Dövme Hint kınası denemelerim

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
geçen sene medineden hazır yani tüp içinde kına almıştım hatta şekil verebileceğim kağıtlarıda almıştım.. ama kına hem açık oldu hem de çabucak çıktı...
ben daha kalıcı olsun diye bir kaç sorum olacak...
kınayı kına taşını oksijen suyunu nasıl hazırlıyorsunuz? ölçüleri nedir?

artı bu kınayı saçada uyguluyorlar bileniniz varmıdır? saç boyası gibi kullananlar var ama ben cesaret edemedim şimdiye kadar... bu konuda düşünceleriniz veya bir bilginiz varmıdır?

ben saçım için çookk kullandım canım ayrıca bu hint kınasının kızılı siyahı kaverengisi de var ben siyahını çok uzun süre kullandım mavi siyah boya varya onun gibi oluyo her yerde satılıyo marketlerde bile üstelik en fazla 0.75 kuruş kaydirigubbakcemile5

ben de denemiştim bi ara ama tabi beceremedim kaydirigubbakcemile3 kıvamı tutmadı sanırsam galiba heralde

Mesela bunu yaptık ama istediğimiz sonucu elde edemedik rengi açık tuttu falan..tekrar üstünden geçsek ve bekletsek bi zararı olurmu acaba?

Çok bekletildiğinde tahriş edebilir.Bende çok hassasım hemen sivilcelenio yaptığım bölge..

Kınataşı gerekiyor arkadaşlar haklı. Ben de geçen yaz yaptırdım. Bilgisayardan bi resim seçtim onu yazıcıdan çıkarttı. Sonra kol altına sürülen stickler var ya ondan koluma sürüp kağıdı kolumun üzerine koyup desenin üzerinden geçti. Kağıdı kaldırdığında desen koluma çıktı. Sonra üzerinden kınayla geçti. Yalnız ben onunla güneşlenmek gibi hata yaptım alerji oldu sanırım güneşle birleşince biraz kızardı etrafı ama çok önemli bişey değil. Bunu saymazsak hiçbir zararı yok.

X