Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Bulamıyorum bari sorayım dedim ama o da yok 🤷🏻‍♀️😂 Benim beynim akmış gibi hissediyorum🥹
Hepsini gecikmelide olsa okudum düşündüm bulabilmek adına ve benimde beynim akmış olmali

Calcifer Calcifer bu arada koleksiyoncuyu okuyorum okumasına ancak konuşulacak gün belirli mi? Ve de sanki bir sayfa daha mı vardı? Okuduklarimizi yazdığımız?
Ayrıca biraz saçma gelebilir arkadaşlar ama yöntemlerini iletişim kurabilmek adına özellikle ne şekilde bu sayfaya girdiginizi yazabilir misiniz? Uygulamami indirdiniz yoksa en gibi googlechrome dan mi giriyorsunuz. Bazı msjlari gecikmeli okuyorum tlfndan o yüzden .

Emojilerde de bahsedildiği gibi malum oblomova dönen kitap ismi 🤣🤣🤣 dün itibariyle elime.gecti ve gerçekten. Nasıl bitiririm diye beni benden aldı.acaba okumayacagim diyen arkdigibi mi yapsam 🤣 Çin edebiyatı hiç bir şekilde okumamıştım bu sayede ilk okumamı çok keskin bir eserle yapıyor olmam da daha bir güzeli ancak sizlerde de aynı durum var mı acaba kitabın ismini başka birşey çevirip bassalardi daha çok okuru olurdu🤣🤣 sanki..... Çünkü kitabı çevrede okumayı tercih etmiyorum aslında çok da önemli değil ama bir kitap kılıfı aldım epeyi dikkat çekeceği benziyor .

Herkesin günü güzel geçsin.

1684906614140.png

1684906628455.png

Soğanlı Vadisi - Kayseri​

Kayseri’ye 80 kilometre uzaklıkta, binlerce yıldır farklı hayatlara tanıklık eden yeşillikler içerisindeki Soğanlı Vadisi, güvercinlik, mağara, barınak, kilise ve manastır olarak kullanılan ilginç kaya oluşumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Coğrafi olarak çok ilginç bir yapısı olan Soğanlı vadisi, çok eski bir yerleşim alanı olarak Roma devrinden kalan kiliseleri ile ünlüdür. Bu kiliselerin en ünlüleri; Aziz Barbara (Tahtalı), Karabaş, Kubbeli ve Yılanlı kiliseleridir.
Hıristiyanların inançlarını yaşatmak için 4'üncü yüzyılda yerleşmeyi seçtikleri bu korunaklı vadide bugün rastlanan kilise kalıntıları arasındaki Kubbeli Kilise, İncil’den sahneler betimleyen güzel fresklerle süslü çok sayıda kilise bulunmaktadır. Bugünkü yerleşim de tarihi kalıntılarla iç içe geçmiş durumda. Konuklarına gülen yüzleriyle karşılayan Soğanlı halkının bir özelliği daha var: rengarenk giysileri ve boncuklarıyla birbirinden güzel el yapımı Soğanlı bebeklerinin yaratıcıları onlar. Bezden yapılan bu bebekler çok popüler.

Günaydınlar ❤️

Eleadora Eleadora
Life light Life light
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom
Levaiz Levaiz
Mrsay Mrsay
Natsume Natsume
UcanSupurge UcanSupurge
Kukrim Kukrim
Aspasiaa Aspasiaa
Kitapkontesi Kitapkontesi
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
yet07 yet07
Keira- Keira-
Arrietty_ Arrietty_
Jawlensky Jawlensky
Orangegreysky Orangegreysky
HAbibte HAbibte
fesang fesang
L LADY VEGA
-nemesis- -nemesis-
mimesis mimesis
sudem34 sudem34
bir civciv annesi bir civciv annesi
A Atalanteda
MrsDelfino MrsDelfino
Etkili Eleman Etkili Eleman
Homer Simpson Homer Simpson
Istenmeyentuyy Istenmeyentuyy
kgokce kgokce
Less-is-More Less-is-More
A Amanita
hande_buse hande_buse
koza16 koza16
Z zumruduanka_90

Hepsini gecikmelide olsa okudum düşündüm bulabilmek adına ve benimde beynim akmış olmali

Calcifer Calcifer bu arada koleksiyoncuyu okuyorum okumasına ancak konuşulacak gün belirli mi? Ve de sanki bir sayfa daha mı vardı? Okuduklarimizi yazdığımız?
Ayrıca biraz saçma gelebilir arkadaşlar ama yöntemlerini iletişim kurabilmek adına özellikle ne şekilde bu sayfaya girdiginizi yazabilir misiniz? Uygulamami indirdiniz yoksa en gibi googlechrome dan mi giriyorsunuz. Bazı msjlari gecikmeli okuyorum tlfndan o yüzden .

Emojilerde de bahsedildiği gibi malum oblomova dönen kitap ismi 🤣🤣🤣 dün itibariyle elime.gecti ve gerçekten. Nasıl bitiririm diye beni benden aldı.acaba okumayacagim diyen arkdigibi mi yapsam 🤣 Çin edebiyatı hiç bir şekilde okumamıştım bu sayede ilk okumamı çok keskin bir eserle yapıyor olmam da daha bir güzeli ancak sizlerde de aynı durum var mı acaba kitabın ismini başka birşey çevirip bassalardi daha çok okuru olurdu🤣🤣 sanki..... Çünkü kitabı çevrede okumayı tercih etmiyorum aslında çok da önemli değil ama bir kitap kılıfı aldım epeyi dikkat çekeceği benziyor .

Herkesin günü güzel geçsin.
Kendi adıma düzeltme yapayım ben kitabın adından rahatsız olmadım, dışarıda da üstünde meme ve kalça yazan bir kitap taşımaktan rahatsız olmam asla.

Benim rahatsızlığım kitaptan çok bahsedilmesinden dolayı, bıkkınlık hissinden bahsediyordum.

Öyle minik bir açıklama 😅

X