Hokka gibi burun yapabilecek bir doktor (İstanbul)

Tecrübeli değilim bu arada ameliyat olmadım ama kbb ve plastik cerrahları çok inceledim, plastik cerrah istediğiniz için birkaç plastik cerrah söyleyeceğim fiyatları hakkında bilgim yok.
Mehmet Can Ubur
İsmail Küçüker
Hakan Gence (Betül Çakmak diye bir youtuber olmuştu videosu var)
Kerim Ünal
Yakup Avşar ( Hilal Altinbilek in burun estetiğini yapan doktor)
Çok teşekkür ederimm😍 araştıracağım bu drları da 🤗

Rica ederim evet cok guzel yapiyor bence ahmet alp’i da takip edip begeniyorum 😍👍🏻
Yalnız detaylı araştırınca dr reşit beyle ilgili forumda burnum düştü diyenler olmuş 😔 siz de kızınız için düşündüğünüzden söylemek istedim haberiniz olsun😔 ben yine araştırmaya devam 🥲

Yalnız detaylı araştırınca dr reşit beyle ilgili forumda burnum düştü diyenler olmuş 😔 siz de kızınız için düşündüğünüzden söylemek istedim haberiniz olsun😔 ben yine araştırmaya devam 🥲
Hmm tmm bende arastirayim o zaman tsk ederim

Arkadaşlar merhaba, ben burnumun görünüşünden şikayetçiyim ancak çok kemerli bir burnum da yok. Yüzüme göre biraz büyük ve uzun buluyorum sadece… Doğallık adı altında doktorlar burnu pek küçültmüyor sadece kemeri törpüleyip bırakıyor ancak benim zaten çok sorunlu bir burnum yok, açıkçası ameliyat olduğuma değsin istiyorum. 50 bine kadar bütçem var. Tercihen estetik hekimi İstanbulda gerçekten burnumu küçültüp kısaltabilecek ince minnak kalkık bir burun yapabilecek doktor önerebilirseniz gerçekten çok minnettar olurum🙏🏻🙏🏻🙏🏻 çoğu doktor beğendiği işlerini sayfalarına koyuyor sonra ameliyatta farklı sonuç çıkabiliyor o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum 🙏🏻

Sadece emre ilhanla görüşmeye gittim ancak yalnızca beğendiği işlerini instaya koyuyor, çok kötü yorumlar da okudum bana hiç güven vermediği için vazgeçtim. Estetik cerrah olması tercihim.
Çook teşekkürler şimdiden:)
Merhaba ben Prof.Dr. Birol Civelek'e burun ameliyatı oldum.Kendisi plastik cerrah ama KBB ihtisasi olduğu için nefes alma problemimi de bitirdi. Burnum çok çok güzel oldu.Kesinlikle Birol beye muayene olmalısınız 😍

Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? 😔 günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım 😔

Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? 😔 günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım 😔
Benim de suan en büyük derdim bu ameliyat olalı 23 gün fln oldu. Burnum çok kalkıktı simdi biraz düştü ama daha da düşer inş istiyorsan doktorun adını verebilirim

Merhaba eger bella eyes de yapilacakca kesinlikle resit birak kayan derim 😍 hem burunda hem bella eyes de sonuclari asiri guzel
Ama selcuk yazan da guzel burun yapiyor sanirim emre ilhanla calisiyor
Birde alpaslan yildirim var guzel burun yapan
Acikcasi baris cakiri ben hemen elemistim burnumu gorunce senin burnun guzel ameliyat ta gerek yok dedi basindan atti. Eski burnumu gorursen ne guzeldi nede dogru durust nefes alabiliyodum..
benim burnumu emre salih uregen yapti memmunum ama 100% degil istedigim gibi olmasada idare ediyorum
Eger simdi sec doktorunu deseler ben resit burak kayana giderdim kizimi da zaten ona goturecegim ilerde .
Ona ameliyat olan tanıdıklarımin çoğu pişman.. bir sürü şikayet var..

Danla Bilic nin doktoru çok iyi bella eyes konusunda ki bu ismun patentini o aldı. Gitti amerikada eğitim aldı adam ünlülerin cerrahından.. adam sürekli kendine yatirim yapiyor eğitim alıp.. ve aramızda kalsın ama Hande Erçel de ona yaptırmış hollywood yanağını:)
Bütün işlemleri aynı an yaptırırsan indirim yapiyor genelde doktorlar.

Arkadaşlar merhaba, ben burnumun görünüşünden şikayetçiyim ancak çok kemerli bir burnum da yok. Yüzüme göre biraz büyük ve uzun buluyorum sadece… Doğallık adı altında doktorlar burnu pek küçültmüyor sadece kemeri törpüleyip bırakıyor ancak benim zaten çok sorunlu bir burnum yok, açıkçası ameliyat olduğuma değsin istiyorum. 50 bine kadar bütçem var. Tercihen estetik hekimi İstanbulda gerçekten burnumu küçültüp kısaltabilecek ince minnak kalkık bir burun yapabilecek doktor önerebilirseniz gerçekten çok minnettar olurum🙏🏻🙏🏻🙏🏻 çoğu doktor beğendiği işlerini sayfalarına koyuyor sonra ameliyatta farklı sonuç çıkabiliyor o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum

Sadece emre ilhanla görüşmeye gittim ancak yalnızca beğendiği işlerini instaya koyuyor, çok kötü yorumlar da okudum bana hiç güven vermediği için vazgeçtim. Estetik cerrah olması tercihim.
Çook teşekkürler şimdiden:)
Hüseyin balıkçı ama galiba Antalya’da. Ben de oraya gideceğim barbie nose için.

Danla Bilic nin doktoru çok iyi bella eyes konusunda ki bu ismun patentini o aldı. Gitti amerikada eğitim aldı adam ünlülerin cerrahından.. adam sürekli kendine yatirim yapiyor eğitim alıp.. ve aramızda kalsın ama Hande Erçel de ona yaptırmış hollywood yanağını:)
Kim bu doktor?

Ufuk Askeroğlundan bahsediyorsanız Alişan'ın da davalık olduğu doktor aynı zamanda o davalık olduktan sonra da birçok kişinin şikâyeti gündemi geldi.

Çok teşekkür ederim 💖 aynı zamanda şakak kaldırma ve göğüs de düşündüğüm için estetik cerrah arıyorum 😔🙏🏻
Ben Akın Yücel'e meme ve karın germe yaptırdım. Burun ve yüz tam olarak bilmiyorum ancak kendi yaptırdığım işlemlerden çok memnunum. Instagram sayfasında yaptığı işler yok gerçi ama muayene olursanız belki içinize siner. Ancak meme konusunda gerçekten muazzam olduğunu söyleyebilirim.

Merhaba eger bella eyes de yapilacakca kesinlikle resit birak kayan derim 😍 hem burunda hem bella eyes de sonuclari asiri guzel
Ama selcuk yazan da guzel burun yapiyor sanirim emre ilhanla calisiyor
Birde alpaslan yildirim var guzel burun yapan
Acikcasi baris cakiri ben hemen elemistim burnumu gorunce senin burnun guzel ameliyat ta gerek yok dedi basindan atti. Eski burnumu gorursen ne guzeldi nede dogru durust nefes alabiliyodum..
benim burnumu emre salih uregen yapti memmunum ama 100% degil istedigim gibi olmasada idare ediyorum
Eger simdi sec doktorunu deseler ben resit burak kayana giderdim kizimi da zaten ona goturecegim ilerde .

Ufuk Askeroğlundan bahsediyorsanız Alişan'ın da davalık olduğu doktor aynı zamanda o davalık olduktan sonra da birçok kişinin şikâyeti gündemi geldi.
Aa onu bilmiyorum neden davalık oldu çok iyiydi aralari.

X