Home ofis

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
819
269
Merhaba arkadaşlar home ofis check up satış için çalışan varmı boylesi bir iş dönüş yapti

Home ofis çalışmak için ortamınız müsait mi? Enerji ve İnternet ücretini karşılıyor mu şirket? Bende Home ofise geçtim de içim daralıyor evde, pc ile birbirimize bakıyoruz 😂

PC kulaklık internet var şirket karşılamıyor ...şuan eğitim süreci check up satışı olacak prim usulu ...ilk kez home ofis deneyimi olacak benim için...siz ne üzerine idi

PC kulaklık internet var şirket karşılamıyor ...şuan eğitim süreci check up satışı olacak prim usulu ...ilk kez home ofis deneyimi olacak benim için...siz ne üzerine idi
Web sitesinde yönetici olarak bir ekiple çalışıyorum, pandeminin ilk başında da evden çalıştık içim daralıyor. Şimdide hamilelikten dolayı yol yoruyor diye eve geçtim.

Bizimde her şeyi karşılıyor fakat tüm cihazları bize emanet olarak veriyor bozulursa 2 katını alıyorlar 😂 o sıkıntı.
Bir de internet elektrik kesintisi olduğunda sürekli saat borçlanması yaşıyoruz.

Aman iki katı🤭 hay Allah her işte bir şey oluyor muhakkak...ben giyim mağazasında çalışıyordum malesef mobing kendini bilmez biri yüzünden çıktım artık tak etmisti .sanırım calismaya alıştım iş kovalayıp duruyorum ...eşim diyor çalışma ..bi yandanda aşılama tedavisi için tekrar bı yola girmem gerek...napsam ne etsem şaşırdım🙄

Aman iki katı🤭 hay Allah her işte bir şey oluyor muhakkak...ben giyim mağazasında çalışıyordum malesef mobing kendini bilmez biri yüzünden çıktım artık tak etmisti .sanırım calismaya alıştım iş kovalayıp duruyorum ...eşim diyor çalışma ..bi yandanda aşılama tedavisi için tekrar bı yola girmem gerek...napsam ne etsem şaşırdım🙄
Her iş yerinde bir densiz insan var emin ol.

Ben yıllardır aynı şirkette çalışıyorum, kendi emeğimle yükseldiğim halde, doğum iznine çıkıyorum diye laf sokanlar ayrı, şimdiden yerime geçmeye çalışanların kavgaları ayrı.

Bu devirde ekonomik olarak tek maaş ile geçinmek zor gerçekten 2 kuruş para için hepimiz çabalıyoruz. Rabbim yardımcımız olsun

Ahh ahh insanoğlu durmaz çeneler...artık psikolojim bozulmuştu kafamda sürekli kavga ediyorum eve de tasiniliyo mutsuzluğun ...çekilmez bı durumdu artık ... evet tek maaş zor hakikaten rabbim yardım etsin alın teri ile çalışana engel olanında Allah'a havale ediyorum 🤲🤲

Kızlar bende hamileyim var mı tavsiye edebileceğiniz home Office bir iş? Daha önce muhasebe ve yönetici asistanlığı yaptım. Bankacılık sigortacılık 2 yıllık üstüne açıktan iktisat mezunuyum.
Çocuğun masrafı çok olacak doğana kadar biraz birikim yapayım istiyorum fikirlerinize açığım.

Şu an çalışıyor musunuz özelden hangi yer oldugunu yazar mısınız rica etsem benı de bugun aradılar da

Merhaba şimdi gördüm mesajı kusura bakmayıniz .malesef başlamadım pek sarmadı açıkçası prim usuluydu...ve peşpeşe çağrılar almak zor iş .yıllar önce Vodafone çağrı merkezinde çalışmıştım...evde işsizim diye başvurdum ama olumsuz..sizin hangi isti naptiniz

Merhaba şimdi gördüm mesajı kusura bakmayıniz .malesef başlamadım pek sarmadı açıkçası prim usuluydu...ve peşpeşe çağrılar almak zor iş .yıllar önce Vodafone çağrı merkezinde çalışmıştım...evde işsizim diye başvurdum ama olumsuz..sizin hangi isti naptiniz
Ben de olumlu dönüş yapmadım ısrarla peşpeşe aradı şef olduğunu söyleyen kişi. İlkten paket basına 175₺kazanırsın dedi tekrar arayıp ıkna etmeye calıstıgında gunde 800₺ye kadar kazanırsın dıyınce iyice işkillendim.

Çokta var bole is ama bende sıcak bakamadım.birde hiç durmadan çağrı almak zor... inşallah başka işler çıkart🤲🤲

X