Hollywood bülbül dışkısıyla gençleşiyor

parkon

bence bitti
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
14.782
11.185
Yılların getirdiği yıpranma izlerini üzerlerinden atmak için zaman zaman olmadık yöntemlere başvuran ünlüler yaşlanmayla mücadele yöntemlerine şimdi de “bülbül dışkısı”nı ekledi.

Başta Hollywood’un yakışıklı yıldızlarından Tom Cruise olmak üzere birçok ünlü, yılların yüzlerine kondurduğu izleri silmek için seansı 180 sterline, yani yaklaşık 650 TL’ye yüzlerine bülbül dışkısı sürdürüyorlar.

51 yaşındaki Tom Cruise, haberi veren Daily Mail’in “şimdiye kadarki en kuş beyinli tedavi” diye nitelendirdiği iki yıllık gençleşme seansları sayesinde epeyce gençleştiğini iddia ederken, 40 yaşına basan David Beckham’ın eşi Victoria Beckham da bülbül dışkısıyla gençleşme seanslarına başladığını açıkladı.

Botoksa alternatif olarak gösterilen bu yöntemde, Japonya’nın Kyushu adasında yaşayan bülbüllerden toplanan dışkılar pirinç kepeği ve suyla karıştırılıp krem haline getirilerek yüz maskesi şeklinde uygulanıyor.

Bir saatlik seans sırasında yüz derisinin bu dışkıyı emmesi bekleniyor. Dışkıda bulunduğu söylenen enzimlerin derideki ölü hücreleri kaldırıp yaşlanma ve güneş ışığıyla meydana gelen komplikasyonları yok ettiği iddia ediliyor.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/yasam/63479/Hollywood_bulbul_diskisiyla_genclesiyor.html

Allah akıl fıkır versin, gençleşmeyle kafayı bozmuşlar. Ağız tadıyla yaşlanalım, kırışalım demiyorlar. :KK19:

Anammm b..klu b..lu dolaşıyorlar..:KK60::KK60::KK60::KK60:
Bu zenginler iyice kafayı yedi ya çok komik..:KK52::KK52:
Kedi b..ku da işe yarar mı acep?:26:bizim kızım b..ku boşa gitmemiş olur.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Kedi b..ku da işe yarar mı acep?:26:bizim kızım b..ku boşa gitmemiş olur.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Yok canım,kedi b..u olmuyomuş ben sordum:KK14::KK14:
Sen eve 2 bülbül al,onunkileri sür suratına.
Aslında bu işin ticaretide yapılabilir.
Bir bülbül çiftliği açıp,zararlı atıklarıda müşterilerin suratına süreriz.
Bi nevi geri dönüşüm:KK14:

Yok canım,kedi b..u olmuyomuş ben sordum:KK14::KK14:
Sen eve 2 bülbül al,onunkileri sür suratına.
Aslında bu işin ticaretide yapılabilir.
Bir bülbül çiftliği açıp,zararlı atıklarıda müşterilerin suratına süreriz.
Bi nevi geri dönüşüm:KK14:
Vay ne sükse yaparız ama..:KK52::KK52:
Düşünsene özel jetiyle Tom bizim çiftliğe gelip,yüzbin dolarlar verip b..kları yüzüne sürüp gidiyormuş.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ekşli sözlüktekiler okusun bu haberi, bizim epilasyon icin bacaga sürülen idrar topiğiyle epey dalga gecmişlerdi :KK1:

Vay ne sükse yaparız ama..:KK52::KK52:
Düşünsene özel jetiyle Tom bizim çiftliğe gelip,yüzbin dolarlar verip b..kları yüzüne sürüp gidiyormuş.:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Kanka oluruz Tomnan,viktoriaynan.
Bide kk ya rakip açarız true:KK14:
Hemen araştırmalara başlıyalım dur:KK53:
Ekşli sözlüktekiler okusun bu haberi, bizim epilasyon icin bacaga sürülen idrar topiğiyle epey dalga gecmişlerdi :KK1:
Vallaha mı?,gerçek mi?:KK51:
Bacım ben bunu ilk kez duyuyom.
İşe yarıyo mu?

Kanka oluruz Tomnan,viktoriaynan.
Bide kk ya rakip açarız true:KK14:
Hemen araştırmalara başlıyalım dur:KK53:

Vallaha mı?,gerçek mi?:KK51:
Bacım ben bunu ilk kez duyuyom.
İşe yarıyo mu?
Viktoria gelmesin istemem.:KK19:
Johnny i davet ederim ben ama para almam ondan,ikramımız olur.:KK53:
Ekşiyi satın alırız,ismini tatlı diye değiştiririz.:KK52:(çok iğrençleştim)

O abla yaradığını iddia ediyordu parkunum :KK1:
yarıyodur,bülbülünki yaradığına göre:KK1:
Viktoria gelmesin istemem.:KK19:
Johnny i davet ederim ben ama para almam ondan,ikramımız olur.:KK53:
Ekşiyi satın alırız,ismini tatlı diye değiştiririz.:KK52:(çok iğrençleştim)
Geyiğin dibine vuruyon gene:KK20:(muneye yalakalıkyapansmiley)
Çok ayıp true,akıllı ol:KK60:

daha neler cıkacak merak etmeye başladım bu kadar gencleşmeye calıscaklarını yaşlarının tadını cıkarsalar ya ömür kısa değermi bu kadar cabaya :KK14:

Yabancının .okunu sürmesinler ne varsa insanın kendisinde var. Doğal dışkılarını sürmeyi denesinler :KK53::KK53:
Ya çok fena kokuyordur ha akşam eşiyle aynı yatakta yatamazlar :KK52:

çilee bülbülüm çilee, çile bülbüm çile:KK53::KK53:

mokunda boncuk mu var deyimi bülbüller için gerçek oldu desenize:KK1::KK1:

Son düzenleme:

Truecum kedinin ki de işe yarıyor ama Endonezyalı olmalı canım. Oradan kaybettin , yoksa senin kedide para basabilirdi.
Kopi Luwak kedi dışkısından elde edilen pek nadide pahalı kahve.

X