Hoşlanamamış

Zeynep397

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
53
34
30
Arkadaşlar merhaba. Benim için aman aman bir ciddiyeti olmasa da sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle 29 yaşındayım. Bundan önce 3 kişiyle konuştum. 3ü de ''aile'' kaynaklı bitti.

5 ay önce aile tanışması olduktan sonra bir ilişkim bitti. Sonra yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşım birisiyle tanıştırmak istedi.
Arkadaşımın arkadaşı biriyle sevgili oluyor ve ben ve arkadaşımı da sevgilisinin arkadaşı olan ıkı kişiyle tanıştırıyor.
benim arkadaşım ve sevgilisi ramazan da tanısıp sevgili oldular. ben evden çıkmam zor oluyor iftar sonrası diye ramazan sonrasını bekledik.

Bayramda ben tatile gittim , ben geldikten 3 gün sonra o gitti derken bir türlü yuzyuze görüşemedik.
ama 40 gün önce falan sosyal medya hesaplarından beni ekledi ve konusuyorduk sürekli.

Geçen hafta buluştuk. ben kalabalık olur dememe rağmen çok kalabalık ve gürültülü kahve zincirlerinden birisine gittik. ben söyledim, arkadaşlarım söyledi. Kulüp havasında kahveciydi yani :)
Beni çok beğendiğini söylemiş. Zeynep baştan konusmuyordu demiş ama aksine ben çok konustum ortam sessizleşmesin diye . o konusmuyordu çünkü. Arkadaşımın arkadaşına ''biraz zaman geçsin yavaş yavaş tanıyacağım zaman sorunu var'' demiş benım ıcın ama asla bana söylemedi.

Dün de tam 1 hafta sonra buluşalım dedi. sabah normal konusuyoruz. ama ben hala ''siz'' diye hitap ediyorum. Ama gayet sohbet muhabbet gidiyor. Alakasız bir sohbetin ortasında '' biz de ciddiyet için buluştuk ama ben hoşlanamadım '' dedi. Ben şok oldum. Mesajla ayıp olurdu diye beni çağırmış... Ben de ya iyi oldu söylediğin falana vurdum ama hiç böyle reddedilmemiştim :KK70:

Bir de ben çocuğu cidden beğenemedim fiziksel olarak da , sohbet muhabbet de yok. Ama çok düzgün birisi diye anlatılınca ilerde pişman olmayayım tanıyayım dedim de ikinciye görüştüm :)

Bir garip oldum öyle, paylaşmak istedim :)

Çok mu fazla karman çorman yumak gibi siz mi öyle anlattınız😁 çok uzamış mevzu hoşlandım/hoşlanmadım bitti.

Sen/siz olayından bitmez iyi ki de siz demeye devam etmişsin adam pat diye bitirmiş😁 Sen de "Ben de ayıp olmasın diye geldim" diyeydin🤣

Benden sana tavsiye bir dahakine sosyal medyadan falan ekleşme. Önce karşıdakinin boyunu posunu konuşmasını gülüşünü bir görmek gerekir. Bir kahve içebiliriz de ve sessiz bir yer istiyorsan o konuda ısrarcı ol, çok konuşmak ortamı ısıtmak için çaba gösterme. Kibar ve güleryüzlü bir şekilde otur. Ortamı erkeğin yönetmesinden yanayım şahsen.

Çok mu fazla karman çorman yumak gibi siz mi öyle anlattınız😁 çok uzamış mevzu hoşlandım/hoşlanmadım bitti.

Sen/siz olayından bitmez iyi ki de siz demeye devam etmişsin adam pat diye bitirmiş😁 Sen de "Ben de ayıp olmasın diye geldim" diyeydin🤣
ya özetleyeyim derken saçmalamış olabilirim kusura bakmayın:KK5:
dedim zaten ben de istemediğimi anla diye siz diyordum artık sen diyebilirim :KK70:
aslında sey diyecektim ''sen zaten ciddiyet listemde yoktun'' ama çocugun arkadaşı taşlardı beni korktum :KK70:
Benden sana tavsiye bir dahakine sosyal medyadan falan ekleşme. Önce karşıdakinin boyunu posunu konuşmasını gülüşünü bir görmek gerekir. Bir kahve içebiliriz de ve sessiz bir yer istiyorsan o konuda ısrarcı ol, çok konuşmak ortamı ısıtmak için çaba gösterme. Kibar ve güleryüzlü bir şekilde otur. Ortamı erkeğin yönetmesinden yanayım şahsen.
çok uzayınca önden konusalım demiş. ben de tamam dedim.
hani aşırı gürültülüydü Merter de açılan bir kahveci. itiraf sayfası falan var kafenin :KK70:
ben de erkek yönetsin düşüncesindeyim ama sessizlikten de çok geriliyorumm

Arkadaşlar merhaba. Benim için aman aman bir ciddiyeti olmasa da sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle 29 yaşındayım. Bundan önce 3 kişiyle konuştum. 3ü de ''aile'' kaynaklı bitti.

5 ay önce aile tanışması olduktan sonra bir ilişkim bitti. Sonra yaklaşık 1.5 ay önce arkadaşım birisiyle tanıştırmak istedi.
Arkadaşımın arkadaşı biriyle sevgili oluyor ve ben ve arkadaşımı da sevgilisinin arkadaşı olan ıkı kişiyle tanıştırıyor.
benim arkadaşım ve sevgilisi ramazan da tanısıp sevgili oldular. ben evden çıkmam zor oluyor iftar sonrası diye ramazan sonrasını bekledik.

Bayramda ben tatile gittim , ben geldikten 3 gün sonra o gitti derken bir türlü yuzyuze görüşemedik.
ama 40 gün önce falan sosyal medya hesaplarından beni ekledi ve konusuyorduk sürekli.

Geçen hafta buluştuk. ben kalabalık olur dememe rağmen çok kalabalık ve gürültülü kahve zincirlerinden birisine gittik. ben söyledim, arkadaşlarım söyledi. Kulüp havasında kahveciydi yani :)
Beni çok beğendiğini söylemiş. Zeynep baştan konusmuyordu demiş ama aksine ben çok konustum ortam sessizleşmesin diye . o konusmuyordu çünkü. Arkadaşımın arkadaşına ''biraz zaman geçsin yavaş yavaş tanıyacağım zaman sorunu var'' demiş benım ıcın ama asla bana söylemedi.

Dün de tam 1 hafta sonra buluşalım dedi. sabah normal konusuyoruz. ama ben hala ''siz'' diye hitap ediyorum. Ama gayet sohbet muhabbet gidiyor. Alakasız bir sohbetin ortasında '' biz de ciddiyet için buluştuk ama ben hoşlanamadım '' dedi. Ben şok oldum. Mesajla ayıp olurdu diye beni çağırmış... Ben de ya iyi oldu söylediğin falana vurdum ama hiç böyle reddedilmemiştim :KK70:

Bir de ben çocuğu cidden beğenemedim fiziksel olarak da , sohbet muhabbet de yok. Ama çok düzgün birisi diye anlatılınca ilerde pişman olmayayım tanıyayım dedim de ikinciye görüştüm :)

Bir garip oldum öyle, paylaşmak istedim :)
Yani herkes herkesten hoslanacak, begenecek diye bir kaide yok, siz de hoslanamayabilirdiniz. En azindan oyalamamis, durustce soylemis. Bana normal geldi, bilemedim.

Yani herkes herkesten hoslanacak, begenecek diye bir kaide yok, siz de hoslanamayabilirdiniz. En azindan oyalamamis, durustce soylemis. Bana normal geldi, bilemedim.
çağırıp söylemesine şaşırdım ve beğendim dedikten sonra. ben de beğenmediğim zaten de adam düzgünmüş diye görüştüm açıkçası

Tamam belki konusmanizdan, hareketlerinizden ya da mimiklerinizden falan hoslanmadi. O da duzgun kiz diye dusunup geldi ama boyle oldu belki
ben beğenmemesine değilde beğendim diye gelip hoşlanamadım diye alakasız bir muhabbetin ortasına girmesine şaşırdım. yoksa tabii ki herkes birbirini beğenecek diye bir şey yok. Telefonda yavaş yavaş iletişimi azaltarak da yapabilirdi bunu belki.

ve sevdiğim adamla 1-2 haftaya nişan hayali kurarken pat diye terkedilince insan sarsılmış oluyor ya , konu bu adamdan bağımsız tabii :)

ben beğenmemesine değilde beğendim diye gelip hoşlanamadım diye alakasız bir muhabbetin ortasına girmesine şaşırdım. yoksa tabii ki herkes birbirini beğenecek diye bir şey yok. Telefonda yavaş yavaş iletişimi azaltarak da yapabilirdi bunu belki.

ve sevdiğim adamla 1-2 haftaya nişan hayali kurarken pat diye terkedilince insan sarsılmış oluyor ya , konu bu adamdan bağımsız tabii :)
Bilmiyorum, ben bu adamin davranisini yadirgamadim. Bir cesaret soylemis iste

bak şimdi şunu bi geçelim lütfen
hiç kimse tipini ve sohbetini beğenmediği biriyle 2. kez buluşmaz
ilk buluşmayla ikinci buluşma arasında iletişim de devam etmiş anladığım kadarıyla
reddedildikten sonra ben de zaten beğenmemiştim demek başka anlamlara geliyor bana göre

neyse beğenmek başka hoşlanmak başka. her beğendiğimize duygu beslemiyoruz
hoşlanmaya dönecek diye bi kural yok

ben senin yerinde olsam "beğenmediğim" biriyle konuşmaya, buluşmaya devam etmezdim
özellikle o kahvecide sohbet akmadığı an alırım çantamı, bana müsaade der giderdim (daha önce yapmışlığım var)
eve gider gitmez de, seni tanımak güzeldi ancak birbirimize uygun değiliz tarzı kısacık bi msj atar bitirirdim
sonra iş saçma sapan noktalara gelebiliyor böyle

Bence senin hoşlanmadığıni anladığı için ilk hamleyi kendisi yapmış 🤔
Ama o fırsatı da sen verdin 😀
En azindan arkadaşına bir mesaj atıp uygun olmadiginizi söyleyebilirdin.

Hoşlanmadığını önce adam söylemiş; sorun ettiği kısım bu gibi duruyor.
E zoraki tanışma işte. Adam da kadını beğenmemiş, kadın da adamı. Ama her ikisi de diğer tarafın arkadaşlarının 'cok iyi bak bu devirde yok böylesi' lafları yüzünden bir şans vermiş ilk aşamada.
Bence takılacak bir durum yok ortada. Adam da ne güzel baştan söylemiş işte aylar geçip konu sahibi bağlanmadan.
Bir de kırk gündür hala sizli bizli konuşuyormuş konu sahibi. Adam bir yakınlık kuramamis olabilir bundan ötürü. Belki de istemediğini düşündü , ilk o söylemek istedi

bak şimdi şunu bi geçelim lütfen
hiç kimse tipini ve sohbetini beğenmediği biriyle 2. kez buluşmaz
ilk buluşmayla ikinci buluşma arasında iletişim de devam etmiş anladığım kadarıyla
reddedildikten sonra ben de zaten beğenmemiştim demek başka anlamlara geliyor bana göre

neyse beğenmek başka hoşlanmak başka. her beğendiğimize duygu beslemiyoruz
hoşlanmaya dönecek diye bi kural yok

ben senin yerinde olsam "beğenmediğim" biriyle konuşmaya, buluşmaya devam etmezdim
özellikle o kahvecide sohbet akmadığı an alırım çantamı, bana müsaade der giderdim (daha önce yapmışlığım var)
eve gider gitmez de, seni tanımak güzeldi ancak birbirimize uygun değiliz tarzı kısacık bi msj atar bitirirdim
sonra iş saçma sapan noktalara gelebiliyor böyle
benim daha önce böyle bir tecrübem var. adamı ılk bulusmada hiç beğenmedim, ıkıncı bulusmaya arkadaşlarım zorla gönderdi ve gerçekten farklıymış dedim.
iletişim devam etti. günaydın yazdı uyuyana kadar iletişim devam etti ki ben uyuyakalırdım o yine sabah günaydın yazardı.

Bence senin hoşlanmadığıni anladığı için ilk hamleyi kendisi yapmış 🤔
Ama o fırsatı da sen verdin 😀
En azindan arkadaşına bir mesaj atıp uygun olmadiginizi söyleyebilirdin.
bunun da mümkün oldugunu duşünüyorum çünkü arkadaşıma bizden olmaz demiştim. beğenmediğimi de söyledim. o sevgilisine söylemiştir. sevgilisi de arkadaşına söylediyse ki her şeyi söylediler . kulağına gitti yani
Hoşlanmadığını önce adam söylemiş; sorun ettiği kısım bu gibi duruyor.
Sadece çok beğendim dedikten sonra aynı tonda devam eden iletişimde böyle bir şey olunca şaşırdım. çok problem değil ama şaşırdım

E zoraki tanışma işte. Adam da kadını beğenmemiş, kadın da adamı. Ama her ikisi de diğer tarafın arkadaşlarının 'cok iyi bak bu devirde yok böylesi' lafları yüzünden bir şans vermiş ilk aşamada.
Bence takılacak bir durum yok ortada. Adam da ne güzel baştan söylemiş işte aylar geçip konu sahibi bağlanmadan.
Bir de kırk gündür hala sizli bizli konuşuyormuş konu sahibi. Adam bir yakınlık kuramamis olabilir bundan ötürü. Belki de istemediğini düşündü , ilk o söylemek istedi
evet açıkçası tek gerekçem ''düzgün'' olmasaydı.

ilk bulusmadan arkadaşına anlattığı şeyler de garip geldi.
Zeynep konuşmadı baştan hiç demiş mesela konustum
mekana gürültülü dememişti demiş, dedim yani
zaman problemi var benım için sıkıntılı zamanla tanırız aceleye gerek yok demiş(yaşlar 29-34)
Ve asıl olay bunların bana söylenmemesi

oturdum kahve alayım mı diyor. ben alayım dedim sendeledi kalkmadım ama o aldı geldi
tatlı muhabbeti yaptık günlerce. sormadı bile alayım mı diye. unuttu belki dedim alır almamıs

15 dakıka falan buluşmaya geç kaldı, bunu da önemserim

1 ay konustuk ama arkadaşları baskılamasa bence daha görüşmezdik. haftasonu dedi ben 4-5 gün erteledim yine atlıyor gibi olmayayım diye. ama muhtemelen ben buluşmak istiyorum gibi düşündü

dün de kahve alayım mı dedi yok bu sefer ben alayım dedim yine sendeledi. garson geldi o ara

tatlı söyleyelim mi dedi , olur dedim. san sebastian varmış dedi . çikolatalı mı servis ediyorlar acaba dedim. +45 tl dedi kaldım. Brownie söyledim :) hani ben ne kahvesinde ne tatlısındayım. çalısan biriyim zaten ki bu zamana kadar hep ben ödeyeyim diye direttim . herkes ağırdan al o ödesin önce dediği için de kalkmadım açıkçası

2. Buluşmaya cagirip hoşlanmadim mi Dedi? Sen kimsin beni ayagina cagiriyorsun bunu söylemeye dalga gecer gibi agzına ederdim. 😄
Mesajla ayip filan olmazdi, asil hoslanmiş gibi cagirip bu muhabbeti yapmasi ayip uyuza bak.

X