Dövme Hint Kinasi Sekilleri

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Ben de dün bacağıma hint kınasıyla dövme yaptım ama çok kalın sürmüşüm daha ince sürsem daha güzel olabilirdi. Yarın nişanım var yaptığım dövmeyi cilde yapışan parlak taşlarla süslemeyi düşünüyorum bakalım güzel olursa buraya eklerim dövme resmimi.

hindistanda sokakta çocuklar insanların önüne geçip yapmak istiyolar bizde mendil satan cocuklar gibi ama ben cesaret edemedim yaptırmadım

hepsi birbirinden güzel.ayaktakiler daha hoş.:hooray::dance:

Süperler gerçekten..bendede var hint kınası bi kaç kutu Mısırdan almıştım tüpte ama turuncu renk olduklarını çok snr farkettim o yüzden hiç kullanmadm..ben bi kere kendime siyah yapmıştım çok hoş olmuştu bunları görünce yine yapmak istedim en kısa zmnda yapıcam hihia.:Roflol:

Geçen sene gazetede okumuştum bende.Fatih te bu işi yapan Hintli bi bayan varmış.Heveslenmiştim o dönem ama nerde olduğunu ismini yazmamışlar bulamadım

Kızlar taksimde falan varmı bildiğiniz bir yer..Yaptırmak istiyorum beenn..

arkadaslar o tup yerıne genıs ıgnesı olan enjektor de kullanabılırsınız.

güzel fakat el yada ayak yerine kola yapılsa bende daha uygun olur...daha hoş durur...malum gerçek dövmeler için çoğu zaman kol tercih ediliyor

ayyy bende yaptırmak istiyorum yaa yapan yok mu bunları İzmirde?

hepsi çok güzeller.ama bunlar nasıl yapılıyo bi fikrin var mı cnm.eline sağlık harika walla yaŞeniz

yahu bunlar illa bi kalıplamı yapılıor ben şey istiyorum gerçi biraz zor yaptırırım da yılanlı yüzükler oluyorya onların dövmesi hint kınasıyla tabiiiki

ilk ayaklardaki dövme güzelmişş kızlarrr yaww:dance::dance:

kim yapıyor bunları ya bende yaptırıcam hemen gerçekten

Ezgip koltuk altı kremi dediğin şeyi tam olarak anlamadım açıklar mısın?Yoksa şu koku için sürülen roolonların stick şeklinde olanları mı?Bir de rica etsem yapılışını biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin,pek anlayamadım açıkçası:)

çok teşekkürler:)Ben de yapmayı düşünüyorum.Acaba elinizde başka motifler de var mı?

bekliyorum sabırsızlıkla,teşekkürler tekrardan:)

hersey guzel de bu koltuk altı kremı rol on mu yaksa stık gıbı mı anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…