Hpv 16 smear negatif

Hpv tip 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
9
4
39
Merhaba, benimde hpv gecmisim var. Ketemde hpv + smear verdim negatif geldi. Sizin ne gibi belirtileriniz var acaba? Mantar idrar yolu enfeksiyonu gibi şikayetleriniz var mı?
Merhaba bende belirti olarak sadece siğil cıktı mantar kasıntı enfeksiyon gibi belirtilerim yoktu sadece akıntım vardı okadar oda fark edilmeyecek kadar az smear normal hpv 16 cıktı kolposkopi yapıldı sonucum temiz cıktı

Hpv tip 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
9
4
39
Cok gecmiş olsun bende de siğil cıktı 1 hafta da dağıldı. Hpv smear hersey temiz ama neden siğil cıktı bilmiyorm doktor bağışıklıgın düşmüştür baska bi sebepten o tepki yapmıştır dedi. Aldırıcam bende ameliyatla
Teşekkür ederim sizede cok gecmiş olsun ameliyata bile gerek kalmıyor cildiyeye gidip asit gibi birsey sıkıp yok ediyorlar normal yaşantınıza geri dönüyorsunuz agrısı acısız bir işlem devlet hastaneleri yapıyor

Engnzynp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
732
218
Merhaba bende belirti olarak sadece siğil cıktı mantar kasıntı enfeksiyon gibi belirtilerim yoktu sadece akıntım vardı okadar oda fark edilmeyecek kadar az smear normal hpv 16 cıktı kolposkopi yapıldı sonucum temiz cıktı
Akıntınız nasıldı peki? Beyaz ya da sarıya dönük? Kokulu kokusuz?

Yasnaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
8.656
22.533
Teşekkür ederim sizede cok gecmiş olsun ameliyata bile gerek kalmıyor cildiyeye gidip asit gibi birsey sıkıp yok ediyorlar normal yaşantınıza geri dönüyorsunuz agrısı acısız bir işlem devlet hastaneleri yapıyor
Devlet hastanesine de gittim özelede gittim ikiside anesteziyle alınacak dedi birden fazla var ondan mı acaba

Engnzynp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
732
218
Gercegi söylemek gerekirse ben pek koku almadığım İcin akıntıyı hic koklamadım seffaf sarı renkliydi ama
Şundan dolayı soruyorum bende de yıllar önce siğil cıktı ancak karnabahar gibiydi büyüyordu gitmeseydim kocaman olacaktı. Sanırım siğil türleri de var 16 başka 6-11 türleri başka şekilde çıkıyor onun için sordum. Şu anda bende yeni oluşumlar var ama siğile benzemiyor içi kan dolu deriden hafif yuksek cıkıntılar var. Yani siğile hic benzemiyor

Hpv tip 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
9
4
39
Şundan dolayı soruyorum bende de yıllar önce siğil cıktı ancak karnabahar gibiydi büyüyordu gitmeseydim kocaman olacaktı. Sanırım siğil türleri de var 16 başka 6-11 türleri başka şekilde çıkıyor onun için sordum. Şu anda bende yeni oluşumlar var ama siğile benzemiyor içi kan dolu deriden hafif yuksek cıkıntılar var. Yani siğile hic benzemiyor
Hpv 16
Doktora gitmenizde fayda var belki siğil degil onlar