Hpv 16

within

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
687
223
2019 daki iliskimde ilk tanıştığımızda onda sigil vardı yaktirdi ama bana bulaş olmuş tabii...ondan önce de 3 yıl hayatımda kimse yoktu. 2023 de smearlr temiz olmasına rağmen hpv baktırdım 16 tip çıktı kolposkopi yaptırdım temiz.

Benim merak ettigim bana 2019 da bulaştiysa vücut atamadı mi ? 4 yıl atamadiysa ya ilerlerse şimdilik bisi olmasa bile ? Yada bir ihtimal daha var ilişkim sırasında aldatıldım ve o süreçte bulaştı???
inanın ikinciyi tercih ederim yakın zamanda bulaşmış olsun bir yılda vücut atsın

Son düzenleme:
Sigara alkol düzensiz hayat ve sürekli bulaşın tekrarlanması . Bunlar yüzünden vücuttan atmak çok zor oluyor . Sevgilinizden sonra ilişkiniz oldu mu ?

Sigara alkol düzensiz hayat ve sürekli bulaşın tekrarlanması . Bunlar yüzünden vücuttan atmak çok zor oluyor . Sevgilinizden sonra ilişkiniz oldu mu ?
Merhaba bir yıldır ilişkim yok zaten 1 yıl önce öğrendim hpvyi .sigara yok aşı oldum vitamin takviyeleri alıyorum ama haftada bir iki gün bira içiyorum yıllardır. bir kac tane bu o kadar etkiler mi ki

Merhaba bir yıldır ilişkim yok zaten 1 yıl önce öğrendim hpvyi .sigara yok aşı oldum vitamin takviyeleri alıyorum ama haftada bir iki gün bira içiyorum yıllardır. bir kac tane bu o kadar etkiler mi ki
1 yıldır yok ama ondan önceki 3 yılda ilişki oldu mu acaba ?

X