Home sweet home....

Güle güle ağız tadıyla ve mutlukla oturun işallah

çok şirin bir ev...
evin girişinde hemen salon mu var ben mi öyle anladım resimlerden...severim öyle evleri..
güle güle oturun...

Evet cnm girişte hemen salon var.Temizlik açısından zor oluyor ;ama yine de sevimli. Teşekkür ederim bu arada...

gerçekten şıkbir evin var
özellikle salondaki puf çok güzel bir hava katmış
mutfağındaki bambuları da gördüm, bambular çok sık gösteriyo bunduğu ortamı
güle güle huzurlu mutlugünlerde oturmanız dileğiyle

cnm çok gzl güle güle otur
keşke ayrı koysaydın resimleri. tam seçemedim dekaydirigubbakcemile3

evin harika güle güle oturun

evin çok şıkmış cok beğendim herşey cok hoş
tek beğenmediğim sey resimlerin hepsini birleştirmen keske tek tek koysaydın a.s.

Teşekkür ederim herkese ...ıstek üzerine tek tek koyayım bari:)

güle güle oturun canım evinizde. bende çok beğendim. maşallah diyelimde nazar değmesin.

evin çok güzelmiş...ağız tadıyla oturun inşlh.......bişey sorcam.ben yeni evlenecem.beyaz koltuklara bayılıyorum.salon için düşünüyorum...kullanımı nasıl???tavsiye eder misin???

Teşekkür ederim canım.Ben de alırken tereddüt ettim;ama üstüne örtü örtünce inan hiç problem olmuyor.1 senedir üstündeyiz kirlenmedi daha:)

huzurla mutlulukla oturun inşallh.
abartısız tertemiz bi ev, özellikle salonu beğendim.

çok güzel.çok şık herşey.

çok şık. özellikle koltuklar süper. hem evin şıklığı hemde fotoların asimetrikliği başımı döndürdü a.s güle güle oturun herşey çok güzelll

Çok teşekkür ederim kızlar. Allah herkese evlerinde güle güle oturmak nasip etsin a.s.

evin çok güzel canım güle güle otur .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…