Home office çalışanları

siyamkedim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2022
2
1
31
Merhaba arkadaşlar daha önce çağrı merkezi geçmişim var ama şuan çalışmıyorum tekrar çalışmayı düşünüyorum home office olarak çalışmak istiyorum ama nereye nasıl başvuracağımı bilemiyorum çalışanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler

Kariyer net vb sitelerden profil oluşturun. Oradan bulabilirsiniz ilanlar var home office olarak. Örneğin ; webhelp firmasının bazı ilanları home office. Şimdiden hayırlısı olsun başarılar. 🌸

Gercekten kendi isinizi kurup bi yandan da evde veya isteginiz yerde vakit gecirmek isterseniz konu basligima goz atin. Eger isterseniz instagram adresimi özelden msj olarak atiyorum.

Kariyer sitelerinde filtreleme kisminda iş tipini uzaktan çalışma yaparak bulabilirsin.Yabanci dilin varsa doviz maasli işte bulabilirsin

Merhaba arkadaşlar daha önce çağrı merkezi geçmişim var ama şuan çalışmıyorum tekrar çalışmayı düşünüyorum home office olarak çalışmak istiyorum ama nereye nasıl başvuracağımı bilemiyorum çalışanlar varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden teşekkürler
Home office çalışmaya başladınız mı

X