Hokka gibi burun yapabilecek bir doktor (İstanbul)

Çok teşekkür ederimm araştıracağım bu drları da

Rica ederim evet cok guzel yapiyor bence ahmet alp’i da takip edip begeniyorum
Yalnız detaylı araştırınca dr reşit beyle ilgili forumda burnum düştü diyenler olmuş siz de kızınız için düşündüğünüzden söylemek istedim haberiniz olsun ben yine araştırmaya devam

Hmm tmm bende arastirayim o zaman tsk ederim

Merhaba ben Prof.Dr. Birol Civelek'e burun ameliyatı oldum.Kendisi plastik cerrah ama KBB ihtisasi olduğu için nefes alma problemimi de bitirdi. Burnum çok çok güzel oldu.Kesinlikle Birol beye muayene olmalısınız

Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım

Kızlar hafif kalkık burun yapabilecek bir plastik cerrah önerisi olan hiç yok mu? günlerdir araştırıyorum tam anlamıyla içime sinen birini bulamadım
Benim de suan en büyük derdim bu ameliyat olalı 23 gün fln oldu. Burnum çok kalkıktı simdi biraz düştü ama daha da düşer inş istiyorsan doktorun adını verebilirim

Ona ameliyat olan tanıdıklarımin çoğu pişman.. bir sürü şikayet var..

Danla Bilic nin doktoru çok iyi bella eyes konusunda ki bu ismun patentini o aldı. Gitti amerikada eğitim aldı adam ünlülerin cerrahından.. adam sürekli kendine yatirim yapiyor eğitim alıp.. ve aramızda kalsın ama Hande Erçel de ona yaptırmış hollywood yanağını:)
Bütün işlemleri aynı an yaptırırsan indirim yapiyor genelde doktorlar.

Hüseyin balıkçı ama galiba Antalya’da. Ben de oraya gideceğim barbie nose için.

Kim bu doktor?

Ufuk Askeroğlundan bahsediyorsanız Alişan'ın da davalık olduğu doktor aynı zamanda o davalık olduktan sonra da birçok kişinin şikâyeti gündemi geldi.

Çok teşekkür ederim aynı zamanda şakak kaldırma ve göğüs de düşündüğüm için estetik cerrah arıyorum
Ben Akın Yücel'e meme ve karın germe yaptırdım. Burun ve yüz tam olarak bilmiyorum ancak kendi yaptırdığım işlemlerden çok memnunum. Instagram sayfasında yaptığı işler yok gerçi ama muayene olursanız belki içinize siner. Ancak meme konusunda gerçekten muazzam olduğunu söyleyebilirim.

Ufuk Askeroğlundan bahsediyorsanız Alişan'ın da davalık olduğu doktor aynı zamanda o davalık olduktan sonra da birçok kişinin şikâyeti gündemi geldi.
Aa onu bilmiyorum neden davalık oldu çok iyiydi aralari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…