HİNT YAĞI

selamselam1

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
16
2
25
merhaba hindistan cevizi yağı ve hint yağı aynı mı ? arasındaki farklar neler? hindistan cevizi yağı kullanan var mı kullanıyorsanız ne için kullanıyorsunuz

Son düzenleme:
Kabızlık giderici olarak kullanıyorum ben. Kendim ihtiyaç duydukça 1 tatlı kaşığı içiyorum, 3.5 yaşındaki kızımın karnına incecik sürüyorum. Dört beş saat sonra tuvalete çıkarıyor.

Hindistan cevizi yağını saçlarıma sürüyorum haftada bir kez, içine Hint yağı da ekliyorum. Ayriyeten sabahları bir kaşık yeyip üzerine su içince yağ yakımını kolaylaştırıyor spor öncesi yapıyorum. Bir de sabahları aç karna agizda gargara yapinca diş ve diş etlerine çok iyi geliyor, temizliyor. En az on dk bekletiyorum ben. Hint yağını kaş ve kirpiklerime ayrıca uygulamaya başladım bir iki haftadır.

merhaba hindistan cevizi yağı ve hint yağı aynı mı ? arasındaki farklar neler? hindistan cevizi yağı kullanan var mı kullanıyorsanız ne için kullanıyorsunuz
Hindistan cevizi yağım hep olur. Cildim için dişlerim için ve yanık olursa sürüyorum. Kahveme ekliyorum yağ yakımı için. Cildim çok kuru iyi geliyor bana

X