Hipnoterapi

Fatmazyyy

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
84
28
29
Hipnoterapi alan yada böyle bir deneyimi olan varmı..ilk seansıma giricem .biraz tedirginim. İşe yararmı yada kalıcı hasarı varmı. Bilgisi olanlar yardımcı olablirse sevinirim..

Hipnoterapi alan yada böyle bir deneyimi olan varmı..ilk seansıma giricem .biraz tedirginim. İşe yararmı yada kalıcı hasarı varmı. Bilgisi olanlar yardımcı olablirse sevinirim..
Ben aldim ister buradan ister ozelden yazabilirsiniz. Hasar falan yok. Hayatimda yasadigim en guzel deneyimlerden biriydi. Bilinçsiz olmuyorsunuz korkmayin. Çok işe yariyor. Iyi bir terapist ise işe yaradigini seans aninda bile farkediyorsunuz.

Ben aldim ister buradan ister ozelden yazabilirsiniz. Hasar falan yok. Hayatimda yasadigim en guzel deneyimlerden biriydi. Bilinçsiz olmuyorsunuz korkmayin. Çok işe yariyor. Iyi bir terapist ise işe yaradigini seans aninda bile farkediyorsunuz.
Merhaba kaç seans aldınız hipneterapi? bende alıyorum ama yan etkilerinden korkuyorum sizde zihin bulanıklığı unutkanlık vs yaptı mı? Ve bağımlılık yapabilir deniyor

Merhaba ben bilgi almak istiyorum ya benimde bazi problemlerim var nasil bir sey ve uzmanniniz kim

B
Bende alacağım ama fayda vermezse diye korkuyorum özelden yazarmisiniz

Merhabalar konunun üzerinden çok geçmiş özelden yazamadığım için burdan yazdım terapistin ismini öğrenebilir miyim

Ankara çorum uygun yerler ama eğer güvenilir ve işindeyse her yere gidebilirim çok kötü depresif durumdayım geçmişten gelen çok durumum var eğer işinin ehli ise şehir fark etmez

ben de Hipniterapi aldım. Hasarlık birşey olmuyor. Panik atağım vardı tamamlayıcı olarak temizlik yapmıştı doktorum. Çok keyifli birşey. rahatlıyyorsunuz

Ankara çorum uygun yerler ama eğer güvenilir ve işindeyse her yere gidebilirim çok kötü depresif durumdayım geçmişten gelen çok durumum var eğer işinin ehli ise şehir fark etmez
Hipnoterapiyi önermem emdr terapiside oldukca fayda sağlıyor. Istanbulda ikna edebilirseniz cagla tugba selveroglu var kendisini yorumlardan buldum bende. Ankara da da emine oskargil var

Doktorunuz kimdi
Doktorum Volkan Öztürk'tü. İzmirde yaşıyorum onun da çalıştığı yer burası. 2 senden fazla oldu tedavim biteli, hala İzmirde diye biliyorum çünkü birçok kişi tavsiye ediyor bu sitede, görüyorum bende tavsiye ediyorum İzmirde olduğunu yazıyorum, başka şehirde olsaydı yeni gidenler mutlaka yazardılar.

X