Hocamla iliskim.

amos

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
12
1
Hersey 3 seneonce basladi universitede yasina gore cok yakisikli bir hocam vardi. Ben de saftim, hayaller kuruyodum onunla alakali. Sonra hic olmasina ihtimal vermedigim bisey oldu ve sanprojede gorev vericem bahanesiyle aldigi telefonuma mesaj atmaya basladi. Boylece okul disinda gorusur olduk. Zaman ilerledikce onunla birlikte oldum, hem de kendisi evliydi !! Simdi yasadiklarimdan olesiye utaniyorum ama o zamN ruya gibi geliyordu. Bana pahali hediyeler aliyordu, tatillere cikiyorduk; okuldaysa ogretmen-ogrenci iliskimiz devam ediyordu. Bu mutlu gunlerimiz 1ay oncesine kadar surdu simdiyse berbAt durumdayim cunku hamile kaldim ve beyefendi tabi ki kurtaj olmami istedi !! Bense hala karar verebilmis degilim, durumundan kimsenin haberi yok; cocugu aldir demek kolay ama bir cana nasil kiyarim ? Herseyi birakip kacmayi, cocugumu dogurmayi dusunurdum; tabi bir amerikan filminde yasiyor olsaydim... Muthis bir caresizlik icerisindeyim

5February

|| Rabbime Bin Şükür.. ||
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
4.052
518
Uh...
Evli adamın çocuğunu doğurmak, kutsal annelik değil, saçmalık.

lunamoon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
4.199
113
Oha..
.
.
.
Bize niye soruyorsunuz ki, kendiniz karar vermişsiniz bu zamana kadar yine öyle yapın.:KK14:

Son düzenleme:

Novamber wind

🧿 March, 2019 👑
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
16.156
12.081
Hersey 3 seneonce basladi universitede yasina gore cok yakisikli bir hocam vardi. Ben de saftim, hayaller kuruyodum onunla alakali. Sonra hic olmasina ihtimal vermedigim bisey oldu ve sanprojede gorev vericem bahanesiyle aldigi telefonuma mesaj atmaya basladi. Boylece okul disinda gorusur olduk. Zaman ilerledikce onunla birlikte oldum, hem de kendisi evliydi !! Simdi yasadiklarimdan olesiye utaniyorum ama o zamN ruya gibi geliyordu. Bana pahali hediyeler aliyordu, tatillere cikiyorduk; okuldaysa ogretmen-ogrenci iliskimiz devam ediyordu. Bu mutlu gunlerimiz 1ay oncesine kadar surdu simdiyse berbAt durumdayim cunku hamile kaldim ve beyefendi tabi ki kurtaj olmami istedi !! Bense hala karar verebilmis degilim, durumundan kimsenin haberi yok; cocugu aldir demek kolay ama bir cana nasil kiyarim ? Herseyi birakip kacmayi, cocugumu dogurmayi dusunurdum; tabi bir amerikan filminde yasiyor olsaydim... Muthis bir caresizlik icerisindeyim

Ya tamam eşini bilmem nesi düşünmedin de korunmayı da mı düşünmedin
Yazık gencecik insansın bu yaşta hem evli erkekle beraberlik hem de bebek
Ailen duysa kahreder kendilerini
Neyse...

Heyheyliyim

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
923
714

Sen şimdi o bebeği aldır çok yakışıklı olan hocan sana yine pahalı hediyeler alı hatta seni bu defa Amerika'ya bile götürür.
Birde çok safım diyosun ya.:KK37:

benlenaben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2013
1.478
2.354
3 yılda hiç mi kafan çat etmedi?
ben ne yapıyorum bu adamla iş var diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cirdigis

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
704
703
Hatanizin farkina varmissiniz
Bundan sonra kendiz icin dogru olani yapin
Duygularinizin etrafinda akil cemberi olsun daima

Vanilya Bitter

Akrep Kadını 🦂
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
1.678
1.738
Ben konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum profiline baktım her konuya saçma saçma ve alaycı yorumlar yapmış dikkat ederseniz :KK20::KK76:

farrahdiba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2013
2.605
1.856
Diyecek birşey bulamadm derken sana mustehak ta o zavalli bebege yazik, o bebegin ve o ailenin eli iki cihanda yakanda olacsk diyesim geldi. .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1902 gün geçti.

sosyolog34

SabırsızlıklaBekliyorum<3
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
2.436
308
31
Ben konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum profiline baktım her konuya saçma saçma ve alaycı yorumlar yapmış dikkat ederseniz :KK20::KK76:

inşallah sahtedir de böyle bi olay yaşanmamış olsun herkesin açısından çok kötü bi durum çünkü:KK14::KK14:

abulabu

Korkar Oldum Düşlemekten.
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
3.234
141
Aldırmak zor geliyordur ama senin yaptığın hataların bedelini niye o çocuk çeksin. He ailene durumu anlattığında anlayışla karşılarsa kabullenirlerse doğurmayı düşünüp adamla görüşmem dersen bilemem gerçi yine çocuğa yazık babasız büyüyecek. Düşünülmeden yapılan hatalar çıkmaza sürüklemiş

lilyen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
5.423
5.819
Saçmalardan seçmeler..
Bu kadar saf olabileceğine ihtimal vermiyorum ve bu konuya inanmıyorum.

Phoenix_

Allah’ın eleği geç öğütür ama ince öğütür.
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
1.593
2.055
31

Evli bir adamla birlikte oluyorsun hamile kalıyorsun beyfendi çocuğu aldırmak istedi diyorsun ne bekliyorsun karısını boşayıp seninle evlenecek bebeğinizle mutlu mesut yaşayacak mıydınız? Karısına sadakati olmayan insandan sana hayır geleceğini mi sanıyorsun ? Amerikan filmlerinde değiliz evet ama herhangi bir filmde de değiliz hiç mi akıl yoktu 3 yıldır herşey güzel tabi geziler tatiller hediyeler vs gözünü boyamış sen de kanmamışsin aslında işine gelmiş bu hayat ailenin yüzüne nasıl bakacaksın çok merak ediyorum inan adam bekar olsa birşey demem ama evli olduğunu bile bile kendini nasıl bu konuma sokuyorsun dilim varmıyor söylemeye. çok üzüldüm karnındaki o masuma ve adamın karısına yazık... Bir masuma nasıl kıyarim demişsin herşeyden önce sen kendine nasıl kıydın ?