Hokka gibi burun yapabilecek bir doktor (İstanbul)

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Merhaba. Ben 4 yıl önce Ahmet Alp Beye ameliyat olmuştum. Tam tarif ettiğiniz gibi bir burun istedim 🤭3K deniliyor. Küçük kalkık kavisli. Sağolsun yaptıda🙏4 yıl içinde hiçbir olumsuzluk yaşamadım çok şükür. Dilerseniz ig den yaptığı işlere bir bakın. Bende size özelden kendi burnumun resimlerini gönderebilirim 😉
Çook teşekkür ederimm ahmet beyin sayfasına baktım şimdi, gerçekten çok güzel değişimler var. istediğim gibi tasarımları😍 size msj atıyorum şimdi, foto gönderebilirseniz çok sevinirim 🙏🏻🙏🏻☺️

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Merhaba eger bella eyes de yapilacakca kesinlikle resit birak kayan derim 😍 hem burunda hem bella eyes de sonuclari asiri guzel
Ama selcuk yazan da guzel burun yapiyor sanirim emre ilhanla calisiyor
Birde alpaslan yildirim var guzel burun yapan
Acikcasi baris cakiri ben hemen elemistim burnumu gorunce senin burnun guzel ameliyat ta gerek yok dedi basindan atti. Eski burnumu gorursen ne guzeldi nede dogru durust nefes alabiliyodum..
benim burnumu emre salih uregen yapti memmunum ama 100% degil istedigim gibi olmasada idare ediyorum
Eger simdi sec doktorunu deseler ben resit burak kayana giderdim kizimi da zaten ona goturecegim ilerde .
çook teşekkür ederim:) reşit burak kayanın da tasarımları istediğim gibiymiş😍. Bir de Lorenaa’nın önerdiği ahmet alp beyi beğendim. Biraz daha araştırıp, ikisinden birini seçeceğim sanırım.

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Kızlar bir de dr. ahmet dilberin tasarımlarını beğendim. Onunla ilgili tecrübesi olan var mı acaba? 🤗

aysx95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
23
9
26
Arkadaşlar merhaba, ben burnumun görünüşünden şikayetçiyim ancak çok kemerli bir burnum da yok. Yüzüme göre biraz büyük ve uzun buluyorum sadece… Doğallık adı altında doktorlar burnu pek küçültmüyor sadece kemeri törpüleyip bırakıyor ancak benim zaten çok sorunlu bir burnum yok, açıkçası ameliyat olduğuma değsin istiyorum. 50 bine kadar bütçem var. Tercihen estetik hekimi İstanbulda gerçekten burnumu küçültüp kısaltabilecek ince minnak kalkık bir burun yapabilecek doktor önerebilirseniz gerçekten çok minnettar olurum🙏🏻🙏🏻🙏🏻 çoğu doktor beğendiği işlerini sayfalarına koyuyor sonra ameliyatta farklı sonuç çıkabiliyor o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum 🙏🏻

Sadece emre ilhanla görüşmeye gittim ancak yalnızca beğendiği işlerini instaya koyuyor, çok kötü yorumlar da okudum bana hiç güven vermediği için vazgeçtim. Estetik cerrah olması tercihim.
Çook teşekkürler şimdiden:)
Tecrübeli değilim bu arada ameliyat olmadım ama kbb ve plastik cerrahları çok inceledim, plastik cerrah istediğiniz için birkaç plastik cerrah söyleyeceğim fiyatları hakkında bilgim yok.
Mehmet Can Ubur
İsmail Küçüker
Hakan Gence (Betül Çakmak diye bir youtuber olmuştu videosu var)
Kerim Ünal
Yakup Avşar ( Hilal Altinbilek in burun estetiğini yapan doktor)

ChAneL81

❤️❤️❤️❤️
Pro Üye
18 Eylül 2014
4.578
6.152
çook teşekkür ederim:) reşit burak kayanın da tasarımları istediğim gibiymiş😍. Bir de Lorenaa’nın önerdiği ahmet alp beyi beğendim. Biraz daha araştırıp, ikisinden birini seçeceğim sanırım.
Rica ederim evet cok guzel yapiyor bence ahmet alp’i da takip edip begeniyorum 😍👍🏻

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Tecrübeli değilim bu arada ameliyat olmadım ama kbb ve plastik cerrahları çok inceledim, plastik cerrah istediğiniz için birkaç plastik cerrah söyleyeceğim fiyatları hakkında bilgim yok.
Mehmet Can Ubur
İsmail Küçüker
Hakan Gence (Betül Çakmak diye bir youtuber olmuştu videosu var)
Kerim Ünal
Yakup Avşar ( Hilal Altinbilek in burun estetiğini yapan doktor)
Çok teşekkür ederimm😍 araştıracağım bu drları da 🤗

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Rica ederim evet cok guzel yapiyor bence ahmet alp’i da takip edip begeniyorum 😍👍🏻
Yalnız detaylı araştırınca dr reşit beyle ilgili forumda burnum düştü diyenler olmuş 😔 siz de kızınız için düşündüğünüzden söylemek istedim haberiniz olsun😔 ben yine araştırmaya devam 🥲

KardelenTuba

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2021
4
1
38
Arkadaşlar merhaba, ben burnumun görünüşünden şikayetçiyim ancak çok kemerli bir burnum da yok. Yüzüme göre biraz büyük ve uzun buluyorum sadece… Doğallık adı altında doktorlar burnu pek küçültmüyor sadece kemeri törpüleyip bırakıyor ancak benim zaten çok sorunlu bir burnum yok, açıkçası ameliyat olduğuma değsin istiyorum. 50 bine kadar bütçem var. Tercihen estetik hekimi İstanbulda gerçekten burnumu küçültüp kısaltabilecek ince minnak kalkık bir burun yapabilecek doktor önerebilirseniz gerçekten çok minnettar olurum🙏🏻🙏🏻🙏🏻 çoğu doktor beğendiği işlerini sayfalarına koyuyor sonra ameliyatta farklı sonuç çıkabiliyor o yüzden tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum 🙏🏻

Sadece emre ilhanla görüşmeye gittim ancak yalnızca beğendiği işlerini instaya koyuyor, çok kötü yorumlar da okudum bana hiç güven vermediği için vazgeçtim. Estetik cerrah olması tercihim.
Çook teşekkürler şimdiden:)
Merhaba ben Prof.Dr. Birol Civelek'e burun ameliyatı oldum.Kendisi plastik cerrah ama KBB ihtisasi olduğu için nefes alma problemimi de bitirdi. Burnum çok çok güzel oldu.Kesinlikle Birol beye muayene olmalısınız 😍

fatalcharm

Live Love Laugh
Pro Üye
1 Temmuz 2013
571
724
Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? 😔 günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım 😔

Amy lee

Unforgiven
Pro Üye
27 Aralık 2011
53.766
36.430
Ahmet islam arastırın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-07-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tuanam21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
946
558
Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? 😔 günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım 😔
Benim de suan en büyük derdim bu ameliyat olalı 23 gün fln oldu. Burnum çok kalkıktı simdi biraz düştü ama daha da düşer inş istiyorsan doktorun adını verebilirim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 977 gün geçti.