Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler HOOVER veya İCF FIRIN KULLANAN VAR MI?.

turkishe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
89
4
Mrb kızlar ben arçelikk mini fırın kullanıyorum ama yeterli gelmiyor gün yapacağım zamn faln .tepsiler çok küçük.hep bosch marka diye tavsiyeler var ama herkes de bosch mu almalı diğer markalrda da iyi ürünler vardır diye umuyorum.davllumbazım da yok zaten set şeklinde de alabilrm.pişirmesi güzel tepsisinin büyüklüğü de iyi olan bir fırın düşünüyorum..lütfen 2 ay içinde kendi evime taşınıyorum.taşınırken almayı istiyorum:KK54:

benimki mekappa ıcf ile aynı yerde üretiliyor ben 3lü set aldım cam ocaklı olandan çok memnunum hele fırını harika çok çabuk ve güzel pişiriyor..

benimkide makeppa 3lü set almıştık taşınırken çok memnunum yeğeniminkide ıcf oda çok memenun tavsiye edriz

her yemek piştikten sonra cifle sil kurula işi oluyor kızıyorum o anlarda ama sonraki görüntüsü hoşuma gidiyor....

çok tşk ederim arkdşlar cevap verdğiniz için.cam ocak kullanımı zor olmuyor mu

yok valla daha bu sabah eşime diyordum da ne kadar kullanışlı diye zaten gri olanlardan asla tavsiye etmem anneminki ondan çiziliyo sararıyo nefret ediyorum ondan annem de illallah etti..ama cam çok kullanışlı ben bimin mikrofiber bezlerinden kullanıyorum mutfakta kirlendimiçok yağlıysa aynen beyaz ocak gibi prille silip duruluyorum o kadar kurulama falan da yapmıyorum o kendi zaten hemen kuruyo iyice sıkılmış bezle sil o kadar..

yok valla daha bu sabah eşime diyordum da ne kadar kullanışlı diye zaten gri olanlardan asla tavsiye etmem anneminki ondan çiziliyo sararıyo nefret ediyorum ondan annem de illallah etti..ama cam çok kullanışlı ben bimin mikrofiber bezlerinden kullanıyorum mutfakta kirlendimiçok yağlıysa aynen beyaz ocak gibi prille silip duruluyorum o kadar kurulama falan da yapmıyorum o kendi zaten hemen kuruyo iyice sıkılmış bezle sil o kadar..

çok tşk ederm yardımcı olduğunuz için son olark fırını bayisinde görmek kaldı :)

X