg
foto10012al3.jpg

foto10013xv7.jpg
foto10014is2.jpg

Son düzenleme:
çok güzel olmuşlar canım.çok beğendim.el alışkanlığı işte ben yapamadım denedim ama:1no2:
güle güle kullan kınalarınıahihoyyyt

Saol canım yine yapıcam yakınlarda istiyorum ama bu sefer renkli yapmayı düşünüyorum resimlerini eklerim...

kaydirigubbakcemile5bence gayet başarılıkaydirigubbakcemile5 gerçektende güzel olmuş.bende çekip koyucam resimleri buraya:eek:ellerinize sağlık canım.

çok güzel olmuş ellerine sağlık canım.

yapabilsem bende çok isterdim yapmayı, hatta kına gecemde elime kına yakılıcak ama elimin üst yüzeyine de böyle desenli kınalar yapılmasını isterdimc:eek:

kaydirigubbakcemile5bence gayet başarılıkaydirigubbakcemile5 gerçektende güzel olmuş.bende çekip koyucam resimleri buraya:eek:ellerinize sağlık canım.
Bekliyorum canım koy bakalım....

çok güzel olmuş ellerine sağlık canım.

yapabilsem bende çok isterdim yapmayı, hatta kına gecemde elime kına yakılıcak ama elimin üst yüzeyine de böyle desenli kınalar yapılmasını isterdimc:eek:
Hım gel ben yapayım sanayerimsenibenwalla...

cok güzel bayildimmmmmmmm
cok severim hint kinasini........

Tşk ederim canım..

Hint kınasını oksijen suyu ile kıvama getirip çiziyorum kuruyana bekletip yıkıyorum bu kadar basit canım..

Ama yapması çok kolay canım yapabilirsin aslında..

cok güzel ya bende aldım ama,nette araştırırken siyah kına cok tehlikeli kansorejen falan diye okudum acaba o başka b bişey mi? bende emin olamadım o yüzden yapmadım..bilgisi olan varmı??

Yok be canım aman şimdi neyde yokki kansorejen madde????

Hayır canım kına taşı yok ama alıcam onuda bakalım onunla nasıl olacak???

kızlar bende ypıyorum yaklasık 3 yıllık. Kına taşı dediginiz sanırım alman taşı. Alman tasınıda koyarsanız daha koyu renk elde edersiniz ve daha kalıcıdır. Ayrıca el becerisiyle yapmanıza gerekte yok istediginiz bir şekli AYDINGER kagıdıyla kolayca yapabilirsiniz :)

X