Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Hayırlı sabahlar,hayırlı ramazanlar😊
60b5d24e55d2616b27789c52f8443882.jpg

Günaydın ☀️
İyiyim canım biraz yoğum geçiyor günlerim. annemin yanına gittim hafta sonu (mecbur ameliyat durumu var görmem lazımdı). O yüzden fazla giremedim. Ama artık buradayım :KK70:
Allah şifa versin canım nesi var annenin çok geçmiş olsun
Gecmis olsun Calcifer Calcifer . Bu aralar bende saglikla sinaniyorum. Astrolojiye inanmam ama bir arkadasim bu siralar gezegenler olumsuz saglik düzeninde demisti. Gercekten ard arda denk geliyor.
İnşallah toparlanırsın tez zamanda çok geçmiş olsun

kuşum geçmiş olsun. ne ameliyatı olacak ?

aaa çok geçmiş olsun canım allah şifa versin

Günaydııın❤️ Calcifer Calcifer çok geçmiş olsun 🥰

Gecmis olsun Calcifer Calcifer . Bu aralar bende saglikla sinaniyorum. Astrolojiye inanmam ama bir arkadasim bu siralar gezegenler olumsuz saglik düzeninde demisti. Gercekten ard arda denk geliyor.

Calcifer Calcifer geçmiş olsun, Allah şifa versin inşaAllah annene🌸

Geçmiş olsun canım,iyi mi?

Geçmiş olsun canım 🌺

Günaydın ☀️

Allah şifa versin canım nesi var annenin çok geçmiş olsun

İnşallah toparlanırsın tez zamanda çok geçmiş olsun
Hepinizden Allah razı olsun ❤️

@teolog8579 H M H M Nego Nego @Bonus Siber Eraslan hakkında düşünceleriniz nelerdir? bu yazardan okunulabilir mi sizce ?
Kitabını okumadım ama dinledim. Donanımlı bı kadın yani çok çalışması var soyleyişlerine denk geldim. Denemek lazım ben en çok biyografi kitablarini merak etmiştim Aişe Meryem vs
Dini kitaplarda yazarlar benim için çok önemli. Bu yazarda karşıma çıkıyor sürekli bir sorayım dedim
Hiç okumadım kitablarini 🥰 geçmiş olsun annecigine daha iyi olur inşallah calcim

Kitabını okumadım ama dinledim. Donanımlı bı kadın yani çok çalışması var soyleyişlerine denk geldim. Denemek lazım ben en çok biyografi kitablarini merak etmiştim Aişe Meryem vs

Hiç okumadım kitablarini 🥰 geçmiş olsun annecigine daha iyi olur inşallah calcim
İşte ben de biyografileri okumak istiyorum. Yorumlar iyi diyor ama emin olamadım. Hikmet Anıl Öztekin gibi çıksın istemem :KK70:

X