Hpv 16

Büyük ihtimalle hpv testi ve smear için çağırdı vücuttan atabildim mi tip 16yı onu görmek isteyecek sanırım birde herhangi bir oluşum var mı onu görmek isteyebilir o nedenle çağırdı çünkü riskli gruptayız

Anladım canım, umarım güzel sonuçlar alırsın
İrtibatta olalım mutlaka, kontroller sonrası bizleri de bilgilendirirsen çok sevinirim, bilgi paylaşımının gerçekten çok faydası oluyor

Anladım canım, umarım güzel sonuçlar alırsın
İrtibatta olalım mutlaka, kontroller sonrası bizleri de bilgilendirirsen çok sevinirim, bilgi paylaşımının gerçekten çok faydası oluyor
Tabikiii bir dahakine muayene olduğumda mutlaka soracağım merak ettiğiniz durumları çok geçmiş olsun bu arada Süleyman hoca korunmasız cinsel ilişki yaşanmaması gerektiğini prezervatif kullanılması gerektiğini ve bu süreçte siğiller geçene kadar traşlama yapılmaması gerektiğini makasla tüylerin kısaltılması gerektiğini söyledi herhangi bir vitamin herhangi bir ilaç kullanmana gerek yok zamana bırakıcaz ve 4ayda bir kontrol olucaz dedi umarım hep birlikte atlatırız bu sıkıntıları

Evet canım, Süleyman Hocanın verdiği bu bilgilere bende hakimim, hem kendisi söylemişti, hemde burada senin gibi hastası olan arkadaşlar bu bilgileri paylaştılar, sağolsunlar

Bisey sormak.istiyorum.hpv belası vajinaya girdiğinde ne kadar sürede cin olusturuyor bu konuda bilginiz varmi yada önce cin 1 olup mu 2 3 doye gidiyor

Bisey sormak.istiyorum.hpv belası vajinaya girdiğinde ne kadar sürede cin olusturuyor bu konuda bilginiz varmi yada önce cin 1 olup mu 2 3 doye gidiyor
Cin1 olması bünyeye göre değişiyor sanırım, cin1 olup gerileyebiliyor özellikle genç yaşlarda.
Cin1’ den, Cin2’ ye veya Cın3’ e ilerleyecek diye bir durum yok, sigara kullanımı da yoksa eğer.

Cin1 olması bünyeye göre değişiyor sanırım, cin1 olup gerileyebiliyor özellikle genç yaşlarda.
Cin1’ den, Cin2’ ye veya Cın3’ e ilerleyecek diye bir durum yok, sigara kullanımı da yoksa eğer.
Cin ne kadar sürede oluşuyor onu merak ettim ben de bazi doktorlar 5 bazıları 10 yıl diyor kanserlesme sureside daha uzun oluyormuş heralde

Cin ne kadar sürede oluşuyor onu merak ettim ben de bazi doktorlar 5 bazıları 10 yıl diyor kanserlesme sureside daha uzun oluyormuş heralde
Onun matematiğini yapmak biraz zor sanırım. Virüsü tam ne zaman aldığınızı bilmek sanırım belki de, ya da virüs yükü ile veya hastanın bünyesine göre değişebilir, sigara kullanmamakta çok önemli.

Ben sigara kullanmıyorum çok şükür ki o halde böyleacaba kullansam nolurdum çok merak ediyorum

İnsanı bir şey olacak korkusu sarıyor yani beni bu durum.çok travmatize etti tek.rahim.agzi değil vulva ve anüs tede lezyon yaptigini duydugum için çok huzursuzum mesela bir devlet hastanesine git tek kolposkopi yapacakkari yer rahim.agzi ama dış genitale ve bölgeyede yapılması lazım.diyor bir doktor vın diye birsey varmis

Evet o da Vulva için geçerli, vin1, vin2, vin3 diye evreleri var, işinin ehli, lezyonu hastalığı bilen çok iyi bir doktorun takip etmesi gerekiyor maalesef.

Evet o da Vulva için geçerli, vin1, vin2, vin3 diye evreleri var, işinin ehli, lezyonu hastalığı bilen çok iyi bir doktorun takip etmesi gerekiyor maalesef.
Bu da her yere yayılıyor ya valla milletin psikolojisi bozuldu bu hpv yüzünden keşke küçük yaşta herkese aşılama başlatsalar bunları çekmezdik umarım.bir gün zorunlu olur

bu arada birlikte olduğunuz partnerleriniz hpv için nasıl bir önlem aldı?yani bu virüs bir kadınları mı etkiliyor?

bu arada birlikte olduğunuz partnerleriniz hpv için nasıl bir önlem aldı?yani bu virüs bir kadınları mı etkiliyor?
Ben pozitif sonucu aldıktan sonra, İkisine ulaştım ancak, ikisi de kendilerinde hpv olmadığını idda etti, zaten irtibatta değiliz bu sebeple ne durumdalar şuan bilmiyorum.
Evet erkekler taşıyıcı oluyor maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…