homemaxx dikiş makinası nasıl ??

denizgzr

нüѕєуιη &т
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
180
2
bayanlar bimde yarın homemaxx dikiş makinası indirimde bende çeyizlerimi yapıyorum dikiş makinası nasıl iyimi kullanan varsa memnun mu yardımcı olursanız sevinrim

sakın alma derim ben aldım geri gönderdim

bende bu konuyu açayım die bnaktım sen benden önce davranmşsn cnm :KK9: hadi ya kötü mü :KK14:

vallaha ben aldım bugün ama henüz kullanma şansım olmadı. Bu yorumuda şimdi gördüm canım sıkıldı umarım iyidir

bende aldım bugün cnm ama daha denemedim temizlik vardı evde. umarım memnun kalırım

kızlar ben de aldım bugün :) ama dikiş bilgim sıfır olduğu için becerip de dikemedim netten dikiş nasıl dikiliyor ona bakıyorum şimdi :KK70:

motoru bozuk çıktı kızlar, ses var ama hareket yok maalesef. geri götürcem yarın. :KK43:

ben denedim iyi çalışıyor bozuk falan değil ama bende ilk kez dikiş dikiyorum ve kursa gitme şansımda yok bakalım buralardan öğrenebilecek miyim artık??

bende aldım annemde aldı ikimizinkide bozuk çıktı bimden almıştım ben fişiyle birlikte götürdüm geri aldılar, hevesinizi kırmak istemem ama bilgilendirmek istedim

bozuk çıktı dediğiniz muhtemelen pedala bastığınızda çalışmamıştır.eğer öyleyse bunun sebebi makinaya alıştırma yapılmaması.ilk başlarda elinizle çevirip daha sonra pedala basılması gerekiyor.henüz kullanmamış arkadaşlar için kolaylık olsun.

yeni aldığım başka markadaki makina nasıl çalıştı peki ondada alıştırma yapılmamış

bim de satılan homemaxlarda var bu sorun.üç makina denedim hepsinde aynı sorun oldu.diğer markalarda bu soruna bende rastlamadım

X