Hokka gibi burun yapabilecek bir doktor (İstanbul)

ben doktoru araştırdım ama yaptığı bir çok iş revizyon.. o yüzden biraz kararsız kaldım. Ama siz memnunmusunuz?
Revizyon zaten en zorudur :) revizyonu yapan ilk yapılan burnu şahane yapar heralde 😀

Ben çok şükür memnunum ve ıy7 ki kendisine denk gelmişim. 3 .ameliyatımdı bu

Son düzenleme:
Revizyon zaten en zorudur :) revizyonu yapan ilk yapılan burnu şahane yapar heralde 😀

Ben çok şükür memnunum ve ıy7 ki kendisine denk gelmişim. 3 .ameliyatımdı bu
hahaha o da öyle tabii ama araştırdığım doktorlar bu kadar cok revizyon paylaşm
rica etsem ahmet islamdaki burun ameliyat süreçinizi biraz benimle paylaşır mısınız kararsız kaldim doktor seçiminde

hahaha o da öyle tabii ama araştırdığım doktorlar bu kadar cok revizyon paylaşm
rica etsem ahmet islamdaki burun ameliyat süreçinizi biraz benimle paylaşır mısınız kararsız kaldim doktor seçiminde
Cunku başarısız ameliyat geçiren gerçekten aşırı çok fazla kişi var. BBu işi hakkıyla yapan doktor az çünkü.

En güzeli doktorla yüzyüze görüşmenız olur 😀
Görüşme yaptim,
Hangi tarihler uyar diye sordum
Eve gelince kesınlestırdım ve telefonla tarıhı netleştirdim. Burun tasarımı yaptı doktorum ve ameliyat oldum :)

Sonra kontroller başladı işte:)

Unlulerin burnunu 10 numara bes yildiz yaparlar hep… 🙄 ben unlu burnu yapiyo diye secmem doktoru hem pahalidir uyguna yapan cok iyi doktorlar var
Altına imzamı atarım. O şekilde ünlü burnu yapan doktorların gerçek hastalarıyla konuşunca neler neler çıkıyor. Bende kesinlikle uyguna yapan düzgün bir doktor arıyorum. Bu düzgün doktorlarda reklama kafayı takmamış olduklarından onları bulması zor oluyor. Lütfen önerisi olan deneyimi olan paylaşsın fiyatlar daha yükselmeden.

Kolay degil doktor secimi. Burun icin con arastirmistim uc sene once salih emre uregene oldum en son. Ama ondan sonra cok sayfa gezdim ve cok iyi burun yapan var artik.
Ben memmunum ama burnum fazla degismedi yanlari hala enli gibi onden bakinca hala burun kontoru yapiyorum makyajla. Ve burun deliklerine hic dokunmadi kucult dedigim halde. Burun ucum da yukari bakinca kare gibi resim ekliyorum
Yani siz ce ne yapmis bu doktor bana 🤣
Siz de ne problem vardı

Lütfen banada hokka gibi yapıcak bir doktor tavsiye edin bayadır araştırıyorum yoruldum bütçem 25 bin civarı en fazla barbienose tarzı istiylrum minik kavisli beğendklerim çok pahalı işte bu tamam dediğimde şikayetler var neyapçağımı şaşırdım cesaretim varken hemen yaptırmak istiyorum lütfen bana önerilerinzii sunun 50 ye yakın doktor baktım beynim sulandı ve karar veremiyorum:KK43:

Lütfen banada hokka gibi yapıcak bir doktor tavsiye edin bayadır araştırıyorum yoruldum bütçem 25 bin civarı en fazla barbienose tarzı istiylrum minik kavisli beğendklerim çok pahalı işte bu tamam dediğimde şikayetler var neyapçağımı şaşırdım cesaretim varken hemen yaptırmak istiyorum lütfen bana önerilerinzii sunun 50 ye yakın doktor baktım beynim sulandı ve karar veremiyorum:KK43:
İlk ameliyat mı

Yeni isimlerde katılmış konuta galiba arkadaşlar volkan sunter düşünüyorum bilgi sahibi olan paylaşırsa coook mutlu olurum

Danla Bilic nin doktoru çok iyi bella eyes konusunda ki bu ismun patentini o aldı. Gitti amerikada eğitim aldı adam ünlülerin cerrahından.. adam sürekli kendine yatirim yapiyor eğitim alıp.. ve aramızda kalsın ama Hande Erçel de ona yaptırmış hollywood yanağını:)
Bütün işlemleri aynı an yaptırırsan indirim yapiyor genelde doktorlar.
Kimden bahsediyorsunuz?

Kesinlikle dr. Fatih akgünü öneriyorum hem fiyati çok uygun hemde tam istediğim gibi bir burun yaptı daha 13. Günüm olmasina rağmen burnum güzel duruyor. Eski burnum benimde kötü değildi bu arada herkes yaptirma ne gerek var güzel burnun diyordu.

Şöyleki her ameliyatin riskleri var bunu zaten bütün doktorlar söylüyor. Bu yüzden bi buruna o kadar para vermek bana anlamsiz geliyor. Yani 100 bin verip te kötü olan burun olduğu gibi 15 20 bin ile cok güzel bi burunda olabiliyor. Arkadaşımın arkadaşı prof a yaptirmisti sonuc berbat . Benim yaptırdığım doktor ise uzman fakat daha genç. Yani burada sanat estetik görüş ve kişinin el becerisi daha önemli diye düşünüyorum

X