Popüler Konu Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Bu hafta okuyacağım 2 kitaptan birini bitirdim. Martin Eden kaldı onu da bu 3 gün içinde bitiririm diye düşünüyorum. Ruth annesiyle konuştu. Annesi bakalım nasıl karşılayacak🧐Çok yavaş ilerliyorum. Oğlum uyumuyor geceleri benim de düzensizlikten migrenim tutuyor. Ama iyi gidiyorum yine de 😇

4 yaşında canım. Eğer kreşten almaz isem kulağa tüp takılıp geniz eti alınacak. Ameliyatta çözüm değil yenileyebilir de diyor. Pandemiden dolayı fanusda büyümüş gibi oldular maalesef. Buna şükür diyelim🤲🏻

Zaten hali hazırda kreş hastalığı diye bir gerçek vardı şimdi pandemi ile zirve yaptı sağolsun.
Şükür dediğin gibi dermansız dert olmasın da Allah şifa versin canım

Natsume Natsume canım ben havlu atıyorum😔 düelloyu yarım bırakmak istemezdim ama yarın itibari ile oğlumu kreşten alıyorum. Çok sık hastalanıyor daha dün antibiyotiği bitirdik dünden beri yine ateşli🥺 kbb ısrarla al diyor maalesef.
Sana daha dişe diş yarışabileceğin bir rakibe lazım. Ben fasülye sayılırım artık🤣🤣

4 yaşında canım. Eğer kreşten almaz isem kulağa tüp takılıp geniz eti alınacak. Ameliyatta çözüm değil yenileyebilir de diyor. Pandemiden dolayı fanusda büyümüş gibi oldular maalesef. Buna şükür diyelim🤲🏻

Zaten hali hazırda kreş hastalığı diye bir gerçek vardı şimdi pandemi ile zirve yaptı sağolsun.
Canım çok geçmiş olsun :KK43:
İnşallah toparlanır biran önce.
Geçen seneden beri benim kızçe de sürekli hastalanıyor, antibiyotik bitiyor birkaç gün sonda hopp bi daha :KK43:
Kbb uzmanına göstermeyi düşünüyoruz biz de.
Küçücükler daha dikkat de edemiyorlarz

yet07 yet07 çok geçmiş olsun yavruya ❤
Teşekkür ederim cnm🤲🏻
Canım çok geçmiş olsun :KK43:
İnşallah toparlanır biran önce.
Geçen seneden beri benim kızçe de sürekli hastalanıyor, antibiyotik bitiyor birkaç gün sonda hopp bi daha :KK43:
Kbb uzmanına göstermeyi düşünüyoruz biz de.
Küçücükler daha dikkat de edemiyorlarz
Biz kbbden çıkamaz olduk. Bugün en son “benim artık yapabileceğim bir şey yok ya kreşten alırsınız ya da böyle sürekli ilaç kullanarak devam eder” dedi🤦🏻‍♀️
Dikkat etmek bir tarafa nerde pislik beniö oğlum orda 🤣 yer yalamışlığı bile var🤷🏻‍♀️

Hayırlı geceler ❤

İnsanlığımı Yitirirkeni biraz bekletmek istedim

Eklentiler

• 20221209_011032.jpg
    20221209_011032.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 17
X