Hocamla iliskim.

kendine uğraşacak daha erkeksi bişeyler bulsan? bence de kesinlikle erkeksin . buraya girdin üye oldun bari millete biraz feminen yorumlar yapsaydın da biz de yeseydik. yaptığı yorumlara bir baksanıza arkadaşlar...

Hersey 3 seneonce basladi universitede yasina gore cok yakisikli bir hocam vardi. Ben de saftim, hayaller kuruyodum onunla alakali. Sonra hic olmasina ihtimal vermedigim bisey oldu ve sanprojede gorev vericem bahanesiyle aldigi telefonuma mesaj atmaya basladi. Boylece okul disinda gorusur olduk. Zaman ilerledikce onunla birlikte oldum, hem de kendisi evliydi !! Simdi yasadiklarimdan olesiye utaniyorum ama o zamN ruya gibi geliyordu. Bana pahali hediyeler aliyordu, tatillere cikiyorduk; okuldaysa ogretmen-ogrenci iliskimiz devam ediyordu. Bu mutlu gunlerimiz 1ay oncesine kadar surdu simdiyse berbAt durumdayim cunku hamile kaldim ve beyefendi tabi ki kurtaj olmami istedi !! Bense hala karar verebilmis degilim, durumundan kimsenin haberi yok; cocugu aldir demek kolay ama bir cana nasil kiyarim ? Herseyi birakip kacmayi, cocugumu dogurmayi dusunurdum; tabi bir amerikan filminde yasiyor olsaydim... Muthis bir caresizlik icerisindeyim

Yorum yapmadan gecemicem ...Sen hem yillarca evli barkli adamla gez toz ondan sonra hamile kaldim diye pisman ol yaptiklarindan. Oh ne ala. Tövbe yarabbim...

Son düzenleme:
Diğer yorumlarınızda da gariplik var

umarım konu sahtedir.:KK14:

Ne bekliyorsunuz karisini bosayip sizinle evlenmesini mi yazik size hele ki o masum bebege peki esini hic mi dusunmediniz onu da gectim aileniz sizi okutabilmek icin kimbilir ne zahmet cekiyodur hic mi acimadiniz Allah islah etsin.

Biz ne hata yapmissak yapalim cocugun hicbir gunahi yok. Eger kurtaj olmaya zorlarsa esine bile soylemeyi dusunurum, kendi aciklar artik gozumu karartmis durumdayim

madem bu çocuğu doğurmak için bu kadar gözünü kararttın istiyosun yani bebeği
bize hangi konuda danışmak için konu açtın o zaman

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Üzülmeyin bence sahte isterseniz bakin çünkü çok alaycı cevaplar verilmiş bayanlar daha hassastır eğer gerçeksede Allah dusmanimin başına vermesin evli olana yanasanlara illet oluyorum edep kalmadığı gibi akılda kalmamış özellikle masum bi canı suçsuz günahsız bir bebeğe bu dünyaya düşürüp bide dogurmayi düşünecek kadar keşke gerçekse dikkatli davransaydi ve tabi bekar bulsaydi bekarlarin suyu çıkmış herhalde

evet yorumundan sonra baktım benim de dikkatimi çekti kısa net ve alaycı cevaplar vermiş.zaten anlaşılır bi saat geçtikten sonra :KK9::KK9:
kınamak da istemiyorum böyle bi durumu.çünkü bizler de neyle karşılaşacağız belli değil Allah korusun bizim de başımıza gelebilir.sonuçta insanoğlu çiğ süt emmiş diye boşuna dememişler.zaaflarımıza yenik düşüyoruz keşke dikkatli olsak da kimsenin canı yanmasa.

Arkadaslar erkek oldugumu dusunenler var(nedenini anlayamadim). Kendilerinden rica ediyorum basliga gulup gecerek yorum yazmayabilirler, iyi geceler kendilerine.

:KK53: yuhhhh yaniiii.. 3 yıl süren bi ilişki bide hocanla, evli olduğunu bile bile nasil girdin onla yatağa???
Bu dünyada senin gibiler olduğu sürece boşanmlar aslaa azalmaz:KK19::KK47:

Arkadaslar erkek oldugumu dusunenler var(nedenini anlayamadim). Kendilerinden rica ediyorum basliga gulup gecerek yorum yazmayabilirler, iyi geceler kendilerine.

gülüp geçemeyiz yalnız sahteysen anlaşılması gerekiyor.
herkes istediği gibi sahte konu acamaz.

Son düzenleme:
madem bu çocuğu doğurmak için bu kadar gözünü kararttın istiyosun yani bebeği
bize hangi konuda danışmak için konu açtın o zaman

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tamamıyla eğlence olsun diye girilip sahte üyelik açılmış bence ve burda evli ve hamile bayanlar var onları uzmeye etkilemeye hakki yok beyefendinin herkes üzülüyo biraz düşünmek lazim eşinden bile şüphe ettirir acaba mi diye aklına kurt düşürür belki de nice evliliklerde sıkıntıya sebep olur :KK4:

kim erkeksin dedi ki? hiç mağdur edebiyatı yapma bence diğer konulardaki yorumlarında milletle dalga geçmişsin bir güzel..

O kadar yorum yapılıyor hakkınızda karakterinizde siz neye takılıyorsunuz düşündürücü...

Yeni üyelik ilk konu, böyle bi'utanç verici olayı rahat rahat atlatma durumu.

Git maç falan izle, dengen bozulmuş karşiim:110::113:.

erkek üye gibi görünüyor kullanıcı adındaki iticilik diğer taraftan yorum yapmak için yapılmış alaycı yorumlar ne anlarlar anlamıyorum ki umarım sahtedir konu yazık yoksa

Hangi kadın sevgilime ne hediye alsam sorusuna 'Playstation 4 al' der ki
Erkeksin büyük ihtimal.Değilse de yönetim bizi aydınlatsın.

Buradaki kadınların tamda damarına basacak 2 ana konuyu işlemişsin şu kısacık paragrafta

evli erkek
İstenmeyen bebek

evet yorumundan sonra baktım benim de dikkatimi çekti kısa net ve alaycı cevaplar vermiş.zaten anlaşılır bi saat geçtikten sonra :KK9::KK9:
kınamak da istemiyorum böyle bi durumu.çünkü bizler de neyle karşılaşacağız belli değil Allah korusun bizim de başımıza gelebilir.sonuçta insanoğlu çiğ süt emmiş diye boşuna dememişler.zaaflarımıza yenik düşüyoruz keşke dikkatli olsak da kimsenin canı yanmasa.

Aynen kinamamaliyiz üstelik kinadigim ne varsa başına gelmiş biri olarak söylüyorum bunu... Neyse ama demem o ki konu sahibi de konuda sahte sevgili Mune ve Kazen birazdan eğer uyumamislarsa duruma el atarlar tahminimce en azından araştırırlar bizde çelişkiden kurtuluruz :KK1:

X