Hipnoterapi ile vajinismusu yenmek?

Ve tabii nefes ve ıkınma egzersizlerinin de faydası var ayna yardımı alarak egzersiz yapmak vajinanın esnediğine beyni daha çok ikna ediyor
Çok çok katılıyorum. Ben 2 buçuk sene çektim bu illet hastalığı. Beni iyileştiren doktor nefes egzersizleri ve ıkınma ödevleri veriyordu. Çok faydası oldu. O bölge çok esniyor ve ilişkiye girdiğinde inanamıyorsun 😃

Benim gitmediğim doktor, hacı-hoca, şehir kalmamıştı. Ama çok şükür kurtuldum. 10 ay sonra hamile kaldım. Şuan 26 günlük anneyim 😍 Rabbime şükürler olsun 🤲

Her şey kafada bitiyor😊

Çok çok katılıyorum. Ben 2 buçuk sene çektim bu illet hastalığı. Beni iyileştiren doktor nefes egzersizleri ve ıkınma ödevleri veriyordu. Çok faydası oldu. O bölge çok esniyor ve ilişkiye girdiğinde inanamıyorsun 😃

Benim gitmediğim doktor, hacı-hoca, şehir kalmamıştı. Ama çok şükür kurtuldum. 10 ay sonra hamile kaldım. Şuan 26 günlük anneyim 😍 Rabbime şükürler olsun 🤲

Her şey kafada bitiyor😊
Bittiğinde acıdı mı ilk olduğunda

Bittiğinde acıdı mı ilk olduğunda

Evet acıdı. Ama öyle parçalanıyor gibi falan değil. Vajinismusken öyle bir acı olacak sanırdım. Ama sanki idrar yollarını üşütürsün de yanma olur ya tam o yanma acısı oluyor. Ama sadece 5 saniye😃 Penis tamamen girince vajina rahatlıyor ve hiç ağrı kalmıyor. Biz eşimle ilk kez ilişkiye girerken ben üstteydim, eşim alttaydı ve ben penisi tutup vajinama ıkınma ve nefes egzersizleri yaparak soktum. 2 ay böyle ilişkiye girdik. Sonra istediğimiz gibi ilişkiye girdik.

Ben ağır bir vajinismus hastasıydım. Doktorlar sen hiç iyileşemezsin diyorlardı. Şükür beni iyileştiren doktorum bana çok güvendi ve kurtuldum bu illetten. Seanslara başladıktan 2 ay sonra ilişkiye girdik😃 Her şey kafada bitiyor.

X