Hisar Markasından uzak durun!

Hanfendigibiyim

hakiki tosun paşa benim
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
356
169
33
Merhabalar kızlar. 2015 ağustos ayında evlendim aynı yılın mayıs ayında çeyizimi tamamlamıştım. tencere setlerimi yemek takımlarını çatal bıçak takımları çaydanlık aklınıza gelen ne varsa hisardan toplu bir şekilde satın aldım.ağustostan sonra kullanmak nasip oldu. küçük tatlı çatalları 2 yıkamadan sonra PASLANDI. Evet paslandı. üzerinde çikolata kaldı falan sandım ilk gördüğümde ama bildiğiniz paslandı. hemde 12 tanesi birden. firmaya götürdüm değişim için gitti. 1 ay sonra geri geldi. gelen ürünlerde aynı şekilde 2 yıkamadan sonra paslandı. yine gönderdim yine 1 ay bekledim hatta belki daha fazla. gelenler yine paslandı. başka bir model istedim değiştirmediler. bahama modelini gönderip durdular sürekli. (birde 100 yıl garanti,, ömür boyu garanti veriyorlar. neye güveniyolar merak ediyorum). bütün aldıklarımı iade etmek için başvuru yaptım genel müdürlükten binbir özür bahaneyle aradılar tekrar olursa başka modelle değiştirelim diye. gönderdiler yenisini. bu sefer paslanmadı. onlar sağlam şuan. sıra geldi yemek takımına. 2 bin tlye aldığım yemek takımı üzeri özel vernikli solma kesinlikle olmaz makinada istendiği kadar yıkanabilir diye öve öve bitiremedikleri takım tahmin edebileceğiniz gibi solma yaptı. tavaların altları hep yandı. bimden aldığım chefs marka bile gıcır gıcır duruyor. hisarın tencere tava ne varsa yandı karardı. . iyi olsun kaliteli olsun diye tercih edilen bir marka hisar ama kaliteden eser yok. uzak durun kızlar sakın ha paranızı hisara harcamayın.

aaaa çok şaşırdım doğrusu. Hisarı en iyi marka diye bilirim ki ben de çatal kaşık takımımı hisardan aldım. Ama memnunum ben şimdilik. Sizinki çok talihsizlik olmuş. Yoksa çok marka gezdim çoğu elime aldığımda zaten çok kalitesiz gelmişti.
yemek takımımı bernardodan aldım. makineye atma sakın dediler, atsan da bişey olmaz ömrü kısalır dedikleri için hep elde yıkıyorum. Elde yıkadığım için sorun yok

aaaa çok şaşırdım doğrusu. Hisarı en iyi marka diye bilirim ki ben de çatal kaşık takımımı hisardan aldım. Ama memnunum ben şimdilik. Sizinki çok talihsizlik olmuş. Yoksa çok marka gezdim çoğu elime aldığımda zaten çok kalitesiz gelmişti.
yemek takımımı bernardodan aldım. makineye atma sakın dediler, atsan da bişey olmaz ömrü kısalır dedikleri için hep eldıoe yıkıyorum. Elde yıkadığım için sorun yok
gördüğümde bende çok şaşırmıştım çikolata lekesi kaldı sandım. dün makinadan çıkınca küçük bıçaklarımında paslandığını gördüm :KK70: bi beddua falan aldım galiba. foto atacağım şimdi. inanamayacaksınız

buyrun bakın kızlar. benim başıma gelmez alayım demeyin işinizi gerçekten şansa bırakmayın. uzak durun almayın aldırmayın.

Eklentiler

• IMG_2025.JPG
    IMG_2025.JPG
    39,8 KB · Görüntüleme: 802
  • IMG_2028.JPG
    IMG_2028.JPG
    33,9 KB · Görüntüleme: 896
çelik nasıl paslanır yaa.. çok ilginç yıllar geçse bile paslanmaması gerekirken.. hisar gibi bir marka da bunu yapıyorsa yani..

aynı olayı karacada yaşıyorum şuan.. marka değilde şans işi galiba. üstüne üstlük değişim onayı çıktığı halde başka bi çkb takımına fark istediler. saçmalık resmen

aynı olayı karacada yaşıyorum şuan.. marka değilde şans işi galiba. üstüne üstlük değişim onayı çıktığı halde başka bi çkb takımına fark istediler. saçmalık resmen
Ben markada sıkıntı olduğunu düşünüyorum artık. Şans işi olsa ilk seferde yaşardım yenisi gelince olmazdı herhalde. Ama defalarca aynı sıkıntı yaşanınca şans işini aşıyor bence :KK43:((( sen mağaza yerine genel müdürlük ile görüş. Mağazalar işi sürekli yokuşa sürüyor sanki ceplerinden çıkacak

çelik nasıl paslanır yaa.. çok ilginç yıllar geçse bile paslanmaması gerekirken.. hisar gibi bir marka da bunu yapıyorsa yani..
Öyle nböyle bir pas değil gördüğünüz gibi. Nasıl adi bi malzeme kullanılıyosa eskiden sokaklarda yağmurda falan paslanan bina önlerinde demirler olurdu. İşte ondan sanki bunlar. İçi teneke dışı kaplama

Ben de hisardan aldım 2015 ağustos ayında aynı sıkıntılar bende de oldu. Maalesef hepsi de kullanılmayacak haldeler. Öncelikle bana bıçaklar makineye girmiyor ondan paslandı dendi. Sonra parlatıldı tabi 2 ay bekleme süresi en az. Sonra hepsini elde yıkadım ama yine sonuç fiyasko. Hisar dan uzak durun. Sadece bir defa kullandığında durum içler acısı. Ben o dönemde en pahalı seriden almıştım. 1.500 tl sadece çatal bıçak setine vermiştim. Satarken bunlar elde yıkanır makineye girmez diye satıyorlarmış. Acaba kime dese kim alır öyle yıkanmayan çatalı:)

Kahvaltı takımı alırken garantili 2 yıl serisi var dendi. 2 ay sonra gittim kırılan parçayı götürüp aynısından istedim, bunun garantisi yok denildi.

Konu eski ama yine ramazan yaklaşıyor, misafir çatal bıçak takımım rezalet durumda aklıma geldi diye yazıyım dedim.

Bernardo dan almıştı annem onunki taş gibi çıktı. Bidaha ordan alıcam.

Hatta kızlar AVM de elimde paslı çatalla hisar a giren müşterileri bile caydırmayı düşünüyorum. O kadar nefret ettim bu markadan. Sadece 3 kez kullanabildim:KK43::KK43:

Ben de hisardan aldım 2015 ağustos ayında aynı sıkıntılar bende de oldu. Maalesef hepsi de kullanılmayacak haldeler. Öncelikle bana bıçaklar makineye girmiyor ondan paslandı dendi. Sonra parlatıldı tabi 2 ay bekleme süresi en az. Sonra hepsini elde yıkadım ama yine sonuç fiyasko. Hisar dan uzak durun. Sadece bir defa kullandığında durum içler acısı. Ben o dönemde en pahalı seriden almıştım. 1.500 tl sadece çatal bıçak setine vermiştim. Satarken bunlar elde yıkanır makineye girmez diye satıyorlarmış. Acaba kime dese kim alır öyle yıkanmayan çatalı:)

Kahvaltı takımı alırken garantili 2 yıl serisi var dendi. 2 ay sonra gittim kırılan parçayı götürüp aynısından istedim, bunun garantisi yok denildi.

Konu eski ama yine ramazan yaklaşıyor, misafir çatal bıçak takımım rezalet durumda aklıma geldi diye yazıyım dedim.

Bernardo dan almıştı annem onunki taş gibi çıktı. Bidaha ordan alıcam.

Hatta kızlar AVM de elimde paslı çatalla hisar a giren müşterileri bile caydırmayı düşünüyorum. O kadar nefret ettim bu markadan. Sadece 3 kez kullanabildim:KK43::KK43:
Çok iyi fikir aklın yolu bir bende aynısını düşündüm. dükkanın önüne oturup, girecek müşteriye göstermeyi falan. alacak olana aldırmıyorum. caydırıyorum. sürekli şikayet yazıyorum adamların umrunda değil yüz surat hacımurat. haram zıkkım olsun inşallah verdiğimiz paralar.

6 mayısta tekrar gönderdim çatal bıçakları. ve tabaklarıda gönderdim. 14 mayısta bi aradılar tabaklar kargodan kırık geldi modeli tanınmayacak halde diye. :oha: fatura numarasını da defalarca yazdım gönderdiğim nota. fatura numarasından bakıp modelini öğrenirsin onu da benmi öğreteyim sana. sonra dalga geçer gibi kırık tabakları size geri göndereceğiz dedi. ben napiyim kırılan şeyi çöpe atın dedim kapattım. ulan kapattıktan sonra aklıma geldi ki kargodan hasar tespit tutanağı almaları gerekiyo onların. tespit tutanakları yoksa aldıkları şeyi kabul etttikleri anlamına gelir. türkün aklı sonradan gelir ya işte. whatsap müşteri hattı açmışlar ordan yazdım. konuyu anlatmadan gönderdiğim ürünler hakkında bilgi istedim. gelen cevap şu. fabrika ile görüştüm tabaklarınız teslim alınmamış. muhtemelen size geri gelir. yahu teslim almadıysanız kargoyu açıp tabak desenlerini nasıl tanımaya çalıştınız. teslim almadıysanız hasar tespit tutanağının bir nüshası vardır onu gönderin. ben bi şurayla görüşeyim. bugün 1 ay oldu göndereli hala ses yok. 30 iş günü doldu. şu ramazan gününde yatıp kalkıp beddua ediyorum hisara. ıvır zıvır cevaplar ordan başka müşteri hizmetlerinden başka cevaplar. ne yaptıkları belli değil tüketici haklarından bihaberler. batasıcalar iflas edesiceler. ALMAYIN KIZLAR. HİSARDAN ÜRÜN ALMAYIN. YENİ GELİNLER KAYNANALAR KIZ ANNELERİ. UZAK DURUN HİSARDAN. daha ucuz bi firmadan daha kullanışlı ürün alan çok kişi gördüm. gördükçe hırslandım kendime. almayın kimseye aldırmayın. şikayet sitelerinde binlerce aynı şikayet var. incelemeden geçmeyin:KK200:

X