Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

yorgunluktan uyuyup kalıyorum ya. stres etkiliyo galiba. çok stresliyim iş yüzünden.

sen kitap siparişi vercek misin. CarrefourSA da güzel kitaplar vardı negom:)
Senin işin yorucu canım kolay değil,ben sabah okuyorum evde olunca vaktim de oluyor tabi.Sepette kitaplar bekliyor da ne zaman alırım muamma😅 burada bir markette çok güzel kitaplar oluyordu da el değişti hala var mı bilmem,malum ben çıkmıyorum markete falan virüs yüzünden kapandım iyice eve

Senin işin yorucu canım kolay değil,ben sabah okuyorum evde olunca vaktim de oluyor tabi.Sepette kitaplar bekliyor da ne zaman alırım muamma😅 burada bir markette çok güzel kitaplar oluyordu da el değişti hala var mı bilmem,malum ben çıkmıyorum markete falan virüs yüzünden kapandım iyice eve

ben kitap bile bakmadım ne zamandır 🤦 hep erteliyorum herşeyi 😅

virüs çok kötü durumda su an çıkma zaten canım benim

hangi kitapları eklemiştn sepete:)

Bu ay aldığım kitaplarım geldi :KK73:2022de okurum artık :KK70:

WhatsApp Image 2021-04-12 at 16.55.20.jpeg

Durduramıyoruz efendim siparişlerim kargoya verilmeden bir sonraki sepeti hazırlamaya başlıyorum ben 🤣🤣🤣
Ben genel bir sepet oluşturdum, almak istediğim kitapları hep oraya atıyorum sonra da indirim oranına göre onların arasında 3-5 kitap seçerek alıyorum )

ben kitap bile bakmadım ne zamandır 🤦 hep erteliyorum herşeyi 😅

virüs çok kötü durumda su an çıkma zaten canım benim

hangi kitapları eklemiştn sepete:)
Atarım sana canım sepeti😄 gözüm dönüyor ya bakarken.250 üstüne 14 tane Stefan Zweig kitabı hediye

:KK70: :KK70:
Ben genel bir sepet oluşturdum, almak istediğim kitapları hep oraya atıyorum sonra da indirim oranına göre onların arasında 3-5 kitap seçerek alıyorum )
Bir favori/ alışveriş listem var benim de. Bir üst sınır belirleyip en önce okumak istediklerimi eklemeye çalışıyorum, indirimini de göz önünde bulundurarak tabi🤭
Ama her türlü aldıklarım okuduklarımdan fazla oluyor :KK70:

Calcim sayende Türkiye'yi geziyoruz 🤗 Aslında ülkemizin ne güzellikleri var, fakat parasızlıktan gezemiyorduk bir de şu pandemi tuzu biberi oldu.

Kapanma hazırlığının yakın olduğu şu günlerde kitaplara daha çok zaman ayırıyorum, günde 20 sayfa olan hedefimi 35'e yükselttim ve hedefime ulaşmadan asla uyumuyorum 😊 Çok kitap bitirdim, Haruki Murakami'nin Imkansızın Şarkısı kitabından nefis bir tat aldım (Her ne kadar çok eleştirilse de) bir de Orhan Pamuk'un Veba Geceleri kitabına başlamıştım ama dışarda hastalık, kitapta hastalık, biraz baydı, kenara bıraktım. Şimdi rafımda uzun süredir duran Ahmet Ümit'in Aşkımız Eski Bir Roman adlı kitabıyla bakışıyorum. Bir kitabı bitirmeden diğerine başlamak istemiyorum, aynı anda okuduğum 2 3 kitap var ama yine de yarım yarım pek hoşuma gitmiyor. Veba Geceleri bitince ona başlayacağım.

Leylaya mektuplar bitti çok değişik bir kitaptı anlam yüklemek için sindirmem lazım. Kitap karakterleri var bunlar mektuplar yazıyor ve yazardan haberdarlar. Bir kitabın içinde olduklarından haberdarlar, dini atıflar var her muktubun sonunda bir ders veriyor
Kitaba karşı bir merak uyandı bende ☺️

Kitaba karşı bir merak uyandı bende ☺️
Açıkçası henüz tavsiye ederim diyebileceğim bir anlam oluşmadı kafamda sonu da değişikti. Yazarı Emre Karadağ kendi internet sitesinde kitabı için bir yazısı var. Zihnen sindirdikten sonra oluşan anlam temelinde o yazıyı da okuyacağım. Bir çok kitabın ana karakterlerini de içine almış bir kitap. Donusumdki Gregory samsa dan tut da nana ya kadar bir sürü kahraman

Açıkçası henüz tavsiye ederim diyebileceğim bir anlam oluşmadı kafamda sonu da değişikti. Yazarı Emre Karadağ kendi internet sitesinde kitabı için bir yazısı var. Zihnen sindirdikten sonra oluşan anlam temelinde o yazıyı da okuyacağım. Bir çok kitabın ana karakterlerini de içine almış bir kitap. Donusumdki Gregory samsa dan tut da nana ya kadar bir sürü kahraman
çok orijinal bir kitap gibi duruyor tabi bağlantı kurulabilmiş mi o önemli. Aradan zaman geçince sana tekrar görüşünü sorar ona göre alırım😉

X