Hoşlandığım çocuk pas vermiyor

İlişki istemiyorum demişsiniz ama o hep bahsediyorken.
Bu durumdayken bu kadar ısrarcı olmanız karşınızdaki kişiyi irite etmiştir.
Ben sadece mesaj attım onun dışında bir adımım olmadı ama irite olmuş olabilir hak veririm ailesi çocuğa çok ısrarcı davrandı ailesini de dışarıdan gördüğüm kadar tanıyorum neden böyle yaptıkları hakkında bir fikrim yok

Ben sadece mesaj attım onun dışında bir adımım olmadı ama irite olmuş olabilir hak veririm ailesi çocuğa çok ısrarcı davrandı ailesini de dışarıdan gördüğüm kadar tanıyorum neden böyle yaptıkları hakkında bir fikrim yok
Yani garip değil mi sizce de, daha 20 yaşında oğulları için bu kadar ısrar etmeleri. Sanki elde kalmış bir ürünü haraç mezat zorla satmaya çalışır gibi, oğullarından bir an önce kurtulmak isteyen bir tavır. Beni bile sinir etti çocuk adına:)
Aile sizi beğenmiş olabilir ama beğenmesi gereken kişiler onlar değil.
Bence ısrarcı olup kendinizi değersizleştirmeyin daha yaşınız genç.
Ne abiler evde kaldı bu sebeple, sizin de nasibinizde vardır biri:)

Yani garip değil mi sizce de, daha 20 yaşında oğulları için bu kadar ısrar etmeleri. Sanki elde kalmış bir ürünü haraç mezat zorla satmaya çalışır gibi, oğullarından bir an önce kurtulmak isteyen bir tavır. Beni bile sinir etti çocuk adına:)
Aile sizi beğenmiş olabilir ama beğenmesi gereken kişiler onlar değil.
Bence ısrarcı olup kendinizi değersizleştirmeyin daha yaşınız genç.
Ne abiler evde kaldı bu sebeple, sizin de nasibinizde vardır biri:)
Bence de garip benim ailem asla ısrarcı olmazdı ben çocuğu çok beğendiğim için ısrarcı olmaları tuhaf gelmemişti ama çocuğun kimseyle iletişim kurmuyor oluşu çok tuhaf geldi apartmanda kimseyle konuşmazmış bile. O yakışıklılıkta biri eminim bunu kullanırdı ama o kabuğuna çekilmiş anladığım kadarıyla. Önüme bakacağım ısrarcı olmak beni daha da dibe çekecek farkındayım, teşekkür ederim:)

Arkadaş, yorumlara baktım, yine eksi yiyeceğim kesin gene ama. Burada sanırım yaş olarak biraz büyük kişiler mi olduğundan, anlamadım. Z kuşağı öyle bi hâlde ki. Siz benim açtığım konudaki çocuğu görmüş müydünüz? Görmüştünüz ve zaten sizin sayenizde ayrıldım çok şükür. Çocuk ne güzel, naif, efendi, başı önünde bi çocuk. Ne kadar edepli. Bu zamanda, hele ki bizim 20-25 yaş aralığında böyle bi erkek bulmak o kadar zor ki. Çocuk ya cinsel yönelimi farklı olmuş, birisi demiş ki psikolojik rahatsız, sorunlu falan. Benim en sonki sevgilim gibi kucaktan kucağa gezen, rehberinde 2000 kişi olan, sürekli uçkurunda olan bi erkek olmadığı için sizden özür diler kesin. Böyle çocuklara "sorunlu, cinsel yönelimi farklı" ayağı çekip benim en sonki gibi uçkurundan başka bi şey düşünmeyen, aşağılık erkekleri yüceltirseniz bu toplumdan daha çok tecavüzcü, sapık abaza çıkar. YANLIŞ KİŞİLERE DEĞER VERİYORSUNUZ. Eskiden erkeğin önüne bakanı makbuldü. İşinde gücünde, kendi hâlinde bi çocuk. Maşallahı var çocuğun fakat eğer istemiyosa zorlama çocuğu. Demek ki kafasında başka bir şey var, hayatı sevgilisiz yaşamak istiyor (ki bence en doğrusunu yapıyor). Konu sahibi çocuktan bahsettikçe ve çocuğa yapılan "sorunlu, gay" yorumlarını görünce gözlerim doldu. Ağlama noktasına geldim. Cidden, bizim topluma kimse yaranamaz, ben onu çok iyi anladım.

Arkadaş, yorumlara baktım, yine eksi yiyeceğim kesin gene ama. Burada sanırım yaş olarak biraz büyük kişiler mi olduğundan, anlamadım. Z kuşağı öyle bi hâlde ki. Siz benim açtığım konudaki çocuğu görmüş müydünüz? Görmüştünüz ve zaten sizin sayenizde ayrıldım çok şükür. Çocuk ne güzel, naif, efendi, başı önünde bi çocuk. Ne kadar edepli. Bu zamanda, hele ki bizim 20-25 yaş aralığında böyle bi erkek bulmak o kadar zor ki. Çocuk ya cinsel yönelimi farklı olmuş, birisi demiş ki psikolojik rahatsız, sorunlu falan. Benim en sonki sevgilim gibi kucaktan kucağa gezen, rehberinde 2000 kişi olan, sürekli uçkurunda olan bi erkek olmadığı için sizden özür diler kesin. Böyle çocuklara "sorunlu, cinsel yönelimi farklı" ayağı çekip benim en sonki gibi uçkurundan başka bi şey düşünmeyen, aşağılık erkekleri yüceltirseniz bu toplumdan daha çok tecavüzcü, sapık abaza çıkar. YANLIŞ KİŞİLERE DEĞER VERİYORSUNUZ. Eskiden erkeğin önüne bakanı makbuldü. İşinde gücünde, kendi hâlinde bi çocuk. Maşallahı var çocuğun fakat eğer istemiyosa zorlama çocuğu. Demek ki kafasında başka bir şey var, hayatı sevgilisiz yaşamak istiyor (ki bence en doğrusunu yapıyor). Konu sahibi çocuktan bahsettikçe ve çocuğa yapılan "sorunlu, gay" yorumlarını görünce gözlerim doldu. Ağlama noktasına geldim. Cidden, bizim topluma kimse yaranamaz, ben onu çok iyi anladım.
Çocuğun artı yönleri derken bundan bahsediyordum teşekkür ederim evet asosyal biri belki gay belki travması var ama artı yönleri derken bunu kastediyordum

Çocuğun artı yönleri derken bundan bahsediyordum teşekkür ederim evet asosyal biri belki gay belki travması var ama artı yönleri derken bunu kastediyordum
Çocuk asosyal birisi değil, gay de değil, travması da yok. Yapısı bu. O benim en sonki adi aşağılık eski sevgilim gibi eli uçkurunda, kızların peşinde gezmiyor. Efendi, edebinde, ahlâkında, namusunda. Ailesi de çocuk erkek olduğu için ve çocuğun hiç sevgilisi olmadığı için (Türk aileleri erkek çocuklarına karşı biraz böyle sevgilisi olsun falan ister) sen de onu beğendiğin için bi ilki yaşamasını istemişler. Ne gayi, ne sorunlusu. Sorunlu olan kişi, gay olan kişi, benim eski sevgilim gibi eli uçkurunda gezenler. Rehberinde 2000 kişi vardı ya. Daha ne olsun. Asıl psikolojik rahatsız olan o her yeri ayrı oynayan erkekler. Bu çocuğun bir rahatsızlığı yok, yapısı böyle muhtemelen.

Çocuk asosyal birisi değil, gay de değil, travması da yok. Yapısı bu. O benim en sonki adi aşağılık eski sevgilim gibi eli uçkurunda, kızların peşinde gezmiyor. Efendi, edebinde, ahlâkında, namusunda. Ailesi de çocuk erkek olduğu için ve çocuğun hiç sevgilisi olmadığı için (Türk aileleri erkek çocuklarına karşı biraz böyle sevgilisi olsun falan ister) sen de onu beğendiğin için bi ilki yaşamasını istemişler. Ne gayi, ne sorunlusu. Sorunlu olan kişi, gay olan kişi, benim eski sevgilim gibi eli uçkurunda gezenler. Rehberinde 2000 kişi vardı ya. Daha ne olsun. Asıl psikolojik rahatsız olan o her yeri ayrı oynayan erkekler. Bu çocuğun bir rahatsızlığı yok, yapısı böyle muhtemelen.
Yapısı böyle ve maalesef benimle de birlikte olmak istemiyor, beni üzen şey aradığımı buldum bu dönemde sosyal medyası bile olmayan biri mi olur diye heyecanlanıp hevesimin kursağımda kalması oldu. Neyse sağlık olsun

Yapısı böyle ve maalesef benimle de birlikte olmak istemiyor, beni üzen şey aradığımı buldum bu dönemde sosyal medyası bile olmayan biri mi olur diye heyecanlanıp hevesimin kursağımda kalması oldu. Neyse sağlık olsun
Çok büyük fırsat kaçırmışsın, geçmiş olsun. Sen bakma sorunlu falan değil bu çocuk. Var böyle, az da olsa efendi, önüne bakan aslanlar. Bunlar gerçek adamlar, benim o pislik eski sevgilim gibi kardan adamlar değiller. Adam kavgamızı bile uçkuruyla çözmeye çalışıyordu, ortamı sürekli hahaha, hihihi, karılar falan. Bu forumdakiler muhtemelen bizim yaşıtlarımızın durumlarını çok bilmiyorlar, o yüzden öyle söylemişlerdir. Makbul olan erkeğin böylesidir.

Rahat bırakın çocuğu. İstemiyorumdan anlayın. İstese gayet konuşur eder. Önceden erkekler kızların peşinden koşardı şimdi kızlar erkeklerin peşinden koşuyor, nasıl bir devirdeyiz ya

Rahat bırakın çocuğu. İstemiyorumdan anlayın. İstese gayet konuşur eder. Önceden erkekler kızların peşinden koşardı şimdi kızlar erkeklerin peşinden koşuyor, nasıl bir devirdeyiz ya
Bunun nesi ayıp pardon? Bir insanın başka bir insanı beğenmesi ve adım atması size nasıl bir devirdeyiz ya niye dedirtiyor anlamadım? Kız erkek ne farkeder

Bunun nesi ayıp pardon? Bir insanın başka bir insanı beğenmesi ve adım atması size nasıl bir devirdeyiz ya niye dedirtiyor anlamadım? Kız erkek ne farkeder
Bir insanın bir insanı beğenmesi ve adım atması ayıp demedim yalnız? İstemedigini belirten bir insanın peşine düşülmez. Tacizci bir davranış. İstemiyormuş bitti

Merhaba arkadaşlar bir konuda çok muzdaribim size danışmak istedim. Yaz tatili için bir işe girdim beraber çalıştığım benden 5 yaş küçük bir kız var. Hep bir abisi olduğundan bahsediyordu ama ben ilişki istemediğim için umursamamıştım. Bir akşam babası ve abisi işten almaya geldi bizi ve beni eve bıraktılar. Abisini çok beğendim ve ertesi gün abisini beğendiğimi söyledim. O da haberim olmadan annesine bahsetmiş bu durumdan. Annesi beni beğendiği için olur konuşsunlar demiş ama bir problem var çocuk aşırı asosyal biri. Ben çok sıcakkanlı konuşkan biriyim ve çocuk benden 2 yaş küçükmüş ben 22 o 20 yaşında. Annesine saçmalama benden büyük demiş annesi de kıza abine söyle konuşsunlar en azından sen konuş demiş. Abisiyle arasi olmadığı için gidip konuşmamış. Başka bir akşam arkadasim annesiyle benim hakkımda konuşurken babası duymuş gülmüş falan demiş konuşsunlar olur. Yani ailesi beni bayağı beğenmiş. Ama çocuk asla yanaşmıyor. En sonunda babası kızına git abinin numarasını ver kız mesaj atsın demiş. Ben de çekinen biri olmadığım için gittim tanışmak istediğimi kısa ve net bir şekilde söyledim ama cevap bile vermedi. Zaten arkadaşım ben mesaj atmadan önce engeller demişti engellemedigini duyunca şaşırdı bile. Çocuğun bu zamana kadar sevgilisi olmamış birkaç tane arkadaşı var dışarı çıkmayan biri evden işe işten eve böyle bir hayatı var. Bana cevap vermemesi beni bayağı üzdü çünkü dediğim gibi çok hoşlandım çocuktan. Benden de fiziksel olarak büyük duruyor. Çocukla yüz yüze konuşma şansım yok dışarı zaten çıkmıyor çıksa bile muhafazakar bir ailesi var ben çekinirim yüz yüze konuşmaya çünkü muhakkak ailesi bilir. Çocuğun artı yönleri çok ama iletişim kuramıyorum. Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim?
Ben bir arti yonunu gormedim. Asosyal insanla hayat tirt gecer sana soliim ayrica senden kucuk olmasi onemli degil amaa bu yasta sorun çünkü 20 yaş en cahil yaslar erkekler gec olgunlasior. Ayrica asosyalde olsa okdr adim atmiasin hoslansa en azndn bir şekilde irtibat kurr veya kardesine solerdi veya msj yazardı. Bence umutsu ve yine bence sizden kacmasi kovalamaniza sebep oluor. Bosverin sunu soliim hayat dogru insani cikardiginda hic sorun yasanmior olacak oluyor ve icine doguyor zaten iste bu diye. Bosuna kendini yipratma acele etme

Çok büyük fırsat kaçırmışsın, geçmiş olsun. Sen bakma sorunlu falan değil bu çocuk. Var böyle, az da olsa efendi, önüne bakan aslanlar. Bunlar gerçek adamlar, benim o pislik eski sevgilim gibi kardan adamlar değiller. Adam kavgamızı bile uçkuruyla çözmeye çalışıyordu, ortamı sürekli hahaha, hihihi, karılar falan. Bu forumdakiler muhtemelen bizim yaşıtlarımızın durumlarını çok bilmiyorlar, o yüzden öyle söylemişlerdir. Makbul olan erkeğin böylesidir.
İşte beni anlıyorsunuz benim eski sevgilim de uçkurunda olan biriydi. Daha yeni tanıştığım kişiler bile atsana bi boydan vs yazıp insanı tiksindiriyorlar. İnsanın kimseyle tanışası gelmiyor. Bilmiyorum bu fırsatı kaçırdım mı ama ben bir süre daha beklerim hiçbir şey yapmadan, belki tecrübesizlikten ne yapacağını bilemiyor olabilir.

İşte beni anlıyorsunuz benim eski sevgilim de uçkurunda olan biriydi. Daha yeni tanıştığım kişiler bile atsana bi boydan vs yazıp insanı tiksindiriyorlar. İnsanın kimseyle tanışası gelmiyor. Bilmiyorum bu fırsatı kaçırdım mı ama ben bir süre daha beklerim hiçbir şey yapmadan, belki tecrübesizlikten ne yapacağını bilemiyor olabilir.
Eğer sevgili/evlenme niyetindeyseniz evet, şans. Benim şahsi fikrim okumanız yönünde olacaktır fakat herkesin hayat görüşü farklı. Evlenecekseniz de böyle tiplerle evlenin derim, çünkü o uçkurunda olanların evlenince de uçkurlarını bırakmaları zor gibi geliyo bana. Burada ne konular açılıyor. Toplumdaki çoğu erkek müsveddesi, bu çocuğun/bu çocuk gibilerinin tırnağı etmez. Evet, boydan at yazanları bulmak bile zor. Direk eve çağırıyolar. Keşke sadece fotoğraf isteseler 😂 keşke sadece boydan isteseler. Direk meme at falan. Sinirim çıktı bu konudaki yorumları görünce. Erkeklerin niye azgınlaştığı belli oldu. Çünkü böyle tiplerin değeri kalmadı. Yazık. Ben tabii ki sizi en iyi anlayanlardan birisiyim. Çünkü sizin yaşıtınızım. Ve çok sıkıntılar geçirmiş bi yaşıtınızım. Damdan düşenin hâlini damdan düşen anlar. 😔

Bence çocuk beğenmediğini açık açık söyledi. Kardeşi de konu sahibini üzmemek için saçma sapan şeyler söylüyor. 20 yaşında birinin ailesi neden konuşsunlar deyip dursun yaa genç adam ne isterse onu yapar. Bide muhafazakar aile yani. Evlilik çağına gelse ısrar ederler inanırım ama 20 yaşında çocuğa kimse konuşsunlar deyip durmaz.
Muhafazakârlar için normal bir yaş bence 20. Çocuğu kakalama derdindeler gibi geldi bana. Bi falsosu var sanki. Absürt çünkü çocuğun bu kadar tepki vermesi, direkt engellemesi, ailesinin de tutumu

Eğer sevgili/evlenme niyetindeyseniz evet, şans. Benim şahsi fikrim okumanız yönünde olacaktır fakat herkesin hayat görüşü farklı. Evlenecekseniz de böyle tiplerle evlenin derim, çünkü o uçkurunda olanların evlenince de uçkurlarını bırakmaları zor gibi geliyo bana. Burada ne konular açılıyor. Toplumdaki çoğu erkek müsveddesi, bu çocuğun/bu çocuk gibilerinin tırnağı etmez. Evet, boydan at yazanları bulmak bile zor. Direk eve çağırıyolar. Keşke sadece fotoğraf isteseler 😂 keşke sadece boydan isteseler. Direk meme at falan. Sinirim çıktı bu konudaki yorumları görünce. Erkeklerin niye azgınlaştığı belli oldu. Çünkü böyle tiplerin değeri kalmadı. Yazık
Lisansımda son seneme geçtim güzel bir bölümde okuyorum annesi o askerden dönsün o da okulunu bitirsin falan demiş çocuk da askere gidicem ben daha vs demiş evlilik düşünmüyorum henüz çalışma hayatına alısmadan. Öz ablam tam da böyle bir tiple evlendi yani uçkuruna düşkün bir erkekle ve çok defa aldatıldı son bombayı öğrenince boşandı. Ablam boşandıktan sonra zaten öyle tiplerden kendimi soyutladım ama böyle birini görünce de adım atmaktan tutamadım kendimi.

Lisansımda son seneme geçtim güzel bir bölümde okuyorum annesi o askerden dönsün o da okulunu bitirsin falan demiş çocuk da askere gidicem ben daha vs demiş evlilik düşünmüyorum henüz çalışma hayatına alısmadan. Öz ablam tam da böyle bir tiple evlendi yani uçkuruna düşkün bir erkekle ve çok defa aldatıldı son bombayı öğrenince boşandı. Ablam boşandıktan sonra zaten öyle tiplerden kendimi soyutladım ama böyle birini görünce de adım atmaktan tutamadım kendimi.
İyi yapmışsın, çocuğa rahatsızlık boyutuna geçmeden bekle bakalım o zaman. Ayrıca çocuk mantıklı konuşmuş. Gerçekten evlilik, ciddi kafada yani. İnşallah gerçekten sadık birisidir. İmrendim valla günümüz erkeklerine bakınca.

İyi yapmışsın, çocuğa rahatsızlık boyutuna geçmeden bekle bakalım o zaman. Ayrıca çocuk mantıklı konuşmuş. Gerçekten evlilik, ciddi kafada yani. İnşallah gerçekten sadık birisidir. İmrendim valla günümüz erkeklerine bakınca.
İnşallah nasibimde tanışmak vardır. Çünkü içimde hep ukde kalacak. Hiçbir sosyal medyası yok ama model gibi bir çocuk

İnşallah nasibimde tanışmak vardır. Çünkü içimde hep ukde kalacak. Hiçbir sosyal medyası yok ama model gibi bir çocuk
Vay anasını, maşallah diyeyim de. Benim iyi dediklerim iki gün yaşamıyo çünkü, o yüzden maşallah diyeyim. Hem yakışıklı diyosun, hem de efendi. Benim eski sevgilim hem uçkurcu, hem de tipi hiç yakışıklı değildi ama nasılsa kızlar etrafında kol geziyordu, her şey tersine döndü galiba şu dünyada artık.

X