Histeroskopi ameliyatı sonrası adet gecikmesi ve sonuc

Dilruba 01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2017
8
1
36
Merhaba arkadaşlar ben Mayıs 13 te histeroskopi ameliyatı oldum benim regl döneminde gecikme hiç yasamazdim düzenli olarak olurum her 23 24 arası olurdu yani Mayıs 8 en son regl dönemi 30ile31arasi başlaması gerekti ama olmadı tam 9 gün geçti sol tarafımda batmalar çok olmadı ama sağ kasığımda batmalar çok oldu adet sancısı gibi ağrılarım oldu alt katın bölgem ağrı oldu ama regl olmadı yarın test vereceğim bugün yaptım evde böyle çıktı yardımcı olur musunuz
IMG20210607171036.jpg

Merhaba arkadaşlar ben Mayıs 13 te histeroskopi ameliyatı oldum benim regl döneminde gecikme hiç yasamazdim düzenli olarak olurum her 23 24 arası olurdu yani Mayıs 8 en son regl dönemi 30ile31arasi başlaması gerekti ama olmadı tam 9 gün geçti sol tarafımda batmalar çok olmadı ama sağ kasığımda batmalar çok oldu adet sancısı gibi ağrılarım oldu alt katın bölgem ağrı oldu ama regl olmadı yarın test vereceğim bugün yaptım evde böyle çıktı yardımcı olur musunuzEki Görüntüle 2866112
Histeroskopi olmadım bir iki aya olacağım ama test sanki dağılmış bozuk olabilir mi testi yenileyin bence

İdrarı fazla damlatmış olabilirsiniz. Elinizde test varsa 3 damla ile deneyin. İnşaAllah vardır

Merhaba arkadaşlar ben Mayıs 13 te histeroskopi ameliyatı oldum benim regl döneminde gecikme hiç yasamazdim düzenli olarak olurum her 23 24 arası olurdu yani Mayıs 8 en son regl dönemi 30ile31arasi başlaması gerekti ama olmadı tam 9 gün geçti sol tarafımda batmalar çok olmadı ama sağ kasığımda batmalar çok oldu adet sancısı gibi ağrılarım oldu alt katın bölgem ağrı oldu ama regl olmadı yarın test vereceğim bugün yaptım evde böyle çıktı yardımcı olur musunuzEki Görüntüle 2866112
Histeroskobi zor muydu süreci anlatabilir misiniz ben biraz korkuyorum

Bende histeroskopi yeni oldum ama hamile değilim. Histeroskopi nin gebelik şansını arttığı biliniyor. İnşallah hamilesinizdir 🙏🏻

İşlem nasıldı acaba çok zor mu süreci anlatabilir misiniz neler yaşadınız
Yok canım çok kolay bi işlem. Bana öncesinde ofis histeroskopi yapıldı o biraz zordu anestesi olmadan sonrasında cerrahi histeroskopiyi genel anestezi altında oldum. Sabah girdim hasteneye akşam yürüyerek çıktım. 3-4 gün kanamam diğer 3-4 günde hafif lekelenmelerim sürdü. Benden miyomlar alındı küçük. 15 gün ilişki yasaktı. Sonrasında adet olduktan sonra korunmayı bıraktım. Ağrımda yok denilcek kadar azdı hafif batma şeklinde

Yok canım çok kolay bi işlem. Bana öncesinde ofis histeroskopi yapıldı o biraz zordu anestesi olmadan sonrasında cerrahi histeroskopiyi genel anestezi altında oldum. Sabah girdim hasteneye akşam yürüyerek çıktım. 3-4 gün kanamam diğer 3-4 günde hafif lekelenmelerim sürdü. Benden miyomlar alındı küçük. 15 gün ilişki yasaktı. Sonrasında adet olduktan sonra korunmayı bıraktım. Ağrımda yok denilcek kadar azdı hafif batma şeklinde
Ya çok iyi o zaman ben çok korkuyorum çünkü yumurta toplama işlemi çok zordu

X